غیر ممکن برگر در حال حاضر در دسترس برای تحویل خانه – CNET


Impossible Burgers arrive on your doorstep

غیر ممکن است مواد غذایی اعلام کرد برای اولین بار آن را مستقیم به مصرف کننده فروش آنلاین کانال.

برایان کولی/CNET

غیر ممکن همبرگر و گوشت چرخ کرده جایگزین در حال پیوستن به این مواد غذایی آنلاین موج رانده شده توسط coronavirus بیماری همه گیر. شما می توانید در حال حاضر آزمایشگاه رشد گوشت به خانه شما تحویل داده. در اینجا چه چیزی در جعبه و چه مقدار از آن هزینه.

شما نمی انتخاب کنید را انتخاب کنید و سفارش خود را جداجدا سفارش داده شده اما به جای انتخاب یکی از چهار موجود بسته است. این بسته شامل برخی از ترکیبی از منجمد بتس و یا فله بسته از محصول زمین است که شما ممکن است استفاده از tacos یا لازانیا:

  • راحتی بسته: چهار تا 12 بسته در هر اونس 50 دلار یا $.96 هر اونس
  • دسته کوچک موسیقی جاز بسته: دو 12-بسته های انس و ده یک چهارم پوند بتس برای 60 دلار یا $1.07 در هر اونس
  • خانواده بسته: 5 پوند فله و بسته برای $65 یا $1.23 در هر اونس
  • همه فن حریف بق بسته: شامل 20 چهارم پوند بتس برای 70 $یا $1.14 در هر اونس
Impossible burger 12 ounce packs.

شما احتمالا فکر می کنم غیر ممکن همبرگر به انجام همبرگر بتس اما بسیاری از تحویل بسته شامل 12 – یا 80 اونس فله بسته از این محصول است.

برایان کولی/CNET

دو-روز حمل و نقل است که شامل در قیمت بالا. غیر ممکن است گوشت خوک است که هنوز در دسترس برای سفارش آنلاین.

مواد غذایی فاسد شدنی است و متفاوت از دیگر آنلاین مواد غذایی: به آن نیاز دارد برای رسیدن به یک فرم است که الهام بخش اعتماد به نفس در ایمنی آن و خلوص است. غیر ممکن است بسته بندی ارائه می شود که با یک تنومند بیرونی جعبه که ‘ s نابودسازی با گرافیک مدرن و موقعیت اظهارات و خالی در تمام شش داخلی طرف. سخاوتمندانه کیسه یخ خشک نشسته است در بالای یک محکم مهر و موم شده جعبه داخلی که شامل سفارش خود را. غیر ممکن است محصول بدون کلسترول است که بسته بندی ممکن است باعث تپش قلب اگر شما در حال سازگار با محیط زیست آگاه است. بروشور داخل جعبه را توضیح می دهد که چگونه همه این بسته بندی را می توان بازیافت کمپوست و یا ساخته شده به Oobleck به غیر از کیسه های پلی خشک یخ پیچیده شده است.

Impossible Foods recycling message

غیر ممکن است مواد غذایی می رود از راه خود را برای کاهش نگرانی ها در مورد پتانسیل ضایعات بسته بندی است که ممکن است قرار دادن یک شماره از آن adopters اولیه.

برایان کولی/CNET

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از بسته بندی غیر ممکن است نیز اعلام کرد گسترش فروشگاه های مواد غذایی در دسترس است. پس از شروع با یک رمز 150 فروشگاه در آغاز سال 2020 غیر ممکن برگر در حال حاضر در تقریبا 3000 فروشگاه. این شرکت می گوید از آن خواهد شد در مقیاس است که به حدود 7,500 تا پایان سال 2020 از جمله برخی از حضور تقریبا در تمام زنجیره های بزرگ.

ما تحت پوشش آشپزی, طعم و مزه, تغذیه و حتی بیم و هراس در اطراف غیر ممکن است گوشت خوک احساس مسلمانان و این که آیا آن را بیش از حد واقع بینانه برای گیاه خواران. در حال حاضر که آن را نورد برای تحویل و فروش در فروشگاه ها وجود دارد که بدون هیچ تغییری به محصول واقعی. مانند بسیاری از مواد غذایی و کالاهای اساسی, داستان, در حال حاضر توزیع و قیمت. غیر ممکن است و قوس رقیب فراتر از گوشت در حال تقلا برای همه جا در سراسر خدمات غذایی و رستوران و مواد غذایی و کانال های آنلاین, دانستن که مردم نمی توانند در نظر گرفتن آنچه که آنها می توانند دسترسی نیست. بعدی beachhead باید ثابت کاهش قیمت فعال فروش از جمله گسترش: حیوانات مبتنی بر گوشت به طور متوسط 0.25 سنت در هر اونس نسبت به گیاهی جایگزین است که هنوز هم فروش در تقسیم عددی بر مضرب از آن است.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>