پلیس هشدار از ضد همجنس 4chan حمله سایبری به همجنسگرایان+ غرور ماه جشن

یک کمپین ضد همجنس حملات سایبری راه اندازی شده است در برابر این ماه افتخار جشن با عمده همجنسگرایان+ رویداد مجبور آفلاین توسط گروهی از اسپم.

کاربران اینترنت مدیره 4chan برنامه ریزی برای اخلال در ماه برنامه بسیاری از است که برگزار می شود آنلاین که بارها و باشگاه ها باقی می ماند بسته coronavirus قوانین.

یک 4chan موضوع نرده در برابر “فساد” از همجنسگرایان+ فعالیت کاربران به سیل سیستم عامل رسانه های اجتماعی از سالن غرور حامیان و هواداران با دادن و alt سمت راست الگوهای رفتاری تحت نام عملیات Pridefall.

در آستانه غرور ماه, حمله, در, لندن محل برگزاری عقاب مجبور محبوب خود را یکشنبه شب در جمع آوری کمک Horsemeat دیسکو نیست.

علامت Oakley, باشگاه مالک گفت: Facebook livestream بود هولناک با بیش از 110 اسپم ها و Mixcloud راه اندازی اجازه می دهد تا هزاران نفر از به طور منظم برای لذت بردن از این رویداد از صفحه اصلی به طور همزمان مجبور پایین.

Alt سمت راست 4chan الگوهای رفتاری هستند که به روز رسانی برای عملیات Pridefall علیه همجنسگرایان+ غرور ماه

“پس از انجام چندین خشک اجرا می شود با همه چیز کار کاملا به خوبی به ما زد فوری مشکلات که همه تلاش برای پیوستن به,” او گفت:.

“این یک رویداد جمع آوری کمک مالی برای HIV موسسات خیریه و متعدد وجود دارد لینک های ارسال شده به سایت های اهدا.

“این متوقف نخواهد شد و ما امیدواریم که به بالا و در حال اجرا دوباره در روز یکشنبه زمانی که ما می توانیم مطمئن شوید که مردم می توانند با عضویت در بدون اینکه پاره پاره کردن.”

وی افزود: “این یک ضربه در دندان هر دو به سالن که در حال حاضر مبارزه در حال حاضر از آنجا که ما می تواند باز نمی شود و برای غرور و افتخار است.”

Metropolitan Police هفته گذشته هشدار داد مکانهای مورد مبارزات انتخاباتی.

“ما نگران این مورد برنامه ریزی شده 4chan حمله و همچنین ایمنی آنلاین حق را از طریق غرور نجومی و می خواستم به پرچم آن را به عنوان یک مسئله مهم آگاه و آماده برای” آن گفت:.

دو از بریتانیا بزرگترین افتخار حوادث — غرور لندن و غرور منچستر — در حال حاضر لغو شده و به عنوان تجمعات غیر قانونی توسط coronavirus محدودیت.

را در خود جای مجازی جشن دوبله پراید در داخل راه اندازی شده است برای یک سری از آنلاین حوادث مربوط به دی جی ها و هنرمندان و فعالان در حال اجرا از 28 ژوئن تا 5 جولای.

Alt سمت راست 4chan الگوهای رفتاری هستند که به روز رسانی برای عملیات Pridefall

یک 4chan موضوع در حال حاضر آرشیو شده اما دیده می شود PinkNews می گوید: “هر ماه ژوئن صدها نفر از شرکت های گروه با هم به خفه رسانه های اجتماعی با پست به نفع ‘غرور ماه’ یک کلمه کد برای فساد است که همجنسگرایان+ فعالیت.”

ملی روسای پلیس’ شورای رهبری برای همجنسگرایان+ مسائل معاون پاسبان جولی کوک گفت: “ضد همجنس سوء استفاده و آزار و اذیت از هر نوع اعم از آنلاین و یا در فرد قابل قبول نیست.

“ما باید قوی قصد دارد برای پاسخ به هر گونه رفتار غیر قانونی با هدف قرار دادن آنلاین غرور حوادث و این را ما بسیار جدی است. من به شدت تشویق هر کسی که فکر می کند ممکن است آنها را تجربه کرده اند هر گونه جرم و جنایت نفرت به آن را گزارش به پلیس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>