گوگل یافت چینی و ایرانی هکرها در تلاش برای هک بایدن تهمت مبارزات – CNET


gettyimages-1211051947

جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در کانزاس سیتی ،

کایل ریواس/گتی ایماژ

هکرها با حمایت چینی ها و دولت های ایرانی گرفتار شده بودند در یک اقدام به حمله سایبری علیه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بایدن کمپین, گوگل روز پنجشنبه گفت.

گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه (برچسب) شناسایی فیشینگ تلاش — یک حمله سایبری که در آن هکرها سعی به فریب قربانیان به کلیک کردن بر روی یک لینک و دادن حساس اعتبار.

“به تازگی تگ دیدم چین مناسب گروه هدف بایدن کمپین کارکنان و ایران APT هدف قرار دادن تهمت کمپین کارکنان با فیشینگ. هیچ نشانه ای از سازش” شین هانتلی رئیس TAG گفت: در یک صدای جیر جیر.

او اضافه کرد که گوگل با ارسال هشدار به هدف کمپین کارکنان و هشدار فدرال اجرای قانون مقامات در مورد اقدام به حمله سایبری.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما را تهدید تجزیه و تحلیل گروه به تازگی شاهد تلاش های فیشینگ از یک گروه با هدف قرار دادن ایمیل شخصی حساب بایدن مبارزات انتخاباتی هیات ایرانی و گروه هدف قرار دادن ایمیل شخصی حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان. ما نمی دیدن شواهدی وجود دارد که این تلاش ها موفق بودند. ما ارسال هدفمند به کاربران ما استاندارد مورد حمایت دولت حمله هشدار و ما این اطلاعات با اشاره به اجرای قانون فدرال,” گوگل در بیانیه ای گفت. “ما را تشویق کمپین کارکنان به استفاده از حفاظت اضافی برای کار خود و ایمیل های شخصی و پیشنهاد ما به امنیت منابع مانند ما پیشرفته برنامه حفاظت و رایگان کلید امنیتی برای مقدماتی مبارزات.”

این شرکت اعلام کرد در این حملات هدف قرار گرفتند کمپین های متعدد کارکنان برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن و این حملات رفت و پس از حساب های شخصی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بایدن کمپین, پاسخ به یک درخواست برای نظر. به امنیت سایبری و زیرساخت های امنیتی سازمان نیز بود و عدم پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این اولین بار نیست که ایران هکرها را هدف تهمت و مبارزه است. در ماه اکتبر گذشته مایکروسافت کشف بیش از 2,700 تلاش برای هک کردن انتخابات ریاست جمهوریاز جمله مغلوب ساختن پیشی جستن. هکرهای چینی نیز متهم اصلی حملات سایبری علیه آمریکا از جمله Equifax نقض و اقدام به سرقت coronavirus تحقیقات واکسن.

2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری نشان داد چقدر تاثیر یک حمله سایبری می تواند در روند دموکراتیک پس از روسیه هکرها با نفوذ کمیته ملی حزب دموکرات سرور و همچنین به عنوان اعضای هیات بر هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

از آن زمان به بعد سازمان های دولتی مانند CISA باید ramped تا تلاش در تامین امنیت انتخاباترا با تکنولوژی غول های مانند گوگل و مایکروسافت.

گوگل معرفی آن حفاظت پیشرفته برنامه در سال 2017 و توصیه کرده است کمپین کارکنان برای قفل کردن حساب های شخصی خود را همراه با کار حساب. مایکروسافت خدمات مشابه از طریق آن دفاع از دموکراسی برنامه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>