بوفالو افسران پلیس, گیر افتاد, در ویدئو جوراب ساق 75 سال در صورت جنایی پروب

دو بوفالو, نیویورک, افسران پلیس بودند که نشان داده شده در ویدئو تنه زدن یک 75 ساله معترض به زمین هستند و تحت بررسی برای مسئولیت کیفری بالقوه سخنگوی منطقه دادستان منطقه گفت: در روز جمعه.

“این Erie County دفتر دادستان منطقه در ادامه به بررسی این حادثه دستگیر شده در فیلم در خارج از شهر هال پنج است که منجر به آسیب دیدگی از (یک) تظاهر کنندگان” کیم مونرو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

ادامه مطلب: بوفالو n. y. افسران پلیس گرفتار در فیلم هل دادن 75 ساله به زمین معلق

همه 57 عضو از یک واحد تاکتیکی پلیس باید استعفا از این تیم در اعتراض به تعلیق خود را دو همکار رسانه های محلی روز جمعه گزارش داد.

رسانه های محلی به نقل از بوفالو پلیس خیرخواه انجمن رئیس جمهور جان ایوانز عنوان کرد و گفت: این افسران به سادگی انجام کار خود را و است که همکاران خود در پاسخ تیم استعفا کرده بود از یگان ویژه در اعتراض خود را درمان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

57 باقی می ماند افسران پلیس, رسانه های محلی گفت. ایوانز نمی تواند نظر رسیده است.

مشاهده link”

این حادثه در روز پنج شنبه مطرح شده و سوالات بیشتر در مورد رفتار پلیس پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس مجموعه ای خاموش در سراسر کشور تظاهرات خیابانی.

این بوفالو تصویری گرفته شده توسط یک خبرنگار از ایستگاه رادیویی محلی WBFO و آنلاین پست نشان می دهد که مرد مو سفید نزدیک شدن به یک خط از افسران ضد شورش. یک افسر او را هل می دهد با یک باتون و یک دوم با دست خود. صدا از یک ترک را شنیده است و خون trickles از سر مرد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز جمعه گفت که او تا به حال صحبت با مرد زخمی, Martin Gugino و خدا را شکر به تایید او زنده بود. کومو گفت: پلیس باید آتش افسران درگیر است.

“شما می بینید که تصویری و این اختلال اساسی خود را حس نجابت و انسانیت” کومو گفت: روزانه یک جلسه. “چرا که لازم است ؟ که در آن تهدید شد?”

ادامه مطلب: ‘Defunding’ پلیس و بودجه سلامت روان منابع را نجات, کارشناسان می گویند

Gugino که سفید نمی تواند بلافاصله نظر رسیده. فشار بوفالوکه طرفداران برای مسکن مقرون به صرفه تایید کرد که Gugino یک عضو از جامعه ،

این ویدئو در بوفالو نشان می دهد که اکثریت افسران مارس گذشته پس از Gugino می افتد هر چند افسر که تحت فشار قرار دادند و او را با باتوم شروع به تکیه بیش از او را قبل از او motioned دور توسط یک افسر دیگر. کسی شنیده است فراخوانی برای یک پزشک.

بوفالو شهردار بایرون براون گفت: این حادثه صورت گرفت و پس از یک درگیری بین دو گروه از مردم در اعتراض به مرگ فلوید در مینیاپولیس هر چند Gugino به نظر می رسد به تنهایی به عنوان او راه می رفت تا به گروهی از افسران در این ویدئو.

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>