Coronavirus: برده داری مدرن ارجاع سقوط برای اولین بار در چهار سال طول همه گیر آمار و ارقام نشان می دهد

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

ارجاع مشکوک به برده داری مدرن قربانیان کاهش یافته و برای اولین بار در چهار سال طول شروع coronavirus بحران به عنوان کارشناسان هشدار می دهند این بیماری همه گیر به معنای بهره برداری بیشتر و ساخته شده است آن را مشکل تر برای مردم برای فرار از معتادان خود را.

ملی ارجاع ساز (NRM) — انگلستان چارچوبی برای شناسایی قربانیان قاچاق انسان — دریافت 2,871 ارجاع از قربانیان بالقوه در سه ماهه اول سال 2020 14 درصد سقوط از سه ماه گذشته با توجه به دولت جدید و ارقام.

این نخستین بار زمان شده است وجود دارد کاهش می دهد پس از سال 2016 با شماره افزایش یافته است با داشتن هر سه ماهه تا به حال و هدف قرار دادن یک رکورد سال گذشته زمانی که بیش از 10000 بالقوه قربانیان برده داری بودند ،

کیت رابرتز انگلستان و اروپا مدیر برای ضد برده داری بین المللی گفت: کاهش ناگهانی در ارجاع شد به احتمال زیاد به علت ترکیبی از خط مقدم خدمات بسته — معنی فرصت کمتری برای افشا و شناسایی و ترس در میان قربانیان است که با همه چیز قفل شده است و آنها احساس می کنید ممکن است کمتر قادر به فرار.

“بهره برداری نمی خواهد متوقف کرده اند در حالی که ما شده ایم در قفل کردن اما امروز آمار نشان می دهد که مردم در بهره برداری تا به حال کمتر فرصت برای فرار و یا به جلو آمده است. ما می دانیم که مردم در ناامن اشتغال و با گزینه های کمتر رانده شده اند بیشتر به حاشیه توسط pandemic” گفت: خانم رابرتز.

“وجود دارد و باید با تمرکز کار را به مطمئن شوید که استثمارگران نمی سود از مردم و ناامیدی که وجود دارد گزینه های عملی برای مردم برای جلوگیری از فرار بهره برداری و خدمات در محل به حمایت از افرادی که شناسایی شده اند به عنوان قاچاق برای حفظ امنیت و جلوگیری از دوباره بهره برداری.”

تامارا بارنت مدیر عملیات در قاچاق انسان بنیاد تکرار نگرانی خود را اضافه کرد که مبارزه با تروریسم در اروپا نیز می تواند یک عامل کمک به کاهش ارجاع.

“این Covid-19 همه گیر است که آمار انگلستان در ماه مارس ممکن است به علت هر دو کاهش مشاغل مربوط به بهره برداری, اما همچنین جلوگیری از قربانیان از شناسایی شود,” او گفت:.

“مبارزه با تروریسم در اروپا نیز ممکن است تا به حال نقش هر دو در کاهش تعداد قاچاقچیان آوردن قربانیان به انگلستان و جلوگیری از کسانی که بازماندگان از اروپا از احساس اعتماد به نفس در آینده رو به جلو پس از آنها بیشتر احتمال دارد به در معرض خطر بودن درمان به اشتباه به عنوان نامنظم مهاجران.”

Sulaiha علی وکیل در Duncan لوئیس گفت: در حال حاضر همه گیر و مستند اقدامات تا به حال ساخته شده آن را آسان تر برای قاچاقچیان به “پنهان کردن عملیات ساخت قربانیان به طور فزاینده ای نامرئی و آنها را وادار بیشتر زیرزمینی”.

او افزود: “افزایش چشمگیر بیکاری از مهاجران مستند نشده در طول همه گیر شده است همچنین بدان معنی است که تعداد قابل توجهی از افرادی که در حال حاضر آسیب پذیر را پیدا کرده اند خود را حتی بیشتر در شرایط مخاطره آمیز. این به این معنی است که جمعیت آسیب پذیر است و در حال حاضر تبدیل شدن به حتی بیشتر در معرض خطر شدید بهره برداری به عنوان آنها سعی کنید به شناسایی ابزارهای جایگزین برای تضمین معیشت خود را.”

دفتر خانه گفت: کاهش “شده اند تحت تاثیر اثرات محدودیت اجرا در بریتانیا به عنوان بخشی از پاسخ به Covid-19 همه گیر”.


یک سخنگو گفت: مستقل محدودیت های مسافرتی در کشورهای دیگر مردم از آمدن به انگلستان ممکن است تاثیر داشتند در حالی که تعداد فزاینده ای از مردم خود جدا و کسب و کار بستن پس از مستند در 23 مارس را به معنای مردم نمی توانست در تعامل با پلیس و مقامات محلی به عنوان آنها به طور معمول.

آنها اضافه شده است که بسته شدن از مناطق با خطر بالا مانند ماشین تمیز و ناخن میله زمانی که مستند بود به طور کامل اجرا ساخته شده اند ممکن است قربانیان کمتر عمومی مواجه و در نتیجه کمتر احتمال دارد به شناسایی اما گفت که این آمار را ارائه فولر نشانه ای از هر گونه روند.

دولت اعلام کرد که در شروع از آوریل که افراد مراجعه کننده از طریق NRM زندگی در خانه های امن که معمولا نیاز به ترک بعد از 45 روز خواهد بود قادر به باقی می ماند برای سه ماه به محافظت از آنها را از Covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>