Coronavirus: تونی بلر می گوید دولت توده تست رژیم باید معرفی به نگه داشتن ویروس در خلیج

یک توده coronavirus تست رژیم اجازه می دهد که بخش عمده ای از جمعیت به آزمایش می شود باید به تصویب رسید به نگه داشتن بیماری در بررسی تونی بلر گفته است.

کار نخست وزیر سابق هشدار داده که بریتانیا در حال باز شدن است محدودیت زمانی که Covid-19 سطح باقی می ماند “سرسختانه بالا”.

او گفت: کاهش از اقدامات قرار می دهد حق بیمه در داشتن بهترین استراتژی مهار در محل و در عین حال او هشدار داد: “ما آن را ندارید”.

آقای بلر گفت بریتانیا باید تصویب توده با استفاده از تست های آزمایشگاهی مبتنی بر آزمون و سریع در نقطه تست — هر دو آنتی ژن و آنتی بادی — “که اجازه خواهد داد که ما برای تست بخش عمده ای از جمعیت و انجام این کار در صورت لزوم به طور منظم”.

یک گزارش توسط فکر می کنم تانک های تونی بلر موسسه برای تغییر جهانی گفت: بریتانیا به روش تست عمدتا متمرکز در آزمایشگاه بر اساس آزمون برای کسانی که با علائم و مهم کارگران است.

اما به جای آن خواستار دولت به “تغییر در سرعت” به ساختمان یک توده تست رژیم به جای ادامه با هدفمند و کنترل و تست.

در این گزارش آمده: “شیوع ویروس بدان معنی است که توده های تست مورد نیاز است برای ادامه به صفحه نمایش نسبت بالایی از جمعیت شناسایی موارد به نگه داشتن بیماری در بررسی و برای کمک به تعداد زیادی از مردم تصمیم گیری آگاهانه در مورد آنها چگونه باید رفتار بر اساس وضعیت بیماری خود را.

“رویکرد فعلی مکان یک وابستگی بالا در یک مسیر و اثری مدل است که نه به طور کامل آماده است و نه قابل اجرا در غیاب توده تست. این دو باید با هم کار برای مردم با خیال راحت به تعامل با کاهش مستند اقدامات است.

“برای مثال به جای تکیه بر شناسایی مخاطبین خود جدا برای 14 روز بدون, تست, تست توده رژیم به آن معنا است که یک آزمایش در دسترس خواهد بود هنگامی که کسی آگاهانه است که آنها را در تماس با یک Covid-19-مثبت بیمار است.

“نگرانی وجود دارد که در اوایل آزمایش ممکن است انتخاب کنید تا این ویروس — اما تحت تست توده نه تنها در حال تست در دسترس برای همه بدون در نظر گرفتن علائم وجود دارد اما همچنین می تواند دامنه برای یک تماس شهروند به دو آزمون و هفت روز از هم جدا, و اگر هر دو بازگشت منفی فرد خواهد بود واجد شرایط برای خروج خود جداسازی اولیه.


“این متفاوت از زمان نیاز به خود منزوی کردن بدون اینکه آزمایش مگر اینکه نشانه توسعه است.”

فکر می کنم تانک توصیه می کند افراد خود را دریافت نتایج آزمون ظرف 24 ساعت و هر کسی که در تماس با فرد آلوده — بدون در نظر گرفتن علایم — آزمایش می شود.

آن را نیز برای آزمایش به طور منظم برای “قابل ملاحظه بخشی از جمعیت” — با استفاده از هر دو آنتی ژن و آنتی بادی آزمایش — با آن اثبات ایمنی بدن حذف از چرخه.

و آن را می گوید خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان باید هفتگی تست “حداقل”.

اظهار نظر در گزارش آقای بلر گفت: “در این گزارش ما نشان می دهد که چگونه دولت به طور موثر رها ستون 3 و 5 اصلی آن توده تست استراتژی و واگردانی به هدفمند تست متکی بر آزمایشگاه آزمون به صورت محدود دسته از مردم است.

“ما اعتقاد داریم که این یک خطای بالقوه عواقب جدی است. آن را سخت تر به مردم اعتماد به نفس به بازگشت به برخی از فرم نرمال. سخت تر برای کسب و کار به کار گیرند. سخت تر برای مردم را به سفر. سخت تر به انجام پیگیری و ردیابی به درستی. و بسیار سخت تر شامل هر گونه تجدید حیات این بیماری در هفته های آینده و یا در پاییز و زمستان که چنین تجدید حیات خواهد تاثیر مخربی بر اعتماد به نفس و اقتصاد است.

“در عوض ما مجموعه ای از چگونه دولت می تواند تصویب توده تست با استفاده از نه تنها همه در دسترس آزمایشگاه فضایی برای بیشتر بر آزمایشگاه آزمون; اما مهمتر ما چگونه ترکیب این با سریع در نقطه تست — هر دو آنتی ژن و آنتی بادی — که به ما اجازه می دهد برای تست بخش عمده ای از جمعیت و انجام این کار در صورت لزوم به طور منظم.”

انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>