فضا نیروی ستاره جیمی O. یانگ وسواس است با عبور از حیوانات و یوتیوب abuela – CNET


credit-sela-shiloni-1

پس از بازی جیان یانگ در HBO دره سیلیکون جیمی O. یانگ در حال حاضر نور صفحه نمایش با یک شارژ تا ویژه در آمازون نخست و نقش خود را در Netflix بکشد کمدی فضا نیروی.

سلا Shiloni

مانند بسیاری از مردم من برای اولین بار آگاه شد جیمی O. یانگ در طولانی مدت HBO سریال Silicon Valley است که در آن او با بازی نابکار و خنده دار جیان یانگ. با وجود این نشان می دهد در پایان ماه دسامبر یانگ هرگز شلوغ. بازیگر نویسنده و کمدین دیده می شد ورزشی باز پیراهن و طلا زنجیره ای به عنوان برنارد در این فوق العاده محبوب فیلم دیوانه غنی آسیایی. در طول یک مصاحبه با CNET جدید پادکست من خیلی وسواس یانگ باز کرد تا در مورد این فیلم و تاثیر فرهنگی.

“من امیدوارم که (هنگامی که) ما به عقب نگاه در پنج و حتی 10 سال آینده وجود دارد که می تواند خیلی بیشتر از فیلم مانند [دیوانه غنی آسیایی] که موفق هستند و داستان سرایی در مورد آسیایی فرهنگ آمریکایی گفت:” یانگ. “من امیدوارم که وجود خواهد داشت یک نسل جدید از جوانان آمریکایی های آسیایی تبار که الهام گرفته شده بود به این صنعت است.”

در ماه مه یانگ اولین شوی ویژه معامله خوب عرضه در آمازون نخست. او همچنین به نظر می رسد در جدید Steve Carell, کمدی فضا اجرا در Netflix بکشد. او نقش دکتر چان Kaifang که در کنار Carell, John Malkovich, Lisa Kudrow و دیگران است وظیفه ایجاد ایالات متحده فضایی نیروی. این شجره نامه از بازیگران است که به سادگی شگفت انگیز و در عین حال این نام است که چوب بیشتر است Malkovich است.

“اگر می بینید کسی مثل استیو کارل در خیابان شما نوع از دمدمی مزاجی. شما مانند ‘Oh my God, که فیلم های xxx عنقا pornstar,'” شوخی یانگ. “اما اگر شما ببینید کسی مانند John Malkovich, شما می توانید چشم خود را باور نمی. آن را مانند دیدن برخی از نوع افسانه ای قنطورس مانند مخلوق.”

ما در گسترده مکالمه یانگ در مورد همه چیز از فضای زور و کتاب خود را چگونه به آمریکا: یک مهاجر راهنمای ناامید کننده به پدر و مادر خود را. ما همچنین بحث در مورد سه رکن از سس داغ; خود را چندین وسواس مانند عبور از حیوانات و یوتیوب abuela برای پخت و پز و سگ خود را تافی که فیوز جدید نشان می دهد تلویزیون بود مجبور به توقف تولید به دلیل بیماری همه گیر.

گوش دادن به تمام مکالمات با یانگ و اشتراک من خیلی وسواس در پادکست های مورد علاقه خود را برنامه. در هر قسمت ما گرفتن با یک هنرمند بازیگر و یا خالق برای یادگیری در مورد کار خود حرفه ای و زمان وسواس.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بهترین ‘Silicon Valley’ لحظات از ما جیمی O. یانگ…


4:45

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>