پیرز مورگان و رودی جولیانی برخورد بیش از پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در زندگی GMB: ‘شما به طور کامل دیوانه’

Piers Morgan مارک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی “به طور کامل دیوانه” برای دفاع از یک التهاب جیر رئیس جمهور ایالات متحده فرستاده شده در میان جورج فلوید تظاهرات.

ظاهر می شود در روز پنج شنبه صبح به صبح به خیر بریتانیا نشان می دهد جولیانی بود سوال خود را در مورد دفاع از جیر که روی آن نوشته شده: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

در یک مبادله گرم در صبحانه برنامه جولیانی اولین ضربه در مورگان شرکت میزبان سوزانا رید متهم و GMB از دروغ گفتن در مورد صدای جیر جیر و آن درک نژادپرستانه undertones.

جولیانی و سپس به سرعت تبدیل آتش مورگان گفت که گوینده باید مورد حمایت او را به عنوان او “می دانستم که تهمت نیست نژادپرستانه” قبل از تماس او را یک “رسوایی” و “دروغگو”.

در یک داغدار ملامت مورگان سپس مارک جولیانی “دیوانه” و “unhinged” خود “سوء استفاده” نظرات.

این مصاحبه پس از آن فرود به فریاد مسابقه بین دو مرد است که در آن جولیانی متهم مورگان بودن “شکست خورده” روزنامه نگار.

مورگان گفت: از جولیانی: “شما رفته به طور کامل از جا در رفته و سوء استفاده و این واقعا غم انگیز آنچه برای شما اتفاق افتاده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل به طور فزاینده نا امید پس از او قطع شد توسط مورگان چندین بار.

“من اینجا هستم در 1am. من فکر می کنم شما می خواهم به من حسن نیت ارائه میدهد به پاسخ گفت:” جولیانی.

“من می دانم که شما نمی خواهم پاسخ من اما شما می خواهم فکر می کنم شما می خواهم به من حسن نیت ارائه میدهد از پاسخ دادن به آنها.”

جولیانی و سپس در ادامه به انتقاد هر دو GMB میزبان برای “تفسیر غلط” چه مغلوب ساختن پیشی جستن جیر ظاهرا به معنای نشان می دهد آنها “دروغ” با پوشش خود را.

جولیانی ادعا جفت نظرات در مورد تهمت را توییت شد “زباله” و افزود که او “بدون توجه” برای مورگان.

“هیچ کس می خواهد به گوش دادن به شما Piers من هیچ احترامی برای شما,” او گفت: قبل از مصاحبه به پایان رسید.

مورگان قبلا حمایتی از مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او برای اولین بار وارد دفتر او تبدیل شده است به طور فزاینده مهم از رئیس جمهور در ماه های اخیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>