مردان محکوم در تورنتو نوار تجاوز جنسی را دیدم زنان به عنوان “یکبار مصرف” قاضی می نویسد

تورنتو – تورنتو قاضی می گوید: سابق نوار مالک و مدیر خود که محکوم شدند خشونت ساعت-طولانی تجاوز جنسی را دیدم زنان به عنوان “ابزار یکبار مصرف” خود برای ارضاء جنسی.

انتاریو دادگاه عالی عدالت مایکل Dambrot منتشر کرده است خود را کامل نوشته شده است دلایل محکومیت گاوین مک میلان و انزو DeJesus Carrasco به نه سال پشت میله های زندان در ارتباط با 2016 حمله.

در سند صادر شده در هفته گذشته قاضی رد ارسالی که این حادثه خارج از شخصیت این دو نفر.

ادامه مطلب: 2 نفر به اعدام محکوم شده در ‘خشونت’ خیابان کالج نوار تجاوز به در تورنتو محکوم به 9 سال

او گفت: در حالی که این جفت ارز ممکن است ارائه کرده اند خود را به عنوان احترام در اغلب شرایط اعمال خود نشان داد یک حس عمیق از حق, با توجه به زنان و بی احترامی عمیق برای یکپارچگی شخصی از شاکی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مک میلان و Carrasco شد و هر گناهکار در ماه نوامبر گذشته از باند تجاوز جنسی و اداره یک stupefying یا مسحور کننده مواد مخدر به قصد کمک به خود برای ارتکاب indictable جرم تجاوز جنسی به.

هیئت منصفه قادر به رسیدن به یک حکم در دو فقره که یکی از آنها غیر قانونی و حبس. آنها نیز تبرئه Carrasco در یک اضافی شمارش از تجاوز جنسی.

Dambrot صادره حکم او در فوریه اما گفت: جزئیات تصمیم خواهد آمد در تاریخ بعد.

در آن زمان او را رد کرد و دفاع ارسالی که شاکی بود که ناخودآگاه و یا نزدیک به این کار به نحوی از خواب بیدار شد در طول این حمله توسط دو مرد و در زمان بیش از به عنوان “مدیر” از فعالیت.

ادامه مطلب: ‘آن را هولناک’: زن بازگو ادعا باند تجاوز جنسی در تورنتو خیابان کالج بار در دادگاه

این حمله دستگیر شد, در فیلم, هر چند بدون صدا.

دادستان به نام به حال برای 12 سال حبس برای هر یک از مردان که زد به خیابان کالج نوار در مرکز شهر تورنتو است. دفاع خواسته بود برای حداکثر دو سال برای هر.

مردان را به دادگاه تجدید نظر محکومیت آنها بر اساس که آنها مجبور شدند برای ادامه تحت قوانین جدید برای داوران انتخاب که آمد به اثر سپتامبر گذشته حتی اگر آنها در حال حاضر تصمیم به محاکمه می شود توسط یک هیئت منصفه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

انتاریو بالاترین دادگاه در اوایل این سال است که قوانین قدیمی شده باید اعمال شود و در مواردی که متهم به حال انتخاب یک محاکمه با حضور هیئت منصفه قبل از تغییر زمان اثر که به معنی یک محاکمه جدید در مورد احتمال وجود دارد.

قربانی از اتهام تجاوز جنسی در خیابان کالج بار در تورنتو شهادت

قربانی از اتهام تجاوز جنسی در خیابان کالج بار در تورنتو شهادت

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>