توییتر جک دورسی وعده $3m به khezri است حقوق خود را بدانید اردوگاه – CNET


twitter-logo-1

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی تعهدات میلیون ها نفر به حقوق مدنی و coronavirus باعث می شود.

آنجلا Lang/CNET

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی اعلام کرده است دور دیگری از شروع کسب و کار کوچک مالی. در حال انجام coronavirus همه گیر و اعتراضات در سراسر آمریکا در برابر مرگ جورج فلوید در پلیس بازداشت دورسی میگه 3 میلیون دلار را به بازیکن سابق NFL و فعال حقوق مدنی در khezri است حقوق خود را بدانید, کمپ, که با این نسخهها کار برای آموزش توانمند سازی و بسیج “نسل بعدی تغییر رهبران.”

KYRC هدف “برای پیشبرد آزادی و رفاه سیاه و قهوه ای و جوامع” است و اجرای اردوگاه در آتلانتا, Baltimore, New Orleans, شیکاگو, نیویورک شهرستان, میامی و اوکلند, کالیفرنیا.

دورسی نیز متعهد شدند که 5 میلیون دلار برای جهان آشپزخانه مرکزی به ارائه وعده های غذایی در اوکلند در “مداوم سلامت اقتصادی و انسانی بحران” و $500,000 به خواهر قلب لا فراهم می کند که مجرمین سابق با یک محیط امن برای زندگی است.

به عنوان بخشی از این دور دورسی علاوه بر این اعلام کرد که 1 میلیون دلار برای حفاری های عمیق H20 برای اتصال گرم و آب سرد در حال اجرا از راه دور در خانه های بومی و 50.000 دلار برای پروژه نیا که با این نسخهها کار برای پایان دادن به دستگیری و بازداشت و زندانی کردن کودکان و بزرگسالان جوان است.

برخی از COVID-19-مربوط به وعده شد $350,000 برای Edgewood مرکز اورژانس خدمات ضروری; $200,000 برای JW-بنیاد خانواده برای 30 روز اجاره برنامه های امداد در واشنگتن دی سی بخش 8; و 250.000 دلار برای St Francis جامعه خدمات مشتریان مذاکره اخراج از خانه های خود در طول این بیماری همه گیر.

آن به شرح زیر دورسی در مارس ارتکاب به تعهد 1 میلیارد دلار به کروناویروس امداداز جمله 1 میلیون دلار به ماسک برای مردم یک سازمان مشغول به کار برای ارائه ماسک و ضد عفونی کننده دست به جوامع اقلیت.

در اوایل روز شنبه, گوگل نیز متعهد 12 میلیون دلار در بودجه به های حقوق مدنی و یوتیوب $1 میلیون نفر است. دیگر غول تکنولوژی که در حال کمک به جنبش حقوق مدنی در این هفته شامل اپل در نامشخص مقدار; Verizon 10 میلیون دلار; Infinite 4 میلیون دلار; Intel $1 میلیون و Facebook 10 میلیون دلار با وجود مارک زوکربرگ مدیر عامل امتناع به حذف و یا مخفی کردن پست های ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تظاهرات که توییتر پرچم به عنوان “ستایش خشونت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>