جدید دادگاه دستور داد برای توماس چان

انتاریو دادگاه تجدید نظر دستور داده است از یک محاکمه جدید برای توماس چان کنار گذاشته پیتربورو مرد قتل نفس و تشدید حمله به اعتقادات در مرگ پدرش دکتر اندرو چان و حمله به پدرش شریک لین Witteveen.

چان محکوم شد و از آن جرائم در اواخر ماه دسامبر سال 2018 پس از یک محاکمه طولانی در دادگاه عالی.

دادگاه شنیده چان مصرف کرده بود تعداد زیادی از قارچ سحر و جادو است که شب و پس از آن به تأمل پرداخته و به منظور افزایش مواد مخدر توهم زا, اثرات.

ادامه مطلب: توماس چان محکوم به زندان با قید وثیقه آزاد شد پس از جذاب محکومیت

دوستان او شهادت داد که چان به طور فزاینده ای آشفته در طول شب در یک نقطه تماس با مردم “شیاطین.” در ساعات اولیه صبح از دسامبر. 28, 2015, چان زد به پدرش Haggis درایو صفحه اصلی شکستن به اقامت و حمله به پدرش با یک چاقوی آشپزخانه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در طول محاکمه, فیلم های ضبط شده از این حمله گرفته شده از دوربین های چان پدر را به حال نصب شده در اطراف خانه نشان داده شده است در دادگاه. چان شنیده می شود جیغ و فریاد “من خدا هستم” در حالی که پدرش پنجه نرم می کند برای پسر خود را برای جلوگیری از حمله گفتن او “توماس آن را پدر. این پدر.”

پس از کشتن پدرش در آشپزخانه چان سپس به اتاق خواب استاد و چاقو Witteveen چند بار. او جان سالم به در برد حمله اما گفت دادگاه او صدمات را تغییر داده ، Witteveen به تازگی حل و فصل کت و شلوار مدنی در برابر چان و مادر خود را. جزئیات آن حل و فصل شده اند ساخته شده است.

ادامه مطلب: ‘و او را با ضربات چاقو او را…و من فقط ایستاده بود’ — لین Witteveen شهادت در توماس چان قتل محاکمه

چان وکلا استدلال می کنند که مشتری خود را در عمیق روانی و دولت است که اثرات این قارچ سحر و جادو پیشرفته بودند با یک مشکل اساسی در سلامت روان که نتیجه چندین تکان مغزی چان دریافت در حالی که بازی راگبی در دبیرستان.

وکلا دیو McFadden و Joleen Hiland تحت فشار قرار دادند به مشتری خود اعلام کرد نه با عنوان جرم جنایی مسئول حمله استدلال چان قادر به درک عواقب ناشی از اعمال خود کنترل و یا آنچه که او انجام شده بود. این جفت ارز نیز به دنبال استفاده غیر روانی اتوماتیسم دفاع.

غیر روانی اتوماتیسم دفاع می شود زمانی که یک فرد عاقل قادر به کنترل خود و یا اقدامات او با توجه به داوطلبانه مصرف یک ماده است. کانادا قانون اجازه نمی دهد آن را به عنوان یک دفاع اگر جرم شامل یک عنصر از حمله.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

McFadden و Hiland سعی بر این باورند که این قانون بر خلاف قانون اساسی بود و چان حق که دفاع اما قاضی دادگاه کری Boswell مخالفت و پرتاب استدلال در خارج از دادگاه.

ادامه مطلب: ‘Please forgive me’ — تاج به دنبال 8 سال محکومیت برای پیتربورو مردی که به قتل پدر خود

او به عنوان خوانده شده حکم خود را با صدای بلند Boswell توافق کردند که چان بود مست و از کنترل خارج شده اما استدلال کرد که مرد جوان باید در قبال اقدامات خود را به دلیل آن بود چان تصمیم به سحر و جادو قارچ و تصمیم خود را به تفکر در جهت افزایش اثرات psilocybin است.

انتاریو دادگاه تجدید نظر موافقت کرده است با برخی از McFadden و Hiland استدلال که چان باید مجاز به استفاده از non-اختلال روانی اتوماتیسم دفاع.

اما دادگاه تجدید نظر متوقف کوتاه از اعطای یک درخواست برای تبرئه سفارش یک محاکمه جدید به جای آن.

چان خارج شده و به قید وثیقه و پس از محاکمه به پایان رسید در حال بررسی درخواست تجدید نظر تصمیم دادگاه است.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>