جورج فلوید تظاهرات دهها هزار نفر جمع آوری در مرکز لندن به تماس برای عدالت

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دهها هزار نفر از معترضان انباشته در لندن هاید پارک در یک ضد نژادپرستی تظاهرات خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید.

شعارهای “Black lives matter” “نه عدالت بدون صلح” و “ما نمی خواهد سکوت” زنگ زد به معترضان منتظر تظاهرات برای شروع.

جنگ ستارگان بازیگر John Boyega, تحویل یک سخنرانی احساسی و عاطفی به عنوان تظاهرات در راه گفتن همکار معترضان او “صحبت کردن با شما از قلب من” و او نمی دانست اگر او “رفتن به یک حرفه ای پس از این اما f*** که”.

28-در سال بازیگر از نظر, در جنوب شرقی لندن ساخته شده به مراجع دیگر آمریکایی های سیاه و سفید که فوت کرده اند در ایالات متحده و همچنین به عنوان نژادپرست قتل استفان لارنس در لندن در سال 1993.

“امروز است که در مورد مردم بی گناه بودند که در نیمه راه خود را از طریق فرایند. ما نمی دانیم که چه جورج فلوید می تواند به دست آورد, ما نمی دانیم که چه ساندرا مطلوب می تواند به دست آورد اما امروز ما در حال رفتن به مطمئن شوید که نمی تواند یک بیگانه به فکر ما جوان هستند.”

شیرین و مطلوب از تگزاس درگذشت در بازداشت پلیس در سال 2015 پس از دستگیر شدن در ترافیک متوقف شود.

“من نیاز به شما را به درک چه دردناک این s*** این است که” Boyega گفت. “من نیاز به شما را به درک چه دردناک است برای یادآوری شود هر روز که از نژاد خود را به معنای چیزی که مورد نیست هر بیشتر بود که هرگز مورد هر بیشتر.”

Boyega خواست معترضان برای تظاهرات “صلح آمیز و سازمان یافته به عنوان امکان پذیر است”.

“این بوده است سال آینده سال ها و سال ها و سال ها از سفید برتری” 30 ساله مدیر پروژه کارن Koromah گفت.

“ما آمده ایم اینجا با دوستان ما زنگ خطر را به صدا, به صدا, به از بین بردن supremacist سیستم” Koromah گفت: هشدار می داد که اگر وجود داشت اقدام انگلستان خواهد مشکلات مشابه به کسانی که در ایالات متحده است.

“من نمی خواهم برای شروع به گریه,” او گفت: از تصاویر از ایالات متحده است. “این باعث می شود خون من به جوش آید.”

بازیگر بریتانیایی John Boyega, طول می کشد بخشی در چهار شنبه ضد نژادپرستی تظاهرات (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

فیلم ها و تصاویر به اشتراک گذاشته شده از این تظاهرات در رسانه های اجتماعی نشان داد رسیدگی شده بود عمدتا صلح آمیز است. به عنوان تظاهرکنندگان راهپیمایی به سمت میدان پارلمان آینده به پارلمان وسایل نقلیه شنیده می شد بوق در حمایت از.

دیگر فیلم نشان داد برخی از معترضان پرتاب پلاکارد و موارد دیگر در افسران پلیس به عنوان آنها در تلاش برای کشیدن کسی از جمعیت است.


برگزارکنندگان در ابتدا خواست آن حضور به نشستن دو متر از هم جدا مگر اینکه آنها از همان خانواده و گفته شد برای حفظ سلاح های خود را کشیده تا اطمینان حاصل شود اجتماعی فاصله می تواند نگهداری می شود هنگامی که در حال حرکت در اطراف پارک.

اما به عنوان اعداد رشد بسیاری از معترضان دیده می شد ایستاده نزدیک به هم. برگزارکنندگان هنوز هم تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله و بسیاری از افراد ملبس به ماسک و دستکش.

به عنوان معترضان راهپیمایی کردند و انگلستان و روسای پلیس منتشر شد بیانیه مشترک گفت: آنها “ایستاده در کنار تمام کسانی که در سراسر جهان که در حال وحشت زده و وحشت زده” از مرگ فلوید.

اما در هاید پارک در نزدیکی سخنرانان گوشه بسیاری هشدار داد که نژادپرستی هنوز هم یک مشکل بیش از حد.

یک معترض در هاید پارک می پوشد یک ماسک گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ – میان جورج فلوید نهایی کلمات (AP)

“مادر من بود که یک معترض در آپارتاید و این بود که 30 تا 40 سال پیش – این بسیار ناامید کننده است که ما تا به حال آمده امروز در اعتراض به همان چیزی که امروز آنها معترض بودند که چگونه بسیاری از سال پیش,” Roz جونز 21 ساله دانشجو از لندن گفت.

جونز به انگلستان آمد به عنوان یک کودک کوچک با مادر خود را از آفریقای جنوبی.

“این یک سیستماتیک مسئله در سراسر جهان است. این مانند این است که فقط در مورد کسی که در حال مرگ زندگی می کنیم زندگی ما ساخته شده بدجور آگاه از نژاد ما. این درست نیست که نظم طبیعی” او گفت:.

فلوید درگذشت, هفته گذشته پس از یک افسر پلیس برگزار شد او را با فشار دادن یک زانو را به گردن خود برای بیش از هشت دقیقه است. قتل او موجب خشم و اعتراضات شده اند که فوران در سراسر ایالات متحده و جهان در روزهای اخیر.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که برای ارسال در ارتش برای مقابله با ناآرامی جدی ترین ایالات متحده دیده می شود در دهه.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>