گوگل حذف نرم افزار است که کمک به از بین بردن برنامه های چینی از گوشی های – CNET


Motorola Edge Plus

برنامه ای به نام حذف برنامه های چینی بود که خود را حذف شده از Play Store.

سارا تو

گوگل نیز کشیده یک برنامه از فروشگاه Play طراحی شده برای پیدا کردن و حذف برنامه های چینی از مردم گوشی های. هند مبتنی بر حذف برنامه های چینی به حالت تعلیق در آمد برای نقض گوگل فریبنده رفتار سیاست که در بخش ممنوعیت برنامه های کاربردی که به “گمراه کردن کاربران به حذف یا غیرفعال کردن برنامه های شخص ثالث.” اسباب بازی 360 زودتر گزارش اخبار.

OneTouch AppLabs ساز حذف چین برنامه های توییتی در مورد تعلیق از Google Play در روز سه شنبه. یک نماینده گوگل با اشاره به شرکت فریبنده رفتار سیاست است که اجازه نمی دهد که برنامه های کاربردی را تغییر دهید که کاربر تنظیمات دستگاه و یا ویژگی های خارج از برنامه بدون دانش خود را و رضایت.

این حرکت در می آید در یک زمان رو به رشد ضد چین و احساسات در هند و افزایش تنش بیش از یک مرزی هیمالیا اختلاف TechCrunch یادداشت ها. بسیاری از هندی افراد مشهور را نیز به تازگی تایید و حذف برنامه های چینی از جمله Infinite انتشار می گوید.

قبل از آن به حالت تعلیق درآمد, حذف برنامه های چینی بنا به گزارش ها تا به حال بیش از 5 میلیون دانلود از اواخر ماه مه. آن را اسکن برای گوشی های چینی نرم افزار و به کاربران این گزینه را به آنها را حذف کنید. هنگامی که همه چیز پاک بود خواندن پیام “شما عالی هستند بدون چین نرم افزار یافت می شود” به نظر می رسد رویترز گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>