Dwyane Wade دفاع Gabrielle Union پس از تبعیض ادعا را در برابر “امریکا است استعدادهای درخشان’

Dwyane Wade دفاع می کرد, همسر, Gabrielle Union پس از تبعیض شکایت او ظ روز پنج شنبه پس از شلیک از NBCUniversal را america’s Got Talent.

پس از NBC به نام اتحادیه اتهامات “مطلقا نادرست” سابق NBA ستاره را به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در این مصیبت.

“خانواده باید تلقی خود را دروغگو پس از ماهها تلاش به اطلاع خانواده از مسائل در محل کار و همچنین مطمئن شوید که کارکنان دیگر رنگ می آید که پس از او نمی خواهد که همان تجربه” او هنوز توییتی.

“بنابراین به جای ساخت مطمئن شوید که محیط کار خود را یک به مکانی بهتر برای همه. خانواده تصمیم گرفته اند که او چه ؟ آن را تمام شده چرا که او از دست داد ، او یک سیاه (sic) در هالیوود او از دست داده است در بسیاری از مشاغل است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پدر چهار باز کردن در مورد چگونه زندگی خود را تغییر داده اند پس از گفتگو با NBCUniversal (NBCU) آغاز شد و ادعا خود را به خانه خانواده “آغاز شده و در حال تماشا” توسط مردم “به دنبال پاسخ.”

“دختر من حتی نمی تواند رفتن به کلاس شنا بدون ما در حال ازمایش کرده توسط مردم به دنبال پاسخ. خوب میشم پاسخ و خانواده هنوز هم نمی خوای گوش دادن به آنها” وید 38 نوشت.

اتحادیه شکایت ثبت و با کالیفرنیا بخش از نمایشگاه اشتغال و مسکن (DFEH), متهم NBC پل Telegdy از تهدید او برای صحبت کردن در مورد نژاد پرستی در مجموعه. همچنین نام FremantleMedia و Simon Cowell را Syco و همچنین NBCU انواع گزارش اضافه کرد که این نوع از شکایت اغلب منجر به دعاوی است.

“ما در زمان خانم اتحادیه با نگرانی به طور جدی و درگیر خارج محقق که فراگیر فرهنگ تنوع در نمایش” NBCU در بیانیه ای گفت به اخبار جهانی در روز پنج شنبه شب. “NBCUniversal باقی می ماند متعهد به ایجاد یک فراگیر و حمایت در محیط کار که در آن مردم در تمام زمینه ها با احترام رفتار شود.”

ادامه مطلب: Gabrielle Union فایل های تبعیض شکایت علیه امریکا است استعدادهای درخشان’ تولید کنندگان

در بیانیه اتحادیه وکیل برایان فریدمن اشاره به شرکت در بیانیه اخیر از پشتیبانی در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و گفت آن را در تقابل با ان بی سی درمان اتحادیه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که Gabrielle Union مطلع NBC از لحاظ نژادی توهین آمیز رفتار در طول مداخله america’s Got Talent, NBC نیست ‘پایه’ در ‘خشم در اعمال نژادپرستی'” فریدمن گفت.

روز دوشنبه NBC در توئیتر خود نوشت: “ما ایستاده ایم با ما سیاه, کارکنان, همکاران, همکاران و سازندگان خشم در اعمال نژاد پرستی. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Gabrielle Union با تشکر از حامیان میان ‘AGT’ جنجال

Gabrielle Union با تشکر از حامیان میان ‘AGT’ جنجال

فریدمن گفت: در بیانیه خود که “ان بی سی نمی مراقبت به اندازه کافی به هر دو بی درنگ بررسی خانم اتحادیه شکایت و یا حتی بخواهید ساعت به درگیر شدن.”

“نه NBC ایستاده بود در برابر او و به کارگردانی خود ‘خشم’ در خانم اتحادیه برای افشاگری اطلاعات در مورد نژاد توهین آمیز رفتار او تجربه کرده در حالی که کار برای NBC در امریکا اون استعدادکردند.”

“در تضاد به ان بی سی بیانیه اخیر در مسابقه چه بود واقعا یک ‘خشم’ این واقعیت بود که پل Telegdy رئیس NBC سرگرمی در واقع تهدید خانم اتحادیه در تلاش برای سکوت او را از گفتن حقیقت در مورد اقدامات نژادپرستانه قرار گرفت که در نشان می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“وجود دارد هیچ جایی برای این نوع نژادی قلدری در محل کار و آن را در حال رفتن به بیش از یک صدای جیر جیر از ان بی سی نشان می دهد که NBC در نظر دارد برای ایجاد یک محیط عاری از نژاد پرستی.”

NBCU گفت: اخبار جهانی “این ادعا که هر کسی که درگیر در این فرآیند تهدید خانم اتحادیه مطلقا نادرست است.”

[email protected]

Follow @meaghanwray

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>