حزب سبز به احتمال زیاد نگه مجازی رهبری کنوانسیون در میان coronavirus ممکن است می گوید

اولین رهبری مسابقه برای حزب سبز کانادا در 14 سال است که به احتمال زیاد در ماه اکتبر با یک اطلاعیه به جای یک حزب بزرگ سابق رهبر الیزابت ممکن است گفت: به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به لوازم یدکی بدون حوادث بزرگ است.

وجود هفت نفر مشروط تصویب شده به اجرا در مسابقه ای که تصویب آن مهلت چهار شنبه زمانی که حزب متوقف پذیرش برنامه های کاربردی از نامزدها. همه باید پرداخت اولیه 1000 دلار سپرده است. بعضی از آنها چند روز بیشتر به پرداخت هزینه اضافی $9,000. همه باید پرداخت نهایی $20,000 تا پایان ماه اوت اگر آنها در انتخابات.

ادامه مطلب: حزب سبز برد تاریخی 3 کرسی در انتخابات توسط تغییر آب و هوا

از $30,000 هزینه 15 برابر بیشتر از آنچه که ممکن است پرداخت می شود در سال 2006 اما او می گوید این حزب بسیار متفاوت با سه انتخاب نمایندگان مجلس و حضور ملی که وجود نداشت ،

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ممکن است که هنوز هم یک نماینده و حزب پارلمانی رهبر اما پا را به عنوان رهبر ملی در پاییز گذشته. او گفت: او با تشویق تنوع در نژاد و حتی اگر این بیماری همه گیر در حال ساخت در این مسابقه سخت تر خواهد شد و به احتمال زیاد منجر به لغو در فرد ميشود.

“من فکر می کنم بعید است در این نقطه است که ما از نظر فیزیکی جمع آوری در جزیره پرنس ادوارد در اولین تعطیلات آخر هفته در ماه اکتبر” ممکن است گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری در پارلمان هیل.

محافظه کاران در حال حاضر لغو برنامه ریزی شده خود را رهبری کنوانسیون بود که به اتفاق می افتد در تورنتو در پایان ماه و اعلام برنده در ماه اوت پس از یک پست الکترونیکی-در رای دادن.

ترودو مخالف با سبزی BQ ارزیابی بخش نفت

ترودو مخالف با سبزی BQ ارزیابی بخش نفت

B. C. وکیل دیوید Merner که پذیرفته شد و به عنوان یک سبز رهبری نامزد در اوایل ماه مارس می گوید: کنوانسیون باید نقل مکان کرد آنلاین.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آن چیزی که مسئول به انجام,” او گفت:.

“حتی اگر آنها تا به حال به آن فکر نمی کنم کسی خواهد آمد.”

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سبزها در حال حاضر برنامه ریزی های آنلاین, رای, حمایت با پست الکترونیکی-در رای گیری برای کسانی که نمی توانند رای گیری آنلاین, بنابراین در حال حرکت به یک مجازی اعلام نخواهد بود گفت: نامزد Annamie پل.

ادامه مطلب: الیزابت ممکن است در مراحل پایین به عنوان رهبر حزب سبز

“همه ما تا به حال به یاد بگیرند برای زندگی با ناامیدی گفت:” پل که در تورنتو زندگی می کند و صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای خود را در امور بین المللی از جمله روی لئامت دادن به عنوان مشاور در دادگاه جنایی بین المللی در بلژیک.

پولس نخستین نامزد چراغ سبز داده می شود اما در زمان رخ داده است که در پایان ماه مارس COVID-19 در حال حاضر تعطیل بسیاری از کشور وادار کردن او و دیگر نامزدها برای متوقف کردن تورهای خود را و همه چیز را آنلاین.

پل نیز در حال حاضر احساس اثرات این بیماری همه گیر تر شخصا. پدر او درگذشت ناگهانی در دراز مدت مراقبت از خانه در هفته گذشته از یک عفونت ادراری ناشی از نادرست سوند و رها شود. او گفت: مرگ او تقویت عزم و اراده به مبارزه برای تغییر کانادایی و یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که ارزش های مردم بیش از سود.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید او مخالف با مه Blanchet که “نفت مرده است’

شیوع کروناویروس: ترودو می گوید او مخالف با مه Blanchet که “نفت مرده است’

هفت نفر در حال اجرا هستند نسبتا متنوع است. اما سابق لیبرال انتاریو وزیر محیط زیست گلن مورای را به نمایندگی از این حزب در انتخابات حداقل یک بار قبل از.

کون بزرگ Kuttner یک اخترفیزیکدان است و به دنبال تبدیل شدن به اولین غیر دودویی فرد به رهبر یک حزب ملی در کانادا. پل همراه با محافظه کار به رهبری نامزد Leslyn Lewis, اولین زنان به اجرا برای رهبری یک حزب ملی از سال 1975.

Meryam حداد یک مونترال وکیل که راه اندازی کمپین مارس 22 توصیف خودش را به عنوان یک هزاره و یک سوسیالیست و یک و یک مهاجر از سوریه است.

موری اولین همجنسگرا شهردار یک شهر در کانادا است. او و Merner هر دو سابق لیبرال ها در حال حاضر هماهنگی خود را با سبزی.

شیوع کروناویروس: الیزابت ممکن است نا امید محافظه کاران ‘ادعای اعتبار برای قوی مجلس

شیوع کروناویروس: الیزابت ممکن است نا امید محافظه کاران ‘ادعای اعتبار برای قوی مجلس

مونترال فعال محیط زیست دیلن Perceval-ماکسول و انتاریو وکیل Dimitri Lascaris دور از گروه دوم پذیرفته شده به عنوان یک نامزد شنبه پس از مصوبات کمیته لغو تصمیم خود به نوار او را از در حال اجرا.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نوا اسکوشیا جانباز جودی سبز جذاب تصمیم به نوار نامزدی او را. او حاضر به اظهار نظر یکشنبه, وقتی پرسید که چه دلایل حزب به او اما گفت که او امیدوار است آن را حل و فصل کنید.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>