مادلین مک کین: “ما باور او مرده است’ می گویند دادستان های آلمان به بررسی خانه در گمان

آلمانی محققان بر این باورند که مادلین McCann مرده است یک مقام رسمی گفته است که آنها درخواست تجدید نظر به اطلاعات جدید شک دارم.

بریتانیا Metropolitan Police هنوز درمان پرس و جو به عنوان یک فرد از دست رفته را بررسی و می گویند هیچ شواهد قطعی در مورد اینکه آیا او زنده است یا مرده.

“ما در حال بررسی یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ظن قتل گفت:” مسیحی Wolters از براونشوایگ عمومی دفتر دادستانی.

“شما می توانید جمع آوری از این است که ما فرض کنیم دختر مرده است.”

وی که نام برده شده در گزارش به عنوان مسیحی Brueckner, در حال حاضر در زندان نامربوط جرائم در آلمان است.

محلی گزارش ها نشان می دهد که او همان مردی بود که در زندان به مدت هفت سال در ماه دسامبر برای تجاوز به یک زن آمریکایی در پرتغال در سال 2005.

حمله اتفاق افتاده حدود یک سال و نیم قبل از ناپدید شدن مادلین در 3 مارس 2007.

آلمان فدرال جنایی پلیس (BKA) در حال حاضر پیشرو بررسی است.

“به دلیل وجود دارد فرض کنیم که وجود دارد افراد دیگر به غیر از مشکوک که بتن آگاهی از این دوره از جرم و جنایت و شاید هم از جایی که در آن بدن به سمت چپ” بیانیه ای گفت:.

“ما به صراحت درخواست این افراد برای تماس با ما و ارائه اطلاعات است.”

پلیس متروپولیتن گفت: آنها هنوز هم در درمان این مورد به عنوان یک فرد از دست رفته بررسی و که آنها تا به حال هیچ “شواهد قطعی” نشان می دهد که آیا مادلین زنده است یا مرده.

“به عنوان سال رفتن ما واقع بینانه در مورد آنچه که ما ممکن است در برخورد با اما امیدوارم که همیشه وجود دارد گفت:” معاون دستیار کمیسر استوارت Cundy.

“ما در حال درخواست برای کمک به اثبات یا رد این که آیا این مرد درگیر شد در مدلین ناپدید شدن است. ما به حفظ یک ذهن باز در مورد دخالت خود را و ما را دنبال شواهد جا که ممکن است ما را.”

در بیانیه پدر و مادر او گفت: “همه ما همیشه می خواستم برای پیدا کردن او کشف حقیقت و آن را به کسانی که مسئول به عدالت است.

“ما هرگز خواهد داد تا امید پیدا کردن مدلین زنده اما هر نتیجه ممکن است ما نیاز به دانستن که ما نیاز به پیدا کردن صلح.”

پلیس آلمان گفت: آنها در ابتدا دریافت اطلاعات در مورد شک در سال 2013 پس از یک درخواست تجدید نظر توسط جری و کیت McCann در این کشور معادل Crimewatch.

BKA افسر مسیحی Hoppe که به اندازه کافی برای آغاز یک بررسی و “قطعا نه برای بازداشت” اما پلیس, طبقه بندی در مظنون پس از جزییات بیشتر داده شد به پلیس متروپولیتن چهار سال بعد.

“اطلاعاتی که ما به دست آورید می توانید از تحقیقات ما به طور فزاینده ای ما منجر به این باور است که این فرد می تواند مقصر,” او اضافه شده است.

این BKA مرد گفت: تا به حال سابقه کیفری از جمله اعتقادات برای سوء استفاده جنسی از کودکان شد و از خدمت به حبس طولانی مدت محکوم شود اما به جزئیات بیشتر.

آلمانی مظنون شناسایی شده در مدلین McCannناپدید شدن

اما صورت گرفته Zeitung روزنامه گزارش داد که او همان مرد محکوم در ماه دسامبر از تجاوز به یک زن آمریکایی در پرتغال یک سال و نیم قبل از ناپدید شدن مادلین.

43 ساله شد محکوم به هفت سال زندان برای حمله خشونت آمیز در 72 ساله قربانی در سپتامبر 2005.

پلیس متروپولیتن حاضر به تایید مشکوک هویت و یا جزئیات بیشتری از خود سابقه کیفری.

اما مقایسه بین این مرد می خواست بیش از ناپدید شدن مادلین و متجاوز بود که سعی در دادگاه منطقه ای از براونشوایگ در سال گذشته به شدت نشان می دهد آنها همان فرد است.

هر دو مردان 43 در اصل از براونشوایگ در ایالت نیدرزاکسن در کشور نقل مکان کرد و به پرتغال در سال 1995.

هر دو زندگی در نزدیکی Praia da Luz که در آن مادلین ناپدید شده در 3 مارس 2007 از تعطیلات آپارتمان اجاره ای توسط پدر و مادرش در اقیانوس باشگاه رفت و آمد مکرر.

سال گذشته در دادگاه شنیده شواهد توصیف یک اتاق با یک مبل و یک تیر چوبی که منطبق عکس های جدید مشکوک را در صفحه اصلی نشان داده شده در تلویزیون.

گفته متجاوز سوار جگوار. پلیس به دنبال اطلاعات در آلمان-ثبت نام جگوار که توسط مظنون در زمان مادلین ناپدید شدن است.

یک سال 1993 جگوار XJR6 شده است که مربوط به مظنون (Metropolitan Police)

این BKA گفت: شک تا به حال چندین اعتقادات قبلی از جمله برای رابطه جنسی جرائم جنسی کودکان, سوء استفاده, burgling تعطیلات آپارتمان ها و هتل ها و قاچاق مواد مخدر است.

متجاوز همان سابقه کیفری و گزارش از محاکمه اش گفت که او قبلا زندانی در هر دو پرتغال و آلمان است.

او محکوم, در, دسامبر, اما گزارش های آلمان می گویند خود دفاع تیم را راه اندازی درخواست تجدید نظر بیش از مسائل با شواهد روند استرداد و استفاده از حکم بازداشت اروپا.

آلمان فدرال و دادگاه قضایی ارجاع پرونده به دادگاه عدالت اروپا در ماه آوریل است.

محققان در حال جذاب برای اطلاعات در مورد یک campervan ماشین و شماره تلفن همراه مربوط به او است که می تواند “بحرانی” برای این مورد است.

پلیس به دنبال اطلاعات در مورد:

  • VW T3 شده campervan. اوایل 1980s مدل با دو تن نشانه گذاری های سفید فوقانی بدن و زرد skirting. آن را به حال یک پرتغالی در صفحه ثبت نام.
  • یک سال 1993 انگلیسی جگوار مدل XJR 6 با یک شماره پلاک و ثبت شده در آلمان است.
  • شماره تلفن +351 912 730 680 که در حال استفاده توسط گمان.
  • شماره دوم +351 916 510 683 که به نام مشکوک در شب ناپدید شدن مادلین.

عملیات گرنگ حادثه اتاق می توانید از طریق تماس گرفته شود 0207 321 9251 یا [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>