کلاسیک سیاه و فیلمسازان در حال حاضر رایگان در معیار کانال – CNET


daughters-of-the-dust

تاریخ ساخت فیلم Daughters of the Dust.


معیار

معیار مجموعه فیلم عاشق بهشت است که دارای تخصص در توزیع مهم و کلاسیک آن باز کرده خرک برای کمک به برجسته فیلم است که تمرکز بر روی سیاه و سفید زندگی می کند. در میان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید شرکت اتحاد پیوست برادران وارنر, A24 و بد ربات در ارائه فیلم در مورد سیاه و سفید زندگی می کند به صورت رایگان و اهدا به سازمان است که در نبرد سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است.

شما پیدا کردن این فیلم ها در معیار کانال این شرکت در جریان پلت فرم است که ویژگی های یک مجموعه اختصاص داده شده به آثار اولیه پیشگامان آمریکایی آفریقایی تبار سینما.

برخی از کسانی که در زمین شکستن فیلمسازان و فیلم های خود را شامل: Julie داش دختران از گرد و غبار از سال 1991 — اولین فیلم کارگردانی شده توسط یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به اکران در ایالات متحده مایا آنجلو را در دلتا; اگنس Varda سیاه Panthers; و کاتلین کالینز’ از دست دادن زمین.

نیز وجود دارد معاصر کار توسط Khalik خدا و Leilah Weinraub و همچنین مستند پرتره سیاه و تجربه با فیلمسازان Les خالی و شرلی کلارک.

در روز شنبه بیانیه معیار گفت: “ما گرفته ام پایین paywall به عنوان بسیاری از این عناوین به عنوان ما می توانیم بنابراین حتی اگر شما یک مشترک شما می توانید آنها را به صورت رایگان.” (این به نظر می رسد در دسترس خواهد بود تنها در ایالات متحده است.)

این شرکت همچنین گفت: آن اهدا خواهد شد $25,000 به سازمان مبارزه با نژاد پرستی در امریکا مداوم $5,000 سهم ماهانه.

در اوایل این هفته برادران وارنر اعلام کرد که در طول ماه ژوئن فقط رحمت خواهد بود به اجاره در تمام سیستم عامل های دیجیتال (تلویزیون اپل Plus آمازون) برای کمک به آموزش در سیستمیک نژاد پرستی در جامعه آمریکا است. 2019 حقوقی درام بازیگران Michael B. Jordan, می گوید, داستان واقعی از مرد آمریکایی والتر McMillian (Jamie Foxx) بود که به اشتباه به جرم قتل.

سر به Hbo به خواندن معیار کامل بیانیه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>