بوفالو n. y. افسران پلیس گرفتار در فیلم هل دادن 75 ساله به زمین معلق

دو بوفالو, نیویورک, افسران پلیس متوقف شد و بدون پرداخت در روز پنج شنبه پس از یک ویدیو را به آنها نشان داد تنه زدن 75 سال به زمین به عنوان اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید ادامه داد: به شب دهم.

این ویدئو گرفته شده توسط یک خبرنگار محلی رادیو ایستگاه WBFO و ارسال شده بر روی وب سایت خود و حساب توییتر نشان می دهد که مرد مو سفید نزدیک شدن به یک خط از افسران ضد شورش. یک افسر او را هل می دهد با یک باتون و یک دوم با دست خود. صدا از یک ترک را شنیده است و سپس خون trickles از سر مرد. انسان که سفید است مشخص نیست.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“من عمیقا مختل فیلم” بوفالو شهردار بایرون قهوه ای در بیانیه ای گفت. “پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است.”

این حادثه جلب محکومیت گسترده در رسانه های اجتماعی به عنوان بازگشت معترضان به خیابانهای مختلف شهرهای ایالات متحده برای نشان دادن در برابر خشونت پلیس.

ادامه مطلب: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما’: جورج فلوید تظاهرات آرام در ایالات متحده به عنوان 1st یادبود برگزار می شود

فلوید درگذشت در مینیاپولیس در مارس 25 افسر سابق پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت طول بازداشت.

این ویدئو در بوفالو نشان می دهد که اکثریت افسران مارس گذشته پس از انسان می افتد هر چند افسر که تحت فشار قرار دادند و او را با باتوم شروع به تکیه بیش از او را قبل از او motioned دور توسط یک افسر دیگر. کسی شنیده است فراخوانی برای یک پزشک.

تصویری از سال 2018 نشان می دهد ادمونتون افسر پلیس با استفاده از زانو خود را در گردن در طول بازداشت

تصویری از سال 2018 نشان می دهد ادمونتون افسر پلیس با استفاده از زانو خود را در گردن در طول بازداشت

ایستگاه رادیویی گزارش داده است که دو پزشکان جلو آمد و کمک کرد که به یک آمبولانس. پلیس بعد گفت که یک مرد زخمی شده بود پس از قطع این ایستگاه رادیویی گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما پس از مشاهده این ویدئو بوفالو کمیسر پلیس بایرون Lockwood دستور بررسی و معلق دو افسر براون گفت.

ادامه مطلب: ‘Defunding’ پلیس و بودجه سلامت روان منابع را نجات, کارشناسان می گویند

فرماندار نیویورک اندرو کومو ” در توییتر که او از صحبت با شهردار قهوه ای و توافق کردند که ماموران درگیر باید به حالت تعلیق در انتظار یک تحقیق رسمی.

او نوشت:”افسران پلیس باید اجرا – سوء استفاده – قانون.”

75 ساله قربانی در پایدار اما بیماری جدی در Erie County مرکز پزشکی بیمارستان در بوفالو براون گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

(گزارش شده توسط شارون برنشتاین; ویرایش توسط Christian Schmollinger)

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>