صرفه جویی در $20 در Resident Evil 3 برای Xbox One و PS4 – CNET


resident-evil-3

کپکام

ما بازی بازی برای منحرف کردن اذهان خودمان را از زندگی واقعی است که چرا داستان جیل ولنتاین فرار از این ویروس آلوده شهر راکون است تا اطمینان بخش آن به نظر نمی رسد برای اشاره به هر چیزی خارج از ما درب. در واقع زمانی که کپکام منتشر شد نسخه اصلی Resident Evil در سال 1996 کمی انجام آنها می دانند که چگونه به طرز مرموزی بازی را در نهایت به آینه جنبه های زندگی واقعی است. و در حال حاضر ما باید یک بازسازی از بازی Resident Evil 3 برای ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 است که با تخفیف برای اولین بار از این بازی منتشر شد در ماه آوریل است. در حال حاضر شما ممکن است می خواهم به shamble راه خود را به بهترین خرید, دلیل این که شما می توانید خرید Resident Evil 3 برای PS4 $40. که 20 دلار قیمت به طور منظم.

و اجازه دهید نه ترک کردن ایکس باکس. شما می توانید بازی Resident Evil 3 برای ایکس باکس یکی برای $40 به عنوان به خوبی.

قیمت شکستن خوش است چرا که به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان بازسازی معلوم می شود آن را بیش از همه بیش از حد به زودی — وجود دارد شاید شش ساعت از گیم پلی در اینجا است که مختصر کافی است که احساس می کند بیشتر شبیه به یک بسته توسعه از یک بازی مستقل. خیلی از این بازی در راه آهن بدون این گزینه برای بسیاری از فرم های آزاد اکتشاف. و بازی را بد وحشتناک bioweapon شناخته شده به عنوان Nemesis کمی مورد استفاده قرارگرفته است.

شاید به این underwhelming عمق مطالب شما نیز Resident Evil مقاومت شدید چهار-مقابل-یک بازی چند نفره است. بنابراین در حالی که CNET را Sean کین به حال مشکل معرفی بازی در اصلی آن 60 دلار برچسب قیمت خود را در بررسی Resident Evil 3 بازسازی, $40 احساس می کند مانند آن را ممکن است قیمت مناسب.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بازی Resident Evil 2 remake توسط همه چیز من می خواستم


3:53


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>