کلگری دوچرخه مغازه ها ببینید کمبود عرضه به عنوان اوج فروش در میان COVID-19 همه گیر

به سلامتی محدودیت در محل باقی می ماند برای محدود کردن گسترش COVID-19 بسیاری از Calgarians گرفته تا دوچرخه سواری به خارج و ورزش.

افزایش اخیر در جدید دوچرخه سواران شده است آشکار در مغازه دوچرخه در سراسر شهر با بسیاری از فروشگاه های’ عرضه قادر به پاسخگویی به تقاضا است.

“ما قطعا شاهد افزایش دوچرخه فروش” دوچرخه و دم مالک وستون Covert گفت. “این نشان می دهد ما فروش کف اتاق.”

کارکنان در BowCycle در شمال غرب کلگری نیز دیده می شود بیشتر مشتریان جدید است.

با توجه به BowCycle صاحب جان Fransky اکثر مغازه ها در شهرستان ها به فروش می رسد از اندازه محبوب در اکثر دوچرخه های زیر 2000 دلار.

“وجود دارد یک کل جدید کاربر گروه از دوچرخه سواران بیرون آمدن و دوباره آن را واقعا خوب برای دیدن” Fransky گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“داشتن این گروه در حال حاضر و در این هفته به آنها گفتن “نه من اصلا 600 دوچرخه’ آن را فقط در زمان به چالش کشیدن.”

ادامه مطلب: Coronavirus: کانادا در حال اجرا است از دوچرخه به عنوان افراد بیشتری را به جاده

در حالی که هر دو Fransky و پنهان اعتراف کمبود خوبی است مشکل به نظر بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای باز بماند در طول همه گیر افزایش محبوبیت دوچرخه سواری در شهرستان بود و هر چیزی اما انتظار می رود.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“در ماه مارس هیچ کس نمی دانست چه می گذرد آمده از آن” پنهان گفت. “می گویند که مه و در حال حاضر رفتن به ماه ژوئن است آنچه در آن است در حال حاضر من فکر نمی کنم هر کسی می تواند انتظار می رود که.”

این همان برای تولید کنندگان و توزیع کنندگان و همچنین با توجه به استفان گودال یک نماینده فروش مستقل با HLC.

“ما هرگز انتظار هر چیزی شبیه به این. ما بسیار محتاط و بعضی از بچه ها ممکن است فکر کردن مانند, “من نمی دانم اگر من قصد دارم برای باز کردن در پاییز'” گودال گفت.

“من فکر می کنم بسیاری از ما به عنوان دور به عنوان یک صنعت که بسیار محتاط و ما ممکن است به تعویق افتاد برخی از دستورات تکرار و یا در واقع لغو آنها در برخی موارد و پس از بازگشت در کارخانه ها و آنچه را که به پایان رسید تا اتفاق می افتد.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

به طور معمول مغازه دوچرخه خود را دریافت محموله های خود را برای بهار موجودی در پاییز سال گذشته و چرخش به دریافت دوچرخه روی زمین می تواند به عنوان بالا به عنوان سه چهار ماه گودال گفت.

“در حال حاضر وجود دارد هیچ موجودی وجود دارد برای تکرار زیرا بسیاری از تولید کنندگان نمی خواهم به خطر اندازد خود را 2021 صف” گودال گفت. “بسیاری از این محصولات از کشور چین از آسیا از تایوان وجود دارد کمی تاخیر در شروع روند برای به دست آوردن سطوح موجودی بازگشت تا پس از آن نوع از یک طوفان کامل برای همه چیز.”

ادامه مطلب: Coronavirus: کلگری گروه راه اندازی دادخواست به دنبال فضای بیشتری برای دوچرخه سواران و عابرین پیاده

با توجه به مغازه ها, کمبود است که احساس در سراسر شمال امریکا است.

برخی از مشتریان در انتظار در خط در BowCycle نیز تجربه کمبود به عنوان آنها سعی می کنید برای سفارش قطعات و دوچرخه آنلاین.

“برخی از قطعات من سعی کردم به حاضر فقط در دسترس نیست, اما شما فقط باید صبور” جف مک میلان گفت.

اما در مورد کمبود انتظار می رود که تاثیر مشتریان گودال گفت که دوچرخه زیر 1000 دلار ممکن است کمتر و اندازه و رنگ ها و مارک های موجود و انتخاب برای مشتریان در حال انتظار برای محدود شود تا 2021 وارد زمین حمل می شود در هفته های آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“مصرف کننده است یک کمی از خرج کردن و در نظر گرفتن آنچه که آنها واقعا می خواهید, اما توصیه من این است که مطمئن شوید که دوچرخه متناسب با آن را تنها یک معامله خوب است اگر آن را متناسب با شما به درستی” Fransky گفت.

“اما در چیزی و آن سوار است.”

در حال حاضر مغازه ها درخواست مشتریان به بیمار می شود و اگر آنها نیاز به یک دوچرخه هر چه زودتر به جای بعد سعی کنید دست دوم در بازار آنلاین.

در حالی که موجودی برخی از زمان را به عقب بر گردیم به یک اندازه عادی صاحبان فروشگاه ها گفت: آنها در حال انتظار جدید حمل و نقل درون شش هفته و در طول تابستان است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>