2021 لکسوس است و اولین موکول کردن از احترام به جورج Floyd – Roadshow


خواهیم دید جدید روز دیگری است.


لکسوس

به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر آمریکا در پی جورج فلوید مرگ, ژاپنی, لوکس مارکی لکسوس اعلام کرد و آن را موکول به 2021 است’ debut برای تاریخ آینده است. لکسوس در اصل به معنای فاش کردن ماشین در ژوئن 9.

خودروساز با صدور بیانیه ای کوتاه در تصمیم جمعه و گفت: “لکسوس است با احترام به تعویق افتاد برتر جهان جدید است که در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9. تجدید نظر زمان بندی به زودی اعلام خواهد شد.”

تصمیم به تعویق انداختن آشکار به شرح زیر بیانیه ای از لکسوس’ پدر و مادر شرکت تویوتا در روز چهارشنبه. خودروساز پیوست بی شماری از شرکت های دیگر ابراز حمایت از جامعه سیاه زیر فلوید مرگ است. تویوتا رفت و بیشتر برای محکوم کردن “غیر قابل قبول تعصب و فقدان آموزش و پرورش در اطراف COVID-19 ویروس به بیشتر های اخیر مسائل اجتماعی از خشونت و کشتار و نژادپرستی علیه آمریکایی های آفریقایی تبار در مینه سوتا, کنتاکی, گرجستان و جاهای دیگر.”

“ما ایستاده پشت تعهد ما به تنوع و شمول” در این بیانیه اضافه شده است.

فلوید درگذشت, on May 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای 8 دقیقه و 46 ثانیه است. جمعی تظاهرات را ادامه داد و پس از.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: لکسوس LF-30 هیجانی مفهوم هل پاکت…


1:54

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>