K-pop ستان گام به توییتر مبارزه با بیش از نژادپرستی در آمریکا – CNET


gettyimages-1207786892

K-pop boy band BTS سفر نیویورک در ماه فوریه است.

گتی ایماژ

ستاره های K-pop بوده است داوطلب خدمت سربازی به جنگ نژادپرستی در توییتر.

روز شنبه, طرفداران موسیقی پاپ کره ای آب گرفتگی شبکه های اجتماعی با تصاویر Gif و کلیپ های ویدئویی مورد علاقه خود را نوازندگان در تلاش برای غرق کردن دو نژادپرستانه هشتگهای که ایجاد شده بود در پاسخ به شنبه #BlackLivesMatters و #BlackOutTuesday.

“شاید اگر خانواده stanned bts به جای اینکه نژادپرستان,” @uriOne توییتی با استفاده از زبان عامیانه شدید fandom و مرجع یکی از کره جنوبی محبوب ترین گروه. توییت شامل یک کلیپ از گروه, رقص, و همچنین به عنوان هشتگ #WhiteLivesMatter.

دیگر کاربران توییتر ارسال شده عکس از بطری Wite را اصلاح مایع ثابت در دفاتر سراسر جهان به سیل دیگری نژادپرستانه هشتگ #WhiteOutWednesday.

“پس از آن #whiteoutwednesday مورد علاقه خود را چه نوع witeout پرسید:” user @_quizzle__ بالاتر از یک عکس از دو نسخه از Bic محصول. Quizzle همچنین شناسایی خودش را به عنوان یک “Kpop چند استن.”

خود به خود و تلاش برای اخلال نژادپرستانه نظرات در توییتر پس از یک شب تلاش است که به نظر می رسد به سرچشمه گرفته و در 4chan هیئت مدیره پیام برای ارسال مربع های سفید “در سراسر رسانه های اجتماعی” یک مرجع به مربع های سیاه و سفید استفاده می شود در طول خاموشی سهشنبه جنبش است. برخی از کاربران ارسال شده مربع های سفید به توییتر. در اوایل روز شنبه, #WhiteLivesMatter سوم-ترین روند هشتگ در ما, در بخشی به دلیل عجله از طرفداران K-pop به اختیار آن است.

توییتر به قوانین برابر ترویج خشونت و یا به طور مستقیم در حمله به مردم بر اساس نژاد و قومیت و گرایش جنسی و ویژگی های دیگر. این شرکت همچنین اجازه نمی دهد که کاربران به پست و نفرت انگیز تصاویر از جمله صلیب شکسته نازی ها. توییتر ممکن است به جلوگیری از محتوای خاص از روند اگر آن را تحریک به نفرت.

شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

محبوبیت نژادپرستانه هشتگهای به نظر می رسد خشم بسیاری از کاربران توییتر. عکس از همه رنگ سفید ماشین و خانه دکور همراه با توییت ابراز انزجار عمومی برای تلاش شده بودند به پایمال کردن هشتگهای عبارات مورد استفاده در رسانه های اجتماعی به کراوات پست های مرتبط از کاربران مختلف به یک جریان.

هنوز هم آن بود K-پاپ fancam ویدئوها که تحت سلطه. طرفداران K-pop هم به خود Instagram برای غرق کردن نوشته های نژادپرستانه و برخی از پست ها با استفاده از #WhiteLivesMatter و #whiteoutwednesday شامل ویدئوها از اعضای BTS و NCT رویا.

“Kpop ستان در راه ما را به بیش از #WhiteLivesMatter برچسب ایم” user @desirexxii.

@fantasfico توییتی غرور در “kpop ستان باعث خرابی هر سفید supremacist برچسب. من واقعا دوست دارم به آن را ببینید.”

“بوران شنبه زباله است اما ما می توانیم آن را بهبود بخشد با kpop ♡ ایم” user @danielamonsua.

@pardonyoongi ابراز شادی در K-pop fans’, موفقیت, به tweeting”#whiteoutwednesday ما آن را انجام داد. خود را تحت kpop در حال حاضر.”

“من هرگز باش k-pop استن هرگز دوباره ایم” user @lizconnorss. “آنها گرفته ایم بیش از این #WhiteLivesMatter و #whiteoutwedneday.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>