جورج فلوید مرگ تساوی موشکافی پلیس در استفاده از زور. چه کانادا پروتکل?

مرگ جورج فلوید باعث شده است آبشار از سوالات در مورد استفاده از زور توسط اجرای قانون — روش محدودیت استفاده در Floyd بودن یکی از آنها است.

فلوید یک مرد سیاه و سفید برگزار شد توسط یک افسر پلیس که در kneeled به گردن او. دلخراش فیلم به ضرب گلوله توسط یک تماشاچی نشان می دهد فلوید دست به دستبند, دروغ گفتن در سیمان رو به پایین او به عنوان پنجه نرم می کند او نمی تواند نفس بکشد.

کالبد شکافی انجام شده توسط Floyd خانواده در بر داشت او از خفگی. یک مقام رسمی کالبد شکافی ذکر شده در شکایت کیفری علیه افسر فیلم برداری دو زانو بر گردن او رد خفگی. خلاصه یافته های منتشر شده توسط Hennepin County دفتر معاینات پزشکی روز دوشنبه در گفت فلوید تا به حال یک حمله قلبی در حالی که مهار توسط ماموران.

روش مورد استفاده توسط افسر به مهار فلوید را به دست آورد محکومیت گسترده از مقامات پلیس و کارشناسان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در مینیاپولیس که در آن حادثه صورت گرفت, پلیس مجاز به مهار مظنون’ گردن اگر آنها تلقی تهاجمی و یا مقاومت در برابر بازداشت. تعدادی دیگر از عمده شهری ادارات پلیس ممنوع کرده و روش فلوید پس از مرگ است. قوانین و روش برای محدودیت در سطح بین المللی نیز متفاوت است.

ادامه مطلب: اتهام جدید در جورج فلوید مرگ می تواند افسر محکومیت ساده تر, دادستان ها می گویند

در کانادا این یک تکنیک است که به شدت دلسرد گفت: Rob گوردون یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه سیمون فریزر.

“هر چیزی که شامل محدودیت در تنفس از بازداشت یک فرد است که اساسا قابل قبول نیست,” او گفت:.

افسران پلیس می تواند با استفاده از زور در دستگیری او گفت: اما درجه است که به زور باید به دنبال سه اصل اساسی: تناسب ضرورت و معقول است. آن اصول ساخته شد روشن در دیوان عالی کشور تصمیم R. v. Nasogaluak در سال 2010 است که در آن یک راننده مست شد پانچ بارها و بارها در حالی که مقاومت در برابر بازداشت و در نهایت شکستن دنده خود را و سوزن یک ریه.

با توجه به گوردون فلوید مورد “نتواند” همه آنها.

وجود دارد برخی از تغییرات در سراسر کانادا نیروهای پلیس در مورد استفاده از نیروی شیوه اما بیشتر دنبال یک “مترقی استفاده از نیروی استمرار مدل” با توجه به گرگ قهوه ای 35 ساله پلیس کهنه کار در انتاریو که در حال حاضر تحقیقات پلیس در دانشگاه کارلتون.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“شما از لحاظ فنی می تواند تکیه کسی گردن اگر شما می خواستم به, اما شما می خواهم که برای توجیه این رفتار پس از این واقعیت است. در یک وضعیت که در آن یک فرد است که دست به دستبند و تثبيت شده و با وجود چهار افسر پلیس وجود دارد که بسیار دشوار است استدلال به حفظ.”

‘لطفا من تنفس می کند:” سیاه مرد می میرد به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او در هنگام دستگیری

‘لطفا من تنفس می کند:” سیاه مرد می میرد به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او در هنگام دستگیری

RCMP نمی کند “تدریس و یا تایید هر روش که در آن افسران جای زانو در سر و یا گردن” در هر یک از آن آکادمی یا بخشی برنامه های آموزشی یک سخنگو گفت: اخبار جهانی است.

“حوادث مربوط پلیس در استفاده از زور پیچیده و پویا و دائما در حال تحول اغلب در یک فضای بسیار شارژ. افسران پلیس باید تقسیم دوم تصمیم گیری زمانی که آن را می آید به پاسخ با مداخله گزینه ها در صورت لزوم.”

در این ویدئو فلوید در حالی که بر روی زمین است سر خود را به سمت تبدیل و به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر. به عنوان افسر در ادامه به نگه داشتن او را فلوید شکایت در مورد قادر به تنفس قبل از او در نهایت به سقوط خاموش می شود و حرکت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

براون گفت که بر اساس فیلم آن را روشن است که او را به مقاومت در برابر.

“کاملا واضح است به کسی که در حال مشاهده این افسر رفتار فجيع بود و است که می تواند وجود داشته باشد هر گونه توجیه که” او گفت:.

درک چوین در اصل به اتهام سوم-قتل درجه اما این اتهام را بالا برده بود به قتل درجه دوم در روز چهارشنبه. سه دیگر مینیاپولیس ماموران در صحنه بوده اند به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل.

پروتکل برای پلیس کانادا

ماموران در کانادا مورد نیاز است به دنبال لایه پروتکل که تعیین چه نوع از مقاومت نیاز به چه نوع پاسخ.

این اولین بار است که مقاومت در برابر منفعل که براون گفت: خواهد بود کلامی عدم انطباق.

“معترضان که نمی لگد یا مشت زدن آنها نشسته در پیاده رو که مقاومت در برابر منفعل. “من نه مطابق با آنچه شما به من گفتن اما من قصد ندارم به لحاظ جسمی مقاومت در برابر’,” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لایه دوم “فعال تر” او گفت که در آن ممکن است کسی “را به دور از” یک افسر گرفتن. این مدل را افزایش می دهد و از آنجا به یک assaultive سطح که ممکن است نیاز به “تاکتیک های دفاعی” و جدی تر assaultive سطح است که می تواند نیاز به نیروی کشنده.

اما هیچ وضعیت سخت است, او گفت:, و افسران قرار است به بازگشت به لایه های دیگر به عنوان بازداشت گستراند.

ادامه مطلب: ‘ما باید برخی از سیب بد بیش از حد’ Winnipeg, پلیس می گویند در بحث پاسخگویی

“افسران به طور مداوم ارزیابی مجدد آنچه تهدید است. استفاده از زور است و نه قرار است به انتخاب دودویی آن را قرار است به مایع. آن را می تواند بالا برود و سپس آن را می تواند پایین آمده است,” او گفت:.

باید یک افسر جای دستبند روی یک فرد استفاده از زور “را به رها کردن به طور چشمگیری” براون گفت: به دلیل اولیه ممکن است تهدید کرده است “به طور قابل توجهی کاهش یافته است.” این سخت است برای یک افسر برای توجیه هر گونه استفاده از زور او اضافه شده است.

پروتکل شبیه به یک اعمال شده در ایالات متحده آموزش پلیس با توجه به قهوه ای آن را فقط به دنبال در این مورد. و نه آن است که اولین بار آن نشده است.

قهوه ای و دیگر کارشناسان معتقدند که بهبود را می توان به آموزش پلیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

براون گفت که در انتاریو افسران هستند “خوش شانس” اگر آنها بیش از 12 ساعت آموزش در استفاده از زور در یک سال است. او معتقد است که افسران نیست در معرض به اندازه کافی به شرایط واقعی زندگی قبل از ارسال به خیابان. و در حالی که تاپیک جداگانه آموزش در تعصب او گفت: آن را نه لزوما مرتبط به استفاده از زور در طول برنامه.

تاکید بیشتر در آموزش پلیس در اطراف تعصب نژادی و تعصب بسیار دیر شده است, با توجه به دکستر Voisin, رئیس دانشگاه تورنتو را عامل-Inwentash دانشکده علوم اجتماعی.

“اغلب شما می توانید یک علامت. جعبه بررسی می شود و که این. اما این به طور مداوم از آنجا که شما در حال تلاش برای تغییر فرهنگ در اطراف درک جوامع از رنگ,” او گفت:.

جورج فلوید مرگ: کاخ سفید می گوید اقدامات افسران درگیر در Floyd مرگ نمی بازتاب گسترده نیروی انتظامی

جورج فلوید مرگ: کاخ سفید می گوید اقدامات افسران درگیر در Floyd مرگ نمی بازتاب گسترده نیروی انتظامی

فلوید مرگ قرار داده است تجدید تاکید بر استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس, افسران ویژه با شهروندان است. موارد Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و دومینیک کلیتون را دوباره آورده شده است به خط مقدم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“همه ما نهفته مسابقه همه ما کمك ما تمام پروژه های آن است. آموزش مداوم در یک روش سیستماتیک است که یک راه برای ما وجود دارد,” Voisin گفت.

حوادث در کانادا

کانادا است که به دور از ایمنی از موارد استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس, از جمله کسانی که مربوط به racialized شهروندان است. در واقع بسیاری از شهرها را به حال خود سابقه طولانی در مرگ و میر حوادث و تحقیقات مربوط به پلیس است که باید پرسیده ضد سیاه نژادپرستی نگرانی.

اندرو Loku حیاتی است ، Loku ضرب گلوله کشته شد در حالی که او در یک چکش در دست او در تورنتو مجتمع آپارتمانی در 2015. هیئت داوران در یک پزشکی قانونی استنطاق یافت مرگ به قتل, اما inquests مشخص نیست کیفری یا مسئولیت مدنی. انتاریو پلیس ناظر ویژه تحقیقات واحد در زمان بیش از این مورد و غیر روحانی نیست و هر گونه اتهام علیه افسران درگیر است.

سامی Yatim دیگری است. 18 سال قدیمی ضرب گلوله کشته شد و پس از آن Tasered توسط پلیس تورنتو به عنوان او ایستاده بود روی خالی اتوبوسی brandishing یک چاقو در سال 2013. مرگ او موجب سراسر شهر بود اعتراض و طرح دعوی در دادگاه در برابر افسر درگیر است. افسر در مورد جیمز Forcillo شد به اعدام محکوم و در سال 2016 از اقدام به قتل و صرف زمان در زندان است و دیگر هزینه های مربوط به نقض وثیقه شرایط.

سال قبل در سال 2007 مرگ رابرت Dziekanski هم زده خشم بیش از پلیس در استفاده از زور. Dziekanski شد Tasered توسط چهار RCMP ماموران در فرودگاه بین المللی ونکوور پس از گذراندن حدود هشت ساعت در آداب و رسوم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فقط در چند روز گذشته سه حادثه مربوط به پلیس در کانادا باید بیشتر تاکید کرد و نگرانی است. در تورنتو سقوط مرگ از Regis Korchinski-Paquet در حضور افسران پلیس را برانگیخته خشم و تظاهرات به عنوان استان پلیس ناظر بر انجام تحقیق و تفحص است.

ادامه مطلب: Regis Korchinski-Paquet مرگ تقویت نیاز به صورت عمده پلیس, اصلاحات طرفداران می گویند

در نوناووت RCMP در حال بررسی ویدئویی است که به نظر می رسد نشان می دهد یک افسر پلیس رمنج از یک خودرو به یک مرد در طول بازداشت. پلیس ادعا مرد مست و مبارزه با افراد دیگر.

در Kelowna, B. C., RCMP در حال انجام یک بررسی داخلی پس از یک ویدئو منتشر شده نشان میدهد یک افسر پلیس مشت زدن یک مرد در طول بازداشت.

بخشی از این مسئله اطراف نامتناسب استفاده از زور توسط پلیس علیه racialized کانادایی نهفته در سیاست توضیح داد Voisin.

“اگر سیاست هنوز هم هدایت ضمنی و یا صریح و روشن تعصب آن را به نتایج مشابه,” او گفت:. “اگر شما را حذف chokeholds نیست که جلوگیری از سیاه مردمی از ضربه بودن بودن درک شده به عنوان خطرناک است.

“شما می توانید وصله پینه کردن تمام سیاست های, اما اگر شما نمی رسیدگی به مسائل اساسی آنها هنوز هم در حال رفتن به اعمال differentially.”

Voisin گفت: فلوید مورد و آن خرید اینترنتی در حال فرصتی برای پلیس و رهبران جامعه را به یک نگاه سخت در سیاست و “فعال تر دیالوگ” برای دور زدن آینده حوادث.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قانون در کانادا

Inquests باید به دنبال برخی از کانادا از موارد بالا مشخصات. با وجود این کارشناسان بر این باورند که پلیس در کانادا نیست زیر را از طریق توصیه های هدف در برخورد با چنین شرایطی است.

بیشتر به چیزهای پیچیده حقوقی محدودیت بر روی یک افسر پلیس را به استفاده از زور در حال عمیقا ریشه هستند مندرج در این قانون که “مشکل اصلی” برای موارد در کانادا گفت: Ron Stansfield, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه گوئلف و سابق پوست منطقه ای افسر پلیس است.

در بخش 25(1) از این قانون استفاده از زور را قانونی بازداشت موجه است اگر افسر معتقد است در “معقول و محتمل زمینه” است که در آن لازم است و اگر تنها به عنوان مقدار نیرویی که لازم است استفاده می شود. آن را در ادامه می گویند که استفاده از زور است که در نظر گرفته شده است و یا باعث مرگ یا جدی آسیب جسمی ممنوع است مگر در مواردی که افسر پلیس است معقول باور است که این مقدار استفاده می شود لازم است برای محافظت از خود یا فرد دیگری.

Nunavut RCMP بررسی افسر عملیات دستگیری مرد مست

Nunavut RCMP بررسی افسر عملیات دستگیری مرد مست

“به عنوان یک نتیجه از این بخش آن نادر است که یک افسر پلیس است که به اعدام محکوم و مقصر (یعنی اسلام), قتل,” او گفت:. “اگر افسر پلیس به شهادت آنها ترس برای زندگی خود را در آن زمان آنها با استفاده از نیروی کشنده در غیاب دیگر شواهد قانع کننده آنها خواهد بود تبرئه شد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما برخی از این استوار است که چگونه قانون تفسیر است یک بار — و یا اگر — اتهامات به ارمغان آورد جلو گفت: Jihyun Kwon یک دانشجوی دکترا در جرم شناسی در دانشگاه تورنتو است که تحقیق پاسخگویی و نظارت از سازمان های اجرای قانون.

“قانون ما در حال حاضر در واقع ممکن است یک بد در خود و برای خود اما راه آن را تفسیر کرد. آن را به تفسیر به هر کسی که تصمیم گیری — قضات بدن نظارت — وجود دارد بسیاری از افسران در حال نظارت … اما همه که شکست خورده است به طور مداوم” گفت: Kwon.

در بسیاری از راه های آن را می آید به آموزش. تکواندو گفت: ماموران پاسخ به برخی شرایط به ما می گوید “در مورد فرهنگ و رویکردهای روز به روز policing.”

“این در مورد اینکه چگونه افسران آموزش دیده و اجتماعی در تفکر مظنون مورد مشکوک آنها با خرید و فروش و یا حتی عموم مردم است.”

— با فایل های از آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>