Overcooked است لذت رایگان co-op بازی همه ما نیاز به در حال حاضر – CNET


overcooked

حماسه

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات — شما احتمالا می دانید که بازی حماسی به دور یک یا بیشتر از بازی های رایگان در هر هفته. این هفته freebie ندارد لیست وضعیت چند هفته گذشته’ بازی (Borderlands 2, Grand Theft Auto 5 و تمدن ششم), اما آن را می سازد تا برای آن که با جذابیت و چند نفره شادی است که پاک کردن روح خود را از همه جنون اتفاق می افتد در جهان واقعی است. از حالا تا چهار شنبه, ژوئن 11, شما می توانید Overcooked در حماسه به صورت رایگان. این بازی معمولا هزینه 17 دلار.

پس چه Overcooked همه چیز در مورد ؟ در یک کلام این یک هرج و مرج نیمکت co-op بازی پخت و پز برای یک تا چهار بازیکن است. کار به عنوان یک تیم شما و همکار خود را سرآشپزها باید آماده طبخ و خدمت به انواع سفارشات قبل از مشتریان خود را از طوفان در huff. به عنوان حماسه می گوید: “خود را تیز چاقو و گرد و غبار خود را آشپز سفیده وجود ندارد قارچ برای خطا و استیک بالا در این آشپزخانه!” مواد غذایی puns!

دوستان ما بیش از حق نگهدارتان دوست داشتم این بازی گفت: “پخته است که نه تنها بسیار در دسترس-با بصری, pick-up-and-play کنترل — آن را نیز شایان ستایش است. که نمی خواهم به ریز ریز کردن پیاز به عنوان یک راکون در یک صندلی چرخدار است؟” شما می توانید خواندن کل Overcooked بررسی که جوایز بازی 8 از 10.

مثل همیشه مطمئن شوید که برای گرفتن این بازی در حالی که آن رایگان است چون شما را وادار به نگه داشتن آن برای همیشه لطفا برای.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>