آیا شما از دست دادن عزیزان به COVID-19? جهانی می خواهد برای کمک به آنها را یاد

تعدادی از کانادا موارد از رمان coronavirus نزدیک است 100,000 نزدیک به سه ماه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر.

تعداد مرگ و میر را در صدر 7,000 — یک دلخراش از دست دادن زندگی است.

ادامه مطلب: چگونه بسیاری از کانادایی ها باید جدید کروناویروس? تعداد موارد تایید شده توسط منطقه

خود به خود این آمار در حال آشکار است. آنها به ما می گویند که بیشتر در کانادا زنان در حال گرفتن COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس و مرگ به عنوان یک نتیجه. آنها به ما بگویید که فقیر محلات در حال سخت تر ضربه از خود ثروتمند هستند. و آنها به ما بگویید که نامتناسب تعدادی از مردم در حال مرگ هستند مربوط به COVID-19 در ایالات متحده اگر چه پیدا کردن مسابقه مبتنی بر داده است که هنوز هم یک مبارزه در کانادا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در اخبار جهانی ما نوشته شده و داستان پس از داستان در مورد راه های مختلف COVID-19 تأثیر است زندگی مردم را از تشدید نژادپرستی نظاممند برای از بین بردن کارگران جنسی منبع اصلی درآمد برای صدمه زدن به مردم را در امور مالی و دسترسی به وام ها به طور کلی به افزایش خطر خشونت های خانگی و ترک پدر و مادر در تلو تلو خوردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حال حاضر ما می خواهیم به شنیدن از کسانی از شما که از دست داده ایم یک دوست.

ما می خواهیم به دانستن در مورد علاقه خود را در خاطرات ویژگی های شخصیتی شما از دست خیلی, چقدر شما عاشق لبخند خود و یا چشمان خود را و یا خود را در آغوش. ما می خواهیم برای دیدن عکس های مورد علاقه خود را.

و سپس با اجازه شما ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن خاطرات کسانی که با کانادایی ها به طوری که آنها می توانید ببینید مردم شما عاشق راه شما آنها را دیدم.

اگر شما می خواهم به شرکت لطفا از رسیدن به طور مستقیم بر اساس جایی که شما عزیزان می کردند:

ادامه مطلب: به عنوان کانادا به آرامی بازگشایی اینجا شش coronavirus اعداد به نگه داشتن چشم در

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>