لیگ ملی هاکی جلوه جزئیات بیشتر در آن بازگشت-به-بازی, برنامه

NHL بازگشت-به-بازی, برنامه آمد و حتی واضح تر تمرکز پنج شنبه.

اگر لیگ است که قادر به از سرگیری همه گیر-ضربه 2019-20 فصل تابستان امسال آن پلی آف خواهد شد از ویژگی های معمول چهار دور از بهترین هفت سری پس از مقدماتی در بخشی از این برنامه است.

NHL اعلام کرد 24 تیم در قالب هفته گذشته بود اما هنوز به آهن کردن برخی از جزئیات از جمله اینکه آیا یا نه اول دو دور پلی آف خواهد بود بهترین-از-پنج یا بهترین-هفت.

همراه با تصمیم گیری در سری ظهر تیم را دوباره کشت بعد از هر دور حذفی به جای قرار می گیرد در یک براکت.

NHL کمیسر گری Bettman گفت: در هفته گذشته لیگ مورد علاقه براکت است که در محل پس از 2014. بازیکنان ترجیح داده دوباره بذر و این موضع را برنده شد.

بازگشت-به-بازی بازی های طرح — که در نهایت نیاز به تایید سلامت و مقامات دولتی برای دریافت زمین در دو اصطلاح “hub” شهرستانها آغاز خواهد شد با جدا کردن سه بازی round-robin مسابقات برای بالا-4 باشگاه در هر دو شرق و کنفرانس غرب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لیگ گفت: هر گونه روابط در پایان دور-رابین بازی شکسته خواهد شد به طور منظم-فصل امتیاز در صد و بذر منظور همان خواهد ماند در سراسر برگشتی.

ادامه مطلب: Winnipeg Jets کاپیتان بلیک ویلر در “ایستاده” به نژادپرستی و NHL بازگشت

باقی مانده فرانچایز را در هشت بهترین-از-پنج دور مقدماتی سری ترک NHL با آن سنتی 16-تیم حذفی.

Toronto Maple Leafs کاپیتان جان توارث که یک عضو از NHL/nhl on nbc بازگشت به بازی بازی های کمیته هفته گذشته گفت که بازیکنان بودند قصد در ساخت مطمئن شوید که هیچ ستاره اگر یک تیم در نهایت آسانسور جام استنلی در پایان فصل است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“هر کسی که می شود نام خود را در آن می خواهد برای به دست آوردن آن,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به یک کار بسیار شایسته و مستحق قهرمان جام استنلی.”

Winnipeg Jets نشانه حاصل Petes’ defenceman Declan Chisholm به NHL rookie معامله

Winnipeg Jets نشانه حاصل Petes’ defenceman Declan Chisholm به NHL rookie معامله

بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا خواهد رقابت برای ردیف 1 اسلات در شرق بر اساس این طرح در حالی که از جام قهرمانان St. Louis, کلرادو, Vegas و دالاس را همان غرب است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شرق بهترین-از-پنج مقدماتی یا “بازی در” سری را ببینید شماره 5 پیتسبورگ در مقابل شماره 12 مونترال, No. 6 کارولینای مقابل شماره 11 نیویورک رنجرز شماره 7 New York Islanders در مقابل شماره 10 فلوریدا و
شماره 8 تورنتو در مقابل شماره 9 کلمبوس.

در غرب بهترین-از-پنج matchups شامل شماره 5 ادمونتون در مقابل شماره 12 شیکاگو, No. 6 نشویل در مقابل شماره 11 آریزونا شماره 7 ونکوور در مقابل شماره 10 مینه سوتا و شماره 8 کلگری در مقابل شماره 9 وینیپگ.

لیگ بود که مجبور به توقف برنامه های آن در ماه مارس به دلیل COVID-19 و اعلام فصل به طور منظم تکمیل شده در هفته گذشته است که امید به حرکت به فاز 2 آن فراگیر بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل در اواخر این ماه.

که دیدن امکانات عمل باز به گروه های کوچک از بازیکنان برای بر و دفتر تمرین تحت سخت ایمنی و بهداشت محدودیت.

امید است که تیم قادر خواهد بود برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی (فاز 3) گاهی اوقات در ماه جولای قبل از از سرگیری بازی یا بعد از آن که در ماه یا در اوایل ماه اوت (فاز 4).

Buffalo, New Jersey, آناهایم, Los Angeles, San Jose, اتاوا و دیترویت هر شاهد 2019-20 فصل رسما به پایان رسیده است در هفته گذشته با بازگشت به بازی می گیرد. این امکان وجود دارد کسانی که هفت تیم ممکن است بازی دیگری معنی دار بازی تا اوایل ژانویه که Bettman گفت: در هفته گذشته می تواند نقطه شروع برای 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Winnipeg Jets راضی جدید “منصفانه’ حذفی فرمت

جام استنلی اعطا شده است و هر سال از سال 1893 صرفه جویی برای سال 1919 به دلیل شیوع آنفولانزای اسپانیایی و 2005 زمانی که تحریم منجر به لغو تمام مبارزات انتخاباتی.

“این سخت است برای همه خوشحال و من احساس می کنم این بهترین سناریو برای لیگ و بازیکنان برای دریافت به عنوان بسیاری از تیم ها درگیر” Calgary Flames رو به جلو Mikael Backlund گفت: بازگشت-به-بازی, برنامه پنج شنبه.

“این نوع از تنها دو تیم (مونترال و شیکاگو) که دریافت گیفت کارت به اینجا. تمام بقیه از این تیم بودند در این مسابقه است. آن را سخت تر به فقط به 16 تیم که در آن 22 تیم احتمالا تا به حال شانس به آن را.

“پنج بازی برای شروع این است که احتمالا یک ایده خوب بیش از حد. آن می تواند سریع اگر شما در تلاش های اولیه در سه بازی.”

در حالی که اعلام روز شنبه بود که گام دیگری در این فرآیند وجود دارد باقی مانده است مقدار زیادی از کار را به سر یک فصل است که در حال حاضر می تواند کشش به ماه اکتبر است.

جدا از انتخاب دو hub شهرستانها — ونکوور و تورنتو ادمونتون سه از 10 آمریکای شمالی بازارهای در حال اجرا — تست ظرفیت ایمنی و یا نه بازیکنان خواهد بود
قرنطینه و دور از خانواده برای دو ماه یا بیشتر در میان مسائلی است که هنوز به آنها رسیدگی شود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

NHL گفته آن نیاز خواهد داشت تا 30000 COVID-19 تست برای بازیکنان اگر فصل رزومه و اضافه کرد که یک نتیجه مثبت لزوما از خط خارج شدن 24 تیم با فرمت.

— با فایل های از دانا اسپنسر

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>