سامسونگ وارث گزارش هدف از حکم بازداشت درخواست برای تقلب در حسابداری – CNET


gettyimages-1189268720

سامسونگ وارث Jay Y. Lee گزارش شده است که هدف از حکم بازداشت مربوط به یک اتهام تقلب در حسابداری.

چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ

دادستان در کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش درخواست حکم دستگیری سامسونگ وارث Jay Y. Lee. تحقیقات خود را با تمرکز بر بحث 2015 ادغام و اتهام تقلب در حسابداری به او مشکوک جانشینی پیشنهاد در الکترونیک غول گزارش رویترز اواخر روز چهارشنبه.

لی که تا به حال عمل کرده که عملا سامسونگ سر پس از پدرش Lee Kun-Hee, دچار یک حمله قلبی در سال 2014بود رو تا 12 سال در زندان در یک تحقیق از ادغام. در مورد او بود بخشی از یک رسوایی فساد که منجر به استیضاح در حال حاضر-سابق کره جنوبی, رئیس جمهور, Park Geun-hye.

لی محکوم به پنج سال زندان در سال 2017 پس از اتهام رشوه, دروغ و اختلاس. حکم او کاهش یافته بود از پنج سال به دو و نیم سال قبل از اینکه به حالت تعلیق درآمد.

لی همیشه رد اتهامات در دادگاه است اما در حال حاضر او در بازگشت به زندان بعد از سال 2018 انتشار بر اساس سوء ظن از قیمت سهام دستکاری و حسابرسی قانون نقض رویترز گزارش داد.

Lee شده است یک شکل مرکزی به بررسی اتهام تقلب حسابداری در مبارزه با مواد مخدر شرکت سامسونگ بیولوژیک پس از ارزش شرکت افزایش 4.5 تریلیون وون ($3.7 میلیارد دلار) در سال 2015 انتخاب شده است. که به نوبه خود کمک به افزایش ارزش عمده آن صاحب Cheil Industries که لی است که بزرگترین سهامدار.

لی متهم به رشوه ساخته شده به عنوان بخشی از یک اتهام ارز به دولت تحت کنترل کره جنوبی صندوق بازنشستگی به پشت 2015 ادغام بین دو سامسونگ, گروه شرکت های برگزاری. این پلاریزه ادغام بین سامسونگ C&T ساخت و ساز و معاملات کسب و کار خود و Cheil Industries, مواد شیمیایی, کسب و کار, کمک به تحکیم لی خانواده را نگه دارید و بر روی سامسونگ ،

سامسونگ نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>