Coronavirus: شهر تورنتو را تشویق می کند و رستوران ها و زیبایی خدمات به آماده شدن برای ‘امن بازگشایی’

به عنوان استانی دولت حرکت رو به جلو با برنامه های بازگشایی اقتصاد در میان مداوم coronavirus همه گیر شهر تورنتو تشویق رستوران ها و زیبایی خدمات به آماده شدن برای بازگشایی زمانی که با توجه به متهور.

با توجه به یک شهر بیانیه ای در روز جمعه حدود 8000 رستوران ها و 3,500 خدمات شخصی و زیبایی شناسی کسب و کار (سالن مو آرایشگاه تو سرو ناخن سالن و غیره.) بسته شد و یا به شدت تحت تاثیر بهداشت عمومی باز کردن مقررات از دولت انتاریو در محل قرار داده اورژانس سفارشات مرتبط با این بیماری همه گیر.

بسته کسب و کار نیست, با توجه به تصویب مجدد از یکشنبه اما شهرداری را تشویق صاحبان و اپراتورهای آماده برای زمانی که استان آسانسور محدودیت در محل قرار داده.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ادامه مطلب: تورنتو راه اندازی CaféTO برای کمک به, رستوران ها, میله ایجاد گسترش پتیس

“شهر خواهد شد و همچنین با صاحبان کسب و کار به درک اجرای دسترسی و تمیز کردن الزامات و چگونه به حفظ فاصله فیزیکی برای حفظ مشتریان و کارکنان امن” مقامات در بیانیه ای گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“برای کاهش خطر گسترش COVID-19 به کارکنان و مشتریان فیزیکی, فاصله, اقدامات افزایش تمیز کردن و ضد عفونی و بهداشت عمومی مورد نیاز باید به دنبال زمانی که کسب و کار بازگشایی شده است.”

طی یک کنفرانس خبری در تالار شهر تورنتو بعد از ظهر جمعه افسر پزشکی سلامت دکتر آیلین د ویلا تشویق کسب و کار به نگه داشتن اطلاعات تماس مشتریان در صورت سلامت عمومی کارکنان باید به سرعت انجام تماس ردیابی.

ادامه مطلب: تورنتو hairstylist راه اندازی طومار خواستار انتاریو به بازگشایی سالن باربر مغازه

او همچنین گفت: پیشرفت فیزیکی ممکن است نیاز به در محل قرار داده مانند پلکسی گلاس موانع و افزایش ضد عفونی ممکن است نیاز به بیش از حد رخ می دهد.

شهر تورنتو اعلام کرده است که پیشرفت اجازه می دهد تا کسب و کار برای دریافت گواهینامه در وب سایت خود را.

صدور مجوزهای کسب و کار جدید و تجدید موجود مجوز توسط شهر تورنتو متوقف شده است پس از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. به منظور کمک به صاحبان کسب و کار خود را راه اندازی مجدد برنامه های شهرستان است و در حال حاضر توسعه فرآیندهای جدید برای کسب و کار به درخواست و اخذ گواهینامه آنلاین.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>