‘ما به شما ضربه کردن f***** آب’: درخواست پلیس برای اطلاعات پس از نژادپرستانه تاکسی مسافر تصویری می رود ویروسی

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

پلیس تحقیقات پس از فیلم نشان دادن یک راننده تاکسی در معرض نژادی سوء استفاده شد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته آنلاین.

راننده عابد مصطفی به نظر می رسد رواقی به عنوان مرد سفید مسافر سوگ “این انگلستان است” و می گوید: “ما می خواهیم به شما ضربه کردن f***ing آب”.

در دقیقه-فیلم بلند فیلم برداری در بیرمنگام 39 ساله راننده هشدار می دهد: “من قرار داده خواهد شد این در Facebook در حال حاضر دوستان و افراد بیشتری را ببینید شما و آنچه شما می گویید.”

اما مرد که ظاهرا نامفهوم کلمات او در این فیلم پاسخ می دهد: “من نمی دهد یک پرواز f*** همسر است. آیا شما واقعا فکر می کنم من به پرواز f***?”

مسافر می توان با تکیه به سمت راننده و گفت: “من به شما بگویم آنچه شما فکر می کنم پاکستان در حال رفتن به ضرب و شتم زبان انگلیسی؟”

راننده پاسخ می دهد: “ما در اینجا برای یک رقابت آقا.”

اما مسافر می گوید: “خوب من به شما بگویم آنچه در مورد جنگ و جنگ?

“ما ضربه شما را به f****** آب.”

به عنوان مرد می شود از تاکسی او می تواند او را شنید و گفت: “F*** کردن. F***ing مسلمان c***.”

West Midlands Police گفت: “تعداد زیادی از مردم درخواست ما در مورد این ویدئو ما از آن آگاه هستند و در حال ساخت سوالات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>