تصویری از سال 2018 نشان می دهد ادمونتون افسر پلیس با استفاده از زانو خود را در گردن در طول بازداشت

به ادمونتون خدمات پلیس برگزار شد یک کنفرانس خبری پنج شنبه به آدرس یک ویدئو از جولای سال 2018 بود که گردش آنلاین را نشان می دهد و یک EPS افسر با استفاده از زانو خود را بر روی یک موضوع سر و گردن در منطقه برای مهار او در طول بازداشت.

دستگیری طول می کشد محل در کنار یک جاده شلوغ است. دو مرد سفید افسران در حال برگزاری, سیاه, مرد روی زمین در معده است. عبارت “توقف مقاومت” و “tasered” شنیده می شود در ابتدای فیلم کوتاه قبل از اینکه یک افسر پرس زانو خود را در گردن.

14-ویدئو دوم شد ارسال شده در چهارشنبه در sife_ngeze Instagram acccount. عنوان شناسایی ادمونتون اداره پلیس و پوستر می گوید که این حادثه رخ داده به شوهرش در ادمونتون.

ادامه مطلب: ادمونتون رئیس پلیس در مورد استفاده از زور توسط ماموران

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Jean-Claude Rukundo مرد دستگیر شده در این ویدئو گفت: اخبار جهانی او فقط کار به پایان رسید زمانی که او یک تماس تلفنی از Sifa Ngeze همسرش گفت: او تا به حال شده است در یک تصادف. او را ملاقات کرد او در صحنه در Yellowhead دنباله.

Rukundo گفت که او خواسته شده بود توسط یکی از ماموران در صحنه اگر او درگیر شد در برخورد. Rukundo گفت: او توضیح داد که همسر او بود و او صاحب خودرو و بر روی گوشی های با شرکت های بیمه.

Rukundo گفت: افسر پرسید: او چند بار به ترک صحنه تصادف.

“من به یاد داشته باشید او گفت:” اگر من به شما بگویم دو بار من قصد دارم به شما بازداشت.'”

پدر می گوید پنج افسر زانو شد و گردن خود را به مدت سه دقیقه.

“من به او گفتم در ابتدا من نمی توانستم نفس چون من تا به حال فشار بر پشت من در من در ستون فقرات و گردن من.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای من به درمان می شود که در راه زمانی که من وجود دارد برای کمک به.”

Sifa Ngeze and Jean-Claude Rukundo speak about his July 2018 arrest in Edmonton.
Sifa Ngeze و ژان-کلود Rukundo صحبت در مورد خود جولای 2018 دستگیری در ادمونتون. موریس Gamblin, اخبار جهان

“من ترس برای زندگی خود” Ngeze گفت. “من می ترسم که من هرگز او را دوباره ببینم. من می ترسم او صدمه دیده است در برخی از راه. چیزهایی که من می ترسم بیشتر شد که من می خواهم که به منظور بالا بردن بچه ها توسط خودم.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او گفت که او هنوز هم می ترسم هر وقت او را می بیند یک افسر پلیس است.

“من شروع به تکان دادن و من می ترسم. این تصویر به ذهن من می آید — روزی که من دیدم افسر پلیس در جلیقه زانو خود را در بالای شوهرم گردن که همه من و من از ترس آن لحظه در حال رفتن به دوباره اتفاق می افتد.”

ادمونتون رئیس پلیس تماس مرگ جورج فلوید ‘جنایتکار’

ادمونتون رئیس پلیس تماس مرگ جورج فلوید ‘جنایتکار’

گروهبان دوم ، تری Langley با EPS واحد آموزش گفت: این مرد دستگیر شد و پس از او وارد صحنه برخورد که یک عضو خانواده درگیر بود. ارز رخ داده است — یک “سوء تفاهم” لنگلی آن را به نام — بین مرد و یک مامور مرد خواسته بود به “حرکت در امتداد” و سپس حمله رخ داده است.

لنگلی می گوید این مرد دستگیر شد و از آنجا که حمله به. او نمی خواهد می گویند اگر او متهم شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بیشتر بخوانید: پلیس ادمونتون حذف پرسش در مورد اقدامات افسران

لنگلی همچنین گفت: یکی دیگر تصویری از حادثه ای که نشان می دهد بیشتر از آنچه در گذشته اتفاق افتاده و پس از دستگیری. او گفت که تصویری را نشان می دهد افسر پلیس در تلاش برای هدف قرار دادن این موضوع را در ابتدا قبل از اینکه پای خود را نگاه کردن و نزدیک به منطقه سر.

“در ارزیابی هر دو بخش از فیلم به عنوان یک کل تصویری رویداد چه ما معتقد به رخ داده است که این موقعیت از پا در سراسر این موضوع را در سر نداشت بیش از حدود 40 ثانیه است.”

لنگلی گفت که دیگر فیلم همچنین نشان می دهد که افسر تنظیم پای او موقعیت به این موضوع بعدا در بازداشت است.

“در برخی از نقطه وجود دارد یک ارزیابی توسط افسر که پای او نبود در حق منطقه است.”

خبرنگاران خواسته EPS برای یک کپی از این ویدئو دوم.

استفاده از نیروی آموزش

لنگلی گفت ادمونتون افسران پلیس هستند و نه دستور به استفاده از یک زانو بر گردن داری.

“ما نمی با استفاده از است. ما که نمی کنند.”

او گفت: EPS اعضای آموزش دیده برای استفاده از دیگر روش های د-تنش اما اگر موضوع مجادله و افسران باید توانایی به استفاده از زور در صورت نیاز تحت این قانون از کانادا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اگر ماموران در حال تلاش برای ایجاد یک قانونی بازداشت یک موضوع دروغ گفتن در مقابل اعضای آموزش دیده به هدف پشت و شانه تیغه منطقه است.

“هنگامی که ما گمان می برند که مستعد ابتلا… ما نمی قطار به هدف سر و گردن به طور معمول… اگر ما نیاز به قرار دادن برخی از وزن یا فشار ما دور ماندن از سر و گردن و هدف شانه و تیغه شانه منطقه” Langely گفت.

EPS اعضا نیز آموزش دیده برای نگه داشتن بیشتر از وزن بدن خود را در پای خود را; و نه در موضوع است.

ادامه مطلب: جورج فلوید مرگ: ‘خطرناک’ پلیس chokeholds تحت موشکافی در سراسر جهان

لنگلی نیست این افسر اقدامات اشتباه; در عوض خواستار روش خود را “مطلوب نیست” اما توضیح داد که موقعیت های زندگی واقعی بسیار پویا هستند.

“گاهی اوقات وجود دارد استفاده نادرست از این تاکتیک است.”

او همچنین نمی گویند اگر افسر پلیس مواجه با هر گونه اقدام انضباطی به عنوان یک نتیجه از حادثه کارگردانی اخبار جهانی به استانداردهای حرفه ای شعبه دارد.

رئیس پلیس دیل McFee خواسته شده بود در مورد 2018 دستگیری تصویری پنج شنبه. در حالی که آن را قبل از زمان خود را به عنوان رئیس او به بررسی آن است. او همچنین گفت: این حادثه بود به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

“آن مورد بررسی قرار گرفت. وجود شاهدان مستقل و همچنین پلیس. وجود دارد دو فیلم از این. مدت زمان تقریبی بر گردن حدود 40 ثانیه است که چه تصویری را نشان می دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آیا ما آموزش گردن داری? مطلقا نه. برخی از خدمات پلیس انجام دهد. ادمونتون خدمات پلیس نیست.

“اما در پویا وضعیت که در آن شما پا می شود و که در آن شرایط شما کسی را تحت کنترل, که یک مایع وضعیت” McFee گفت.

“که افسر خاص در این مورد یافت شد و او خود را به کار گرفته مناسب است. فرد موجود بود. آن چیزی نیست که مانند همه مقایسه این را به آنچه اتفاق افتاده در ایالات متحده, که در آن کسی آنجا نشسته عمدا برای هشت دقیقه است. که اتفاق نمی افتد. وجود دارد هیچ صدمه در رابطه با آن است.”

تعمیر روابط

هنوز McFee گفت: مسئله دیگر این است که تجربه شخصی Rukundo و Ngeze بود با پلیس ادمونتون.

“ما در حال رسیدن به آنها را به یک بحث چرا که آنها بوده ام نهفته خود را با تعامل… آن تغییر نمی کند این یافته ها از بررسی اما ما در حال حاضر نیاز به مسئولیت… چگونه ما تعمیر است؟”

مشاهده link”

بررسی نگاه کل تصویر McFee گفت: نه فقط بخشی که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. اما این تحقیقات را یافته نیست نگاهی به دور از واقعیت است که روابط و اعتماد نیاز به تعمیر رئیس پلیس گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این پیام از آنچه که من دیدم از خانم Ngeze و آقای Rukundo واقعی بود. آنها قلبی. آنها ترس دارند. و هر آنچه که ابزار اساسی — در صورتی که به خاطر ما و یا به خاطر چیزهای دیگر و مرکب ما — ما باید این بحث را با آنها به دلیل استانداردهای حرفه ای بررسی و اعمال نظم و انضباط نیست همیشه رفع مشکل.

“و مشکل این است که این رابطه است. این رابطه است که ما در حال سرمایه گذاری در دو برابر را در حال حاضر” McFee گفت.

لنگلی گفت: از 265,000 مورد فایل های 2019, EPS استفاده از زور در 0.89 درصد از آنها. دسته 2 — جدی تر سطح از زور استفاده شد در 0.4 درصد از موارد, او گفت:.

او گفت: اگر این بخش شاهد نمونه هایی از افسران پایان در کمتر مطلوب کنترل موقعیت “ما نیاز به پرداختن به آن است.”

ادامه مطلب: او تا به حال خانواده او تا به حال رویاهای’: عزاداران جمع آوری در مینیاپولیس برای جورج فلوید یادبود

لنگلی گفت: EPS شده است صحبت کردن در مورد راه هایی برای به روز رسانی به طور منظم آموزشی و شامل نه فقط آنچه تکنیک های افسران باید استفاده کنید بلکه آنچه از تکنیک های آنها نباید استفاده کنید.

“محتاطانه. عمومی است که به ما می گوید که این چیزها نیاز به نگاه متفاوت است.”

Martin Luther King III takes a moment by George Floyd's casket Thursday, June 4, 2020, before a memorial service for George Floyd in Minneapolis. (AP Photo/Bebeto Matthews).
مارتین لوتر کینگ سوم طول می کشد یک لحظه توسط جورج فلوید را در تابوت چهار شنبه, ژوئن 4, 2020, قبل از یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس. (AP Photo/Bebeto ماتیوز).
Demonstrators take part in a protest, Wednesday, June 3, 2020, in downtown Los Angeles, sparked by the death of George Floyd, who died May 25 after he was restrained by Minneapolis police. (AP Photo/Ringo H.W. Chiu)
.
تظاهر کنندگان در یک تظاهرات یکشنبه, ژوئن 3, 2020, در مرکز شهر لس آنجلس موجب مرگ جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از او مهار توسط پلیس مینیاپولیس. (AP Photo/Ringo H. W. Chiu)
.
LGBT community members join Black Lives Matter protesters as they block an intersection laying on the street with their hands behind their backs in West Hollywood, Calif. on Wednesday, June 3, 2020, over the death of George Floyd. Floyd, a black man died after being restrained by Minneapolis police officers on May 25. (AP Photo/Richard Vogel).
همجنسگرایان اعضای جامعه پیوستن به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض آنها به عنوان بلوک تقاطع تخمگذار در خیابان با دست خود پشت سر خود را در وست هالیوود کالیفرنیا. در یکشنبه, ژوئن 3 سال 2020 بیش از مرگ جورج فلوید. فلوید یک مرد سیاه و سفید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. (AP Photo/ریچارد Vogel).
People including Kevin Antlitz, an Anglican priest, left, take a knee during a protest of the visit of President Donald Trump to the Saint John Paul II National Shrine, Tuesday, June 2, 2020, in Washington. Many demonstrators present said they were dismayed when Trump staged a visit to the historic St. John's Church across from the White House and held up a Bible after authorities had cleared the area of peaceful protesters. Protests continue over the death of George Floyd, who died after being restrained by Minneapolis police officers. (AP Photo/Jacquelyn Martin).
مردم از جمله کوین Antlitz, یک کشیش کلیسای آنگلیکان سمت چپ را به زانو در اعتراض به سفر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان پل دوم ملی, حرم, سه شنبه, ژوئن 2, 2020, در واشنگتن است. بسیاری از تظاهرکنندگان در حال حاضر گفت: آنها نگران بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه یک دیدار تاریخی سنت جان کلیسا در سراسر از کاخ سفید برگزار شد و تا یک کتاب مقدس پس از مقامات تا به حال پاکسازی این منطقه از معترضان مسالمت آمیز. ادامه اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید که پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس. (AP Photo/Jacquelyn مارتین).

مسائل پلیس در استفاده از زور و نژادی و بی عدالتی شده اند محوری به ویژه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

خارج از کار لی لی بود به اتهام عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه و پس از فوت یک افسر فشرده زانو خود را بر روی دستبند را گردن برای چند دقیقه.

فلوید مرگ است تظاهراتهایی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

جورج فلوید ادامه اعتراضات و اتهامات جدید گذاشته در تحقیقات

جورج فلوید ادامه اعتراضات و اتهامات جدید گذاشته در تحقیقات

مقامات واصل جدید جدی تر اتهام قتل — درجه دوم از سوم-درجه — در برابر افسر در مرکز مورد درک چوین.

دادستان همچنین به اتهام سه نفر دیگر از مینیاپولیس ماموران در صحنه فلوید مرگ با کمک و معاونت در جرم قتل.

دادستان’ گزارش نشان می دهد چوین برگزار زانو خود را در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است.

فلوید گرفته شده بود به بیمارستان توسط آمبولانس جایی که او درگذشت یک زمان کوتاه بعد. پلیس گفته اند فلوید نه سلاح و نه هر گونه سلاح های درگیر در این حادثه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: ادمونتون رئیس پلیس تماس مرگ جورج فلوید ‘جنایتکار’

در روز سه شنبه McFee منتشر شد تصویری, تماس فلوید مرگ “ناخواسته” و “جنایتکار است.”

“آن را ساخته شده است همه ما نگاه خودمان داخلی و خارجی و تحقق این این مرگ است که قطعا بخشی از این حرفه از پلیس” McFee گفت.

در یک آدرس مستقیم به مردم سیاه و سفید جنس کانادا جامعه McFee وعده داده شده به “راه رفتن شانه به شانه با شما, به شما کمک کند از طریق این راهنما که صدای شما شنیده می شود.”

ادامه مطلب: زنان بومی مردم سیاه و سفید بسیار بیشتر احتمال دارد به ‘زده’ توسط پلیس ادمونتون

در سال 2017, اسناد و مدارک نشان داد مردم سیاه و سفید بودند 3.6 برابر بیشتر احتمال دارد به متوقف شود در طول یک خیابان چک در ادمونتون. مردم بومی بودند چهار برابر بیشتر احتمال دارد و بومی بودند 6.5 برابر بیشتر احتمال دارد به متوقف شود.

— با فایل های از Breanna Karstens-اسمیت, جهانی, اخبار و هارون موریسون, Nomaan تاجر و حصیر Sedensky از آسوشیتد پرس

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>