اختناق در رابطه جنسی می تواند افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی و مغز آسیب های ناراحت کننده, مطالعه می یابد

اختناق در طول رابطه جنسی می تواند افزایش خطر ابتلا به سکته مغزی و آسیب های مغزی و حتی اگر فرد آگاهی را از دست ندهید, هشدار دانشمندان به عنوان نمایندگان مجلس بحث نگران کننده عمل است.

فعالان باید به نام دولت شامل جرم جدید از “غیر کشنده اختناق” در داخلی سوء استفاده لایحه است که در نظر گرفته شده توسط نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه در یک پیشنهاد برای مقابله با افزایش تعداد قاتلان ادعا زنان در طول درگذشت “خشن”.

ناراحت کننده ترين گزارش جدید است که برای اولین بار از نوع خود, پیدا, آن است که مشترک برای اختناق به ترک هیچ قابل رویت نشانه ای از آسیب, اما قربانیان می توانید رفتن به رنج می برند علائم روز یا حتی چند هفته پس از حادثه صورت گرفت.

محققان در دانشگاه بنگور و پزشکان در شمال ولز مغز آسیب سرویس کشف فیزیکی پیامدهای اختناق می تواند شامل ایست قلبی, سکته مغزی, سقط جنین و بی اختیاری ادراری و اختلالات گفتار, تشنج, فلج, و سایر فرم های طولانی مدت آسیب مغزی.

“ما در حال حاضر می دانستم که پتانسیل آسیب از قربانیان گزارش” هشدار مطالعه است. “اما برای اولین بار این synthesises پزشکی شواهد وحشتناک آن و قانع کننده تمامیت.”

افزایش تعداد زنان هستند که به طور جدی زخمی و کشته در اصطلاح “اسباب بازی اشتباه رفته”. در سال 1996 دو زن در هر سال کشته و یا مجروح شده در طی چه متهمان به عنوان “رضایت طرفین رابطه جنسی خشن” اما این رقم در حال افزایش یافت تا 20 سال 2016 است که ده برابر افزایش یابد.

گفت: محققان و اختناق است که تصور می شود دوم شایع ترین علت سکته مغزی در زنانی که کمتر از 40.

این مطالعه نشان داد بیش از 50 درصد از زنان موضوع به روال استفاده داخلی دچار اختناق و تا 20 درصد از زنانی که تجربه تجاوز جنسی شده اند خفه. در حالی که اگر یک زن خفه شده است این فرصت را از او و در نتیجه به قتل هشت برابر موج.

اختناق بود که عمدتا جنسیتی جرم — با پژوهشگران که به بررسی 300 سوابق پزشکی قانونی در سن دیگو پیدا کردن 298 حوادث درگیر یک مرد خفه کردن زن است.

محققان هشدار می دهند گردن “نگران کننده شکننده” به آنها توجه داشته باشید “مسدود کردن jugular vein می توانید با فشار کمتر نسبت به باز کردن یک قوطی کوکاکولا”.

این مطالعه نشان داد قربانیان می تواند به از دست دادن هوشیاری در کوتاه ترین فضا زمان چهار ثانیه از فشار شریانی — توضیح از دست دادن هوشیاری نشان می دهد فرد دچار حداقل یک خفیف مغزی است.

آگاهی از دست داده بود در بین 17 درصد و 38 درصد از اختناق قسمت محققان مورد مطالعه قرار گرفت.

لوئیس پری سخنگو برای ما نمی تواند رضایت به این کمپین که با انجام تحقیقات گسترده به “خشن” دفاع گفت: مستقل: “غیر کشنده اختناق است به طرز وحشیانه ای تحت پیگرد قانونی قرار. آن است که اغلب یک ویژگی داخلی سوء استفاده و تجاوز جنسی.

“خطرات ناشی از اختناق اغلب نادیده گرفته می شوند. اما از آن است که وحشتناک است. این امر باعث وحشتناک روحی و جسمی آسیب برساند. آن را متفاوت از دیگر اشکال خشونت آن را به عنوان اغلب را ترک نمی کند نشانه های قابل مشاهده. ما کاملا حمایت از اصلاحات که در حال قرار دادن به جلو توسط مرکز زنان عدالت را غیر کشنده اختناق جداگانه جرم است.”

اگر چه دستورالعمل های کشیده شده توسط تاج دادستان خدمات (CPS) در غیر کشنده اختناق می گویند باید آن را سعی کردم به عنوان جدی, حمله, این, اغلب مورد است. در 45 درصد از موارد که در آن یک مرد جان یک زن هنگام رابطه جنسی و مدعی او رضایت جنسی خشن دفاع موفق که منجر به قتل تحت پیگرد قانونی قرار زیر قتل نفس و یا حتی به عنوان یک جرم و جنایت است.

مرکز زنان, عدالت, حقوقی, موسسه خیریه که تکل خشونت علیه زنان قرار داده است به جلو اصلاح را به نقطه عطفی داخلی سوء استفاده لایحه در نظر گرفته شده توسط نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه شامل جرم جدید از “غیر کشنده اختناق”.

می آید یک روز بعد از ما نمی تواند رضایت به این کار نشان داد 67 قربانیان ساخته شده بودند برای رفتن به دادگاه در طول دهه گذشته به انکار آنها به رضایت خود را به خفه شدن, تجاوز و یا در معرض خشونت است.

فعالان هشدار داد: “عاملان تکان دهنده خشونت همه بیش از حد اغلب” مدیریت با موفقیت به استفاده از “خشن” دفاع.

این سازمان گفت: “دادگاه در موارد مربوط به زنان است که حمله را ادعا کرد که آنها راضی به اعمال از جمله ارایه کرده و زخمی شدن برق اختناق و خفگی, حلق, ضربان مشت و لگد و در یک مورد یک تفنگ ساچمهای شلیک تنگاتنگی در یک زن است. در هر یک از این موارد قربانی اصرار داشت که او را به رضایت به خشونت است.”

بوریس جانسون متعهد به پایان دادن به “راف جنسیت دفاع” نخست وزیر سوالات روز چهارشنبه پس از همکار محافظه کار MP لورا Farris گفت: “زمانی که مردانی که کشتن شرکای خود در هولناک اعمال خشونت جنسی ایجاد در دادگاه که او برای آن خواسته و جلوگیری از یک قتل اعتقاد آیا [او] معتقدند که زمان در حال حاضر برای پایان دادن به رابطه جنسی خشن دفاع?”

آقای جانسون در جواب گفت: “او را افزایش می دهد فوق العاده مهم است و ما — ما متعهد به حصول اطمینان از این است که قانون شده است در این نقطه است که دفاع غیر قابل توجیه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>