کرایسلر Pacifica ارائه شده است AWD به بی تاب با 2020 AWD راه اندازی نسخه – Roadshow


ch020-101pf

این می تواند به شما در این زمستان پاره بزرگ تند و زننده ریش برف در AWD راه اندازی نسخه Pacifica.


کرایسلر

درایو تمام چرخ ماشین با اجسام حجم به نظر می رسد مانند انواع چیزهایی که باید فوق العاده عادی در آمریکا درست است ؟ نکته این است که آنها نه به عنوان مشترک به عنوان شما می خواهم فکر می کنم.

برای مدت زمان طولانی اگر شما می خواهید یک تویوتا تنها بازی در شهر. در حال حاضر که چنین نیست چرا که لذت کرایسلر Pacifica گرفتن آن و آوردن آن به خریداران که فقط نمی توانید صبر کنید با به 2020 کرایسلر Pacifica AWD راه اندازی نسخه.

در حال حاضر برای روشن شدن ما شناخته شده است که تجدید 2021 Pacifica را در دسترس تمام چرخ دیسک. هنوز هم به نظر می رسد که مردمی از کرایسلر فقط می تواند شامل خود و در حال ارائه این مدل 2020 با AWD پیش از 2021 مدل اندازی رسمی بعد از این سال.

چه رفتن برای AWD راه اندازی نسخه شما? خوب, برای شروع وجود دارد آشکار (all-wheel drive) اتفاق می افتد که قادر به غیر فعال کردن خود را زمانی که مورد نیاز نیست بلکه آن را به ارمغان می آورد همراه یک دسته از تاریکی-از تر و تمیز به رنگ تیره 18-اینچی چرخ و برخی از ویژه badging. آن را تنها در دسترس در Pacifica تور L مدل, هم, که به معنی از دست دادن چند موجودی تسلی که نسبت به محدود تر و تمیز اما این بدان معنا نیست که آن خواهید بود یک درایو تمام چرخ مجازات جعبه یا.

ch020-100pf

همسایگان خود را در حال رفتن به سوپر حسادت زمانی که شما در خارج از محیط گرم دور int او انجماد سرد است.


کرایسلر

توجه داشته باشید که در حالی که این نیست کرایسلر اولین درایو تمام چرخ وانت-که از سال 1992 در شهر و کشور, برای کسانی از شما نگه داشتن نمره در خانه — این یکی از اولین ضربه به نمایندگی مجاز و فروش در 16 سال های طولانی است که باعث می شود آن را بسیار قابل توجه است.

در حال حاضر البته, مینی ون, فاکتور شکل نیست فروش نیروگاه از آن یک بار بود — همه دیوانه برای Suv ها و تقاطع این روزها — اما اضافه عملی و همه آب و هوا قابلیت استفاده که AWD را باید به کمک به کسانی که SUV فروش یک کمی.

اگر شما فقط باید برای اولین بار پدر و مادر را در بلوک خود را قادر به کشیدن بزرگ, احمقانه وانت powerslides در رها بسیاری بعدی به خارج و سپس Pacifica AWD راه اندازی نسخه در دسترس برای سفارش در حال حاضر برای بیش از $41,735 از جمله کرایسلر را $1,495 اندازه بزرگتر از یک مقصد شارژ.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: این 2021 کرایسلر Pacifica بیشتر ارائه می دهد لوکس و کشش


2:42

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>