جشن غرور 2020 با LGBTQI-مضمون فیلم و تلویزیون را نشان می دهد جریان در حال حاضر – CNET


pose1

درام مطرح فسادهای شهر نیویورک آفریقایی-آمریکایی و لاتین LGBTQI و جنسیتی-nonconforming سالن فرهنگ از سال 1980 از طریق 1990s.

شبکه FX

گی, غرور ماه است که در اینجا و آن زمان به جشن می گیرند و یادگیری بیشتر در مورد, لزبین, گی, دوجنسي, زن نما, کیر, عجیب و غریب و دو جنسیتی جامعه است که دهانه تمام نژادها و سنین است.

این ماه نشانه سالگرد 50 از LGBTQI غرور ماه. اول غرور مارس در شهر نیویورک برگزار شد در 28 ژوئن سال 1970 — در اولین سالگرد شورش استون وال که دیدم گی جامعه در اعتراض به خشونت پلیس. استون وال تظاهرات شد یک کاتالیزور برای جنبش حقوق همجنس در ایالات متحده و سراسر جهان است.

با کروناویروس همه گیر تبدیل بسیاری از غرور راهپیمایی و تجمعات مجازی در این سال, این غرور ماه خواهد نگاه بسیار متفاوت از معمول است. اما از آنجا که شما باید مقدار زیادی از زمان برای ماندن در, و تماشای فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, در اینجا برخی از بهترین آنهایی که جشن داستان که در آن LGBTQI شخصیت ها تمرکز.

مرگ و زندگی از مارشا P. Johnson

این قانع کننده مستند به بررسی مرموز 1992 مرگ مارشا P. Johnson — یک ترانس گی و فعال حقوق بشر و کهنه Stonewall قیام سال 1969. مرگ و زندگی از مارشا P. جانسون با استفاده از آرشیوی و مصاحبه با جانسون به عنوان به خوبی به عنوان جدید مصاحبه با جانسون خانواده و دوستان و فعالان دیگر. این است که باید فیلم را ببینید برای کسانی که می خواهند به یادگیری بیشتر در مورد گی, ترانس و تاریخ سیاه و سفید, اما همچنین برای کسانی که بر این باورند که جانسون به قتل رسید و می خواهید عدالت است.

مطرح

مطرح شده توسط American Horror Story را Ryan Murphyیک درام تلویزیونی در مورد شهر نیویورک آفریقایی-آمریکایی و Latinx LGBTQI سالن فرهنگ صحنه در طول دوران اوج خود را در سال 1980 و اوایل دهه 1990 است. مطرح شد و با الهام از سال 1990 مستند پاریس در حال سوختن است. این مجموعه همچنین تکل HIV/AIDS بحران است. این ویژگی بزرگترین بازیگران ترانس بازیگران به عنوان مجموعه ای منظم و در یک اسکریپت نشان می دهد از جمله من nilan و بانوی ما J. مطرح نیز ستاره MJ رودریگز Indya مور دومینیک جکسون, گلپر, راس, Hailie سحر و یکی و تنها بیلی پورتر.

همه چیز تو خوب بود

عصبی گی 20-چیزی نیکلاس می شود نگهبان به دو جوان نو جوان, خواهر پس از پدر خود دور می گذرد از سرطان است. یک خواهر است که در طیف اوتیسم و خواهر دیگر به مسائل مربوط به خشم که اغلب به معنی مقدار زیادی از انقباض غیر ارادی ماهیچه شایسته اما صادقانه اجتماعی لحظات بی دست و پا است که همه چیز را میخوام خوب بسیار سرگرم کننده به تماشای.

تصویری از یک بانوی آتش

مجموعه ای در فرانسه در اواخر قرن 18 فیلم Portrait of a Lady در آتش می گوید داستان از یک ممنوع امر بین یک زن اشراف زاده به نام Héloïse و نقاش زن ماریان سفارش به رنگ پرتره خود را. اما گرفتن وجود دارد: ماریان باید رنگ Héloïse بدون او دانستن. او مشاهده Héloïse روز به عنوان همراه او بنابراین او می تواند رنگ پرتره او در راز. در نهایت یک داستان عاشقانه بین دو شکوفه در این breathtakingly زیبا داستان.

Blue is the Warmest Color

فرانسوی, نوجوان Adele به نظر می رسد پسر-اما زمانی که آبی مرموز با موهای دانشگاه دانشجو به نام اما وارد زندگی خود همه چیز را تغییر. فیلم بدنام است برای آن گرافیک, لزبین, آسیایی xxx اما آبی گرمترین رنگ است بیش از آن است. این یک داستان عاشقانه بین دو دختر با دیدگاه های مختلف در مورد چگونه آنها خود را مشاهده و خود را جنسی قرار گرفته است. اما به عنوان یک لزبین در حالی که آدل ترجیح میدهد برای حفظ تمایلات جنسی او یک راز است.

بازگشت از فصل 2

فصل 1 از این آمازون نخست تصویری سری اصلی است جولیا رابرتز بازی یک تضاد مشاور که عاشق یک سرباز او را کمک به او را فراموش دردناک گذشته است. اما فصل 2 از مراجعت به وطن یامحل تحصیل سرانجام خود را نشان می دهد عجیب و غریب طرف. Janelle Monáe نقش رهبری به عنوان یک زن که به طور موقت از دست می دهد حافظه خود را و صرف کل فصل در تلاش برای به یاد داشته باشید که چرا او از خواب بیدار در یک قایق شناور در وسط دریاچه. او در نهایت در می یابد که او یک رابطه طولانی مدت با یک زن دیگر که ممکن است یا ممکن است به علت از دست دادن حافظه.

مهتاب

مهتاب تواریخ زندگی Chiron که رشد می کند تا فقیر, سیاه, گی و در یک محله در میامی. این فیلم نشان می دهد این سه تعریف فصل در Chiron زندگی از جمله غفلت دوران کودکی خود را در جریان مبارزات خود را با تمایلات جنسی بی ثبات زندگی خانوادگی در دوران بلوغ و در نهایت خود را تحقق نهایی به عنوان یک بزرگسال. می گویند این فیلم احساسی و حرکت کتمان حقیقت است.

Sense8

تصور کنید که بیدار شدن از خواب یک روز به کشف خود آگاهی است که به طور ناگهانی مربوط به سایر غریبه ها در سراسر جهان است. که سرنوشت هشت نفر در sci-fi سری Sense8. شخصیت-که دهانه از راست, گی, لزبین, پلی و ترانس-می بینید و احساس می کنید هر یک از دیگر و افکار و احساسات و تجارب است. Sense8 را showrunners نیز ماتریکس فیلم سازندگان لانا و لیلی Wachowski هر دو ترانس زنان است. فقط قابل توجه نمایندگی از LGBTQI شخصیت ها و داستان است که باعث می شود این نشان می دهد سرگرم کننده به تماشای. آن sci-fi قضیه اصلی و غیر منتظره است.

همه در خانواده من

ما بر اساس گی فیلمساز وو هائو اسناد خود چینی سنتی خانواده را در فرایند پذیرش تصمیم خود را به کودکان و نوجوانان از طریق عملیاتی. همه در خانواده من جالب یک نگاه اجمالی به فرهنگ چینی و چگونه آن را نمایش همجنسگرایی. همچنین نگاه لمس کردن در چگونه وو می آید به شرایط خود انتخاب زندگی در امریکا به عنوان مخالف به زندگی او به دنیا آمده بود در چین است.

آقا جک

مجموعه ای در سال 1832 را Yorkshire, آقا جک است که با الهام از داستان واقعی از فرهمند ملک Anne Lister که تلاش برای احیای او به ارث برده خانه و ازدواج اری برنده زن ثروتمند. این لزبین عاشقانه نیز پر از درام مربوط به آن روز به روز در برخورد با بندگان مستاجران و صنعتی مختلف رقبا.

همه چیز بمکد

نوجوانی, درام همه چیز را بمکد داستان کیت Messner, یک دانشجوی سال دوم دبیرستان که از آمدن به شرایط با تمایلات جنسی خود را به عنوان یک لزبین. راه قبل از رسانه های اجتماعی و تلفن های همراه کیت سفر دقیق است, نظر در چقدر سخت این بود که, نوجوانان در اواسط 1990s.

به تیره: نیمه شب بوسه

هنگامی که پنج تن از دوستان ملاقات برای شب سال نو در پالم اسپرینگز, مشروبات الکلی, مواد مخدر و رابطه جنسی در ذهن خود را. اما به عنوان این LGBTQI هیجان انگیز نشان می دهد, روابط می تواند روی حیله و تزویر زمانی که دوستان و عاشقان حقیقت را نمی گوید. بوسه نیمه شب تلطیف فیلم ترسناک پر از انتقام و حسرت و خون.

احساس خوب

احساس ویژگی های خوب کانادا کمدین مای مارتین نشان دهنده در زندگی, عشق و هوشیاری در این نیمه ساختگی درام. ما او را به مبارزه با اعتیاد به عنوان به خوبی به عنوان او عاشقانه با زنی به نام جورج که هرگز با زن دیگری قبل از.

من خوب با این

دختر سید نه تنها برای آمدن به شرایط با از دست دادن اخیر پدر او بلکه مقابله با جوانه زدن هویت جنسی. که حتی بزرگترین مسئله در من خوب نیست با این. سید ناگهان ابرقدرتها و مطمئن نیست که چگونه به استفاده از آنها.

عجیب و غریب چشم

عجیب و غریب چشم ویژگی های دوست داشتنی, گی کارشناسان جاناتان ون نس مایل به زرد قهوهای, فرانسه, آنتونی Porowski بابی ادم بی کله و Karamo قهوه ای که در سفر به مختلف شهرهای آمریکا (و گاهی اوقات ژاپن) برای کمک به مردم زندگی خود را با هم. The Fab Five ارائه کمک به مردم از تمام جنبه های زندگی است که می تواند استفاده از برخی از مشاوره در مورد مد و دکور, غذا و زندگی به طور کلی. اما واقعا در مورد قبل در خارج از مردم اما تحولات در قلب مردم است و ذهن که واقعا این گوهر از یک سری.

آموزش جنسی

آموزش مسائل جنسی در مورد باکره اوتیس (پسر یک درمانگر) که تیم تا با دوستان خود Maeve برای اجرای یک رابطه جنسی راز درمان کسب و کار خود را در دبیرستان. مهم نیست که اگر شما یک misfit محبوب بچه یا حتی یک قلدر — شما نیاز به مشاوره جنسی. یکی از دست زدن به داستان شامل اوتیس بهترین دوست اریک که باید با انتظارات خانواده اش از او در مورد خود و تمایلات جنسی و هویت جنسیتی. نشان می دهد که به شدت بی دست و پا در زمان, اما به طور کلی بسیار دقیق است.

نیمی از آن را

زمانی که smart اما cash-strapped, نوجوانان, Ellie چو موافقت خود را با نوشتن یک نامه ای برای یک بی بند سوار کار ماهر در دبیرستان او انتظار ندارد به همچنین سقوط شی از محبت خود را — یکی دیگر از دختر. نیمی از آن را احساس می کند مانند یک سوینین دو سیرانو دو برژراک داستان با قلب wrenching لحظه و یک خط تیره از کمدی.

Laerte-Se

پس از زندگی به عنوان یک انسان برای تقریبا 60 سال (و داشتن سه بچه و سه ازدواج) برزیل را درخشان ترین کاریکاتوریست Laerte Coutinho در نهایت معرفی خودش به جهان به عنوان یک زن. مستند Laerte-Se می دهد پرده نگاه به Laerte روزمره زندگی و همچنین تغییر و تحول است.

آخرین کشتی

در تریلر های گذشته کشتی یک جوان بی تجربه گی, وکیل سفر به جزیره آتش در خارج از فصل به دنبال عشق و دوستی اما در عوض می یابد خود را در مشکل پس از شاهد یک قتل است. این بازی جذاب هیجان انگیز دارای مقدار زیادی از تاب و چرخش تمام راه را به تعجب آور پایان.

افسانه ای

این واقعیت voguing نشان می دهد در جریان سرویس HBO حداکثر تلاش برای به تصویر کشیدن مدرن روز LGBTQI سالن فرهنگ است که در آن “خانه” رقصنده در رقابت برای جوایز و نهایی عنوان یک حاکم ، بر خلاف شهر نیویورک سنتی آفریقایی-آمریکایی و Latinx سالن صحنه نمایش جدید همچنین شامل cisgender زنان سفید و آسیایی-آمریکایی رقصنده. افسانه ای احساس می کند بیشتر شبیه به یک مقدمه به سالن فرهنگ برای کسانی که هرگز دیده voguing خارج از این مجموعه مطرح و مدونا معروف رواج موزیک ویدئو.

افسانه ای نبوده است بدون جنجال. وقتی بازیگر Jameela جمیل اعلام شد به عنوان میزبان نشان می دهد و یکی از قضات بسیاری از تعجب که چرا یک cisgender با صفر زمينه در سالن فرهنگ استخدام شد و بیش شناخته شده ترانس زن و مادر از یک سالن خانه ردیابی Lysette. بحث گذشته نشان می دهد این است که یک بازی سرگرم کننده آشنایی با درام و هیجان سالن. اگر شما می خواهید کسب اطلاعات بیشتر در مورد سالن تاریخچه سازمان دیده بان فیلم های مستند پاریس در حال سوختن است و این کاربر.

Rupaul’s Drag Race

کشیدن ملکه سلطنتی RuPaul پوشیدن کلاه گیس, مژه های دروغین, sequined لباس و کفش پاشنه بلند به ورزش شدید با محبوب نشان دادن واقعیت rupaul’s Drag Race. سازمان دیده بان جدید و افسانه ای drag queens از تمام زمینه های آن را از نبرد برای تاج و تخت آنها به عنوان رقابت در صحنه و اقدام به رقص و انجام چالش های که همیشه در پایان آنها را لب همگام سازی خود را برای زندگی است. این سری است که بیش از درام و رقص تروما ، آن را نیز جشن دوستی و همچنین برخی از بسیار در حال حرکت لحظه از کشف خود و کار سخت آن طول می کشد تا موفق کشیدن ملکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>