Brexit: Michel Barnier می گوید اتحادیه اروپا ‘نمی تواند مانند این برای همیشه’ وزیر بوریس جانسون از پس گرد در وعده

اتحادیه اروپا رئیس تجارت با ایران را متهم کرده است بوریس جانسون از “پس گرد” در تعهدات او در طول Brexit روند و شک و تردید در مورد آینده مذاکرات.

میشل Barnier هشدار داده است که وجود داشته است “هیچ پیشرفت قابل توجهی” در نقاط کلیدی در مذاکرات از آنها آغاز شد و اضافه کرد: “من فکر نمی کنم ما می تواند شبیه به این برای همیشه”.

مداخله می آید در آخرین دور از مذاکرات تجارت برگزار شده بین دو طرف – از طریق ویدئو کنفرانس در حساب coronavirus بیماری همه گیر.

اما آقای Barnier ابراز امیدواری کرد که دور بعدی مذاکرات در اواخر این ماه می تواند انجام شود و چهره به چهره نشان می دهد ممکن است این وضعیت را “بهتر و موثر تر”.

دیوید فراست انگلستان خود را رئیس مذاکره در بیانیه ای جداگانه گفت که “پیشرفت محدود باقی مانده” اضافه کرد: “اگر ما به پیشرفت آن را روشن است که ما باید به شدت و سرعت بخشیدن به کار ما. ما بحث را با این کمیسیون چگونه این می تواند بهترین شود.”

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در پایان مذاکرات آقای Barnier ذکر شده چهار نقاط خاص در مبارزه با تروریسم در اروپا “بیانیه سیاسی” امضا شده توسط بوریس جانسون در ماه ژانویه که به او گفته بودند که شکسته شده.

مناطق تحت پوشش به اصطلاح “سطح playingfield” در قوانین و مقررات مدنی, هسته ای همکاری های ضد پول شویی در قوانین و تعهد در مورد ویژگی های ساختار معامله است.

“این سخت است نه به عنوان خوانده شده – آخر هفته خوب خواندن, اگر من ممکن است می گویند” او پکتیا میباشد. “آن باقی خواهد ماند و برای ما تنها مرجع معتبر تنها مربوط به سابقه در این مذاکره است. بود که توافق توسط هر دو طرف. هنوز دور بعد از دور ما همتایان انگلیسی به دنبال فاصله خود را از این به صورت مشترک.”

تبدیل به مسائل گسترده تر در مسدود کردن یک معامله مانند ماهیگیری و استانداردهای نظارتی آقای Barnier گفت: “شده است وجود دارد هیچ پیشرفت قابل توجهی در این نقاط به عنوان من گفت: از زمان آغاز این مذاکرات و من فکر نمی کنم ما می تواند شبیه به این برای همیشه لطفا برای.

“در بالای انگلستان حاضر به تمدید دوره گذار … از طرف ما به عنوان واقع شد و در حال حاضر اشاره کرد … ما همیشه در کنار ما به گسترش این دوره توسط یک یا دو سال. این امکان وجود دارد و نوشته شده به توافق.

“اگر وجود دارد هیچ تصمیم مشترک نسبت به چنین فرمت اگر هیچ تغییر انگلستان را ترک خواهد کرد بازار واحد و اتحادیه گمرکی در 31 دسامبر

“اگر ما را به حساب چه چیزی ما را از نظر زمان به تصویب یک توافق, ما باید به یک متن حقوقی در آخرین 31 اکتبر است که برگ های ما حدود پنج ماه است. ما باید برای استفاده از این زمان به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است.”

وی افزود: “در تمام مناطق بریتانیا در ادامه برای رد گم کردن در تعهدات آن متعهد شده است در بیانیه سیاسی از جمله شیلات که در آن ما به توافق استفاده ما بهترین تلاش خود برای تصویب توافق با 1 جولای سال 2020 است. به نظر می رسد روشن است که ما را به هدف نمی رسد با توجه به مذاکرات می رویم.”

دیوید فراست, انگلستان, مذاکره کننده ارشد گفت: “ما به تازگی چهارم ما کامل دور مذاکره با اتحادیه اروپا دوباره توسط ویدئو کنفرانس. آن را کمی کوتاه تر از حد معمول است و بیشتر محدود در دامنه. ما در ادامه به بحث در مورد طیف گسترده ای از مسائل از جمله سخت ترین آنهایی که.

“پیشرفت محدود باقی مانده اما ما مذاکرات مثبت بوده است در تن. مذاکرات ادامه خواهد داد و ما همچنان متعهد به یک نتیجه موفقیت آمیز.

“ما در حال حاضر در یک لحظه مهم برای این گفتگو. ما نزدیک به رسیدن به محدوده آنچه که ما می تواند دستیابی از طریق فرمت های از راه دور رسمی دور. اگر ما به پیشرفت آن را روشن است که ما باید به شدت و سرعت بخشیدن به کار ما. ما بحث را با این کمیسیون چگونه این می تواند بهترین باشد انجام می شود.

“ما نیاز به نتیجه گیری در این مذاکرات در زمان خوبی برای فعال کردن مردم و کسب و کار به یقین در مورد شرایط تجاری است که به دنبال پایان دوره انتقال در پایان این سال و اگر لازم به اجازه تصویب هر گونه توافق رسیده است.

“برای بخشی از ما مایل به کار سخت برای دیدن اینکه آیا حداقل طرح کلی از یک توافق متعادل پوشش تمام مسائل می شود. هر گونه معامله باید البته جای واقعیت های از انگلستان به خوبی تثبیت موقعیت در اصطلاح “سطح زمین” در شیلات و دیگر مسائل دشوار است.”

یک دور از مذاکرات برنامه ریزی شده است برای این ماه قبل از به اصطلاح “سهام-را” که در آن بوریس جانسون را در دیدار با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به بحث در مورد وضعیت کلی.

“حتی اگر ما کار فشرده … ما در حال رفتن به سمت راست بروید تا به خط در ماه اکتبر” آقای Barnier گفت. او به نام “فوق العاده حرکت های سیاسی” را به حرکت مذاکرات در.

ارشد انگلستان منبع نزدیک به مذاکرات گفت: “ما برای مذاکرات طولانی بیش از ماه آینده و به پاییز که در آن هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد. اکتبر برای ما خیلی دیر به این نتیجه این است. ما نیاز به کار در حال حاضر به شدت به جولای برای دیدن اگر ما می توانید پیدا کردن در سطح بالا تجارت آف خواهد کرد که باز کردن یک معامله است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>