Geofence حکم: چگونه پلیس دریافت اطلاعات از تمام دستگاه های در هدفمند مناطق – CNET


google-maps-2

گوگل دریافت کرده تا 180 geofence حکم یک هفته.

آنجلا Lang/CNET

به جای به دنبال حکم برای یک نفر پشتیبان با علت احتمالی پلیس را آغاز کرده اند که با تکیه بر geofence حکم که رفت و برگشت کردن اطلاعات بر روی هر دستگاه است که به طور اتفاقی در مجاورت یک جرم و جنایت است.

با استفاده از این گسترده اطلاعات درخواست پلیس اغلب دریافت اطلاعات از شرکت ها مانند گوگل جمع آوری داده ها در افرادی که در منطقه بودند و تقریبا همه آنها بی گناه هستند. پلیس باید با استفاده از تاکتیک برای موارد جدی مانند قتل تحقیقات و همچنین بدون خشونت ملک جرایم مانند منازل به قصد سرقت.

در همین حال هزاران نفر از مردم دستگیر شده اند در سراسر کشور زیر اعتراض به خشونت پلیس را برانگیخت با کشتن جورج فلوید که پس از دوخته شدن توسط ماموران در مینیاپولیس. در روز سه شنبه, BuzzFeed News گزارش داد که آژانس مبارزه با مواد مخدر داده شده بود با اقتدار به انجام نظارت بر معترضان.

Geofence حکم گاهی شناخته شده به عنوان معکوس محل جستجوهای فقط یکی از این ابزار است. آنها به طور موثر اجازه می دهد پلیس برای به دست آوردن اطلاعات در هر معترضی را از طریق یک درخواست. گوگل, می شود که اکثریت این درخواست به دلیل موقعیت آن از ویژگی های تاریخ, گفت:, آن را تنها فراهم می کند داده ها از که از ویژگی های که نیاز به انتخاب کردن در.

این شرکت همچنین گفت که آن را مطابق با درخواست های بدون حکم و احکام در مقابل “سابقه موقعیت مکانی” درخواست بدون حکم. گوگل نمی, نظر بر این که آیا آن را مطابق با یک محدوده مکانی حکم مربوط به تظاهرات.

“من امیدوارم که گوگل نمی خواهد مطابق با معکوس محل حکم در ارتباط با بررسی یک اعتراض” علامت Rumold ارشد کارکنان وکیل در بنیاد مرز الکترونیک گفت. “اگر هیچ چیز دیگری برای این واقعیت است که آن را ملزم به افشای اطلاعات زیادی در مورد بسیاری از افراد درگیر در متمم اول قانون اساسی فعالیت است.”

تعداد بی سابقه ای از ابزارهای پلیس برای نظارت عمومی یکهو ترویج چند راهنمایی در مورد حفظ حریم خصوصی خود را در حالی که حضور در تظاهرات.

پلیس باید با استفاده از تاکتیک های مشابه در گذشته برای شناسایی معترضان. سوابق به دست آمده توسط EFF یافت که دانشگاه کالیفرنیا پلیس حکم صادر شده برای ارائه دهندگان تلفن به شناسایی تعداد عکس و نام تظاهر کنندگان که در سال 2017 تظاهرات در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

“این خیلی دلسرد کننده به تصور کنید که چگونه به راحتی این نوع از ابزار را می توان مورد استفاده برای شناسایی هر فرد تنها در یک اعتراض صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها را شکست قانون و یا هر گونه سوء ظن از تخلف” گفت: آلبرت فاکس Cahn, مدیر اجرایی فن آوری نظارت نظارت پروژه.

در اینجا تفکیک مکانی حکم چگونه اغلب آنها استفاده شده است و چگونه برای پیدا کردن اگر شما بوده ام به یک بخشی از این جارو نظارت تاکتیک.

چه مکانی حکم?

Geofence حکم حکم توسط پلیس استفاده می شود به شرکت های فن آوری برای کسب اطلاعات در مورد دستگاه های در مناطق خاص.

به طور معمول جستجو در حکم انجام شده با علت احتمالی و خاص مشکوک و یا آدرس. Geofence حکم اجازه می دهد برای جستجوهای گسترده در سراسر مناطق.

اگر یک شرکت مطابق با حکم آن خواهد شد که به ارائه جزئیات در تمام دستگاه های در یک منطقه خاص در یک زمان مشخص است. این بدان معناست که محققان نه تنها با دریافت داده ها بر روی یک فرد آنها می خواهم به نظر مشکوک اما همچنین اطلاعات در مورد هر کس دیگری که به طور اتفاقی در همان محل در همان زمان.

بسیاری از این درخواست ها برای Google ارسال می شود به این دلیل که سیستم عامل اندروید نصب شده بر 2.5 میلیارد دستگاه های فعال است گسترده تر از iOS اپل. گوگل همچنین دارای برنامه های مانند نقشه های گوگل است که جمع آوری داده ها بر روی هر دستگاه آنها نصب شده از جمله محصولات اپل.

warrant-geofence.png

یک محدوده مکانی حکم صادر شده در سال 2019 به دنبال مردم در 150 متر از یک سرقت از بانک.

ایالات متحده v. Chatrie

هر چند درخواست را می توان فرستاده شده به دیگر شرکت های بسیاری ندارد و گسترده و رسیدن به محل نگهداری داده ها است که گوگل می کند.

این geofence درخواست حکم به گوگل درخواست اطلاعات از آن Sensorvault پایگاه داده است که محل سیاهههای مربوط به صدها میلیون ها نفر از مردم است. پایگاه داده در نظر گرفته شده برای گوگل, تبلیغات, اهداف, اما پلیس به طور فزاینده ای با استفاده از آن برای تحقیقات.

مطابق با درخواست گوگل جستجو از طریق میلیون ها نفر از کاربران به دقت اشاره کردن آنها را در زمان خاص و مکان که پلیس در حال بررسی است.

“این حکم به طور کلی از زمان استعمار مجاز اجرای قانون برای رفتن به خانه خانه به دنبال شواهد” Rumold گفت. “شما در حال رفتن Google کاربر توسط کاربر گوگل و جستجوی تاریخچه موقعیت مکانی خود را. آن را بی سابقه است.”

نتایج بازگشت ناشناس شماره ID. پلیس پس از آن انتخاب کنید دستگاه های خاص در نظر آنها مشکوک به دریافت اطلاعات بیشتری.

در یک دادگاه سند از دسامبر 2019 گوگل گفت: داده های ارائه شده توسط Sensorvault پایگاه داده است که اغلب دقیق تر از تلفن محل برج سیاهههای مربوط. چرا که محل آن داده نمی آید فقط از یک منبع بلکه ترکیبی از سیگنال های GPS, Wi-Fi, بلوتوث چراغ و برج همراه دیتا.

چگونه اغلب آنها مورد استفاده قرار گرفته توسط محققان?

Geofence درخواست حکم در حال تبدیل شدن بیشتر محبوب در میان محققان.

گوگل دیدم 15 برابر افزایش در محدوده مکانی درخواست از سال 2017 تا 2018. سال بعد از آن پنج برابر افزایش, این شرکت گفت: در اسناد دادگاه. گزارش نیویورک تایمز از آوریل 2019 یافت که گوگل دریافت به عنوان بسیاری از 180 درخواست یک هفته.

فوربس در گزارش ماه دسامبر 2019 که در یک تحقیق از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره گوگل ارائه سوابق در 1,500 مکان تلفن از یک معکوس محل جستجو.

در مینه سوتا, KSTP-تلویزیون یافت که محدوده مکانی حکم در این دولت بیش از دو برابر از سال 2018 2019. اکثر درخواست ها درگیر خشونت پرهیزی در جرایم مانند سرقت. در نیویورک دادستان منطقه منهتن همچنین با استفاده از جستجوی معکوس حکم برای دریافت اطلاعات بر روی دستگاه های مورد استفاده در نزدیکی یک نزاع و جدال بین ضد فاشیست و افتخار پسران, یک راست به شناسایی افراد درگیر.

گوگل دریافت بیش از 156,000 درخواست دولت برای اطلاعات کاربر در 2019 اما این شرکت شکستن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که از محدوده مکانی حکم.

چگونه من می دانم اگر من جاروب شده است تا به عنوان بخشی از یک درخواست جستجو?

گوگل قرار است به شما اطلاع اگر شما داده های جمع آوری شده است و با توجه به اجرای قانون به عنوان بخشی از یک محدوده مکانی حکم. به اطلاع می توانید به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از مردم بی گناه مانند یک دوچرخه سوار که سوار دوچرخه خود را در گذشته یک burglarized خانه با توجه به NBC News.

با درخواست حکم هر چند این اسناد اغلب می تواند مهر و موم شده یا درخواست شده تحت تهوع سفارش آن جلوگیری می کند گوگل از اطلاع رسانی به مردم است که اطلاعات خود را ارائه شده بود به پلیس. این است که گاهی اوقات انجام می شود برای جلوگیری از تحقیقات جاری از بودن نشان داد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: گوگل داده های مکان ها شنود گذاشته شده توسط اجرای قانون Stratolaunch…


1:33

چه آسان این حکم پلیس برای به دست آوردن ؟

شما می خواهم فکر می کنم که یک حکم است که می گذرد در کل منطقه خواهد بود دشوار است برای به دست آوردن. با یک محدوده مکانی حکم اما پلیس حتی نمی نیاز به یک فرد به نام یک قاضی به ثبت نام در آن است.

در حکم درخواست از پلیس در ویرجینیا در سال 2019 به علت احتمالی شامل دیدن که مظنون به حال یک تلفن در دست خود را در جریان یک سرقت از بانک. که همه آن را در زمان برای قضاوت به خوب جارو حکم از منطقه که منجر گوگل به دست بیش از تلفن همراه داده های مکان در 19 نفر از درخواست قاب زمان.

یک گزارش از رادیو دولتی مینسوتا در بر داشت که قضات امضا کردن در مکانی درخواست حکم در به عنوان کمی به عنوان چهار دقیقه و گاهی اوقات بدون مقامات تا کنون توضیح میدهد که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود تا در جستجوها و یا چگونه بزرگ این مناطق خواهد بود.

آیا این حکم به چالش کشیده شده توسط قانونگذاران?

هیچ قوانین فدرال را ممنوع یا محدود کردن این نوع از جستجو در حکم اما مقامات دولتی و وکلا در حال به چالش کشیدن قانونی خود را.

در نیویورک Zellnor Myrie یک سناتور و دن لیتر یک عضو مجمع حمایت یک لایحه در ماه آوریل که منع منطقه جغرافیایی حکم. در صورت تصویب آن خواهد بود که تنها قانون در کشور است که مانع از این عمل.

“آن را نمی خواهد فقط ممنوعیت جستجوی معکوس حکم آن را مسدود افسران از دور زدن حکم و به سادگی خرید این اطلاعات از اطلاعات کارگزار” فن آوری نظارت نظارت پروژه Cahn گفت.

انجمن ملی دفاع جنایی وکیل نیز به چالش کشیدن قانون اساسی از محدوده مکانی حکم در ویرجینیا مورد. این سازمان معتقد است که محدوده مکانی حکم را خلاف قانون اساسی که چگونه گسترده و درخواست هستند.

“این هیچ عادی حکم. این یک حکم کلی مسئله به اجازه کلاسیک یا دام جستجوی گوگل هر کاربر که به طور اتفاقی در نزدیکی یک بانک در حومه ریچموند در طول یک ساعت یک عجله در یک شنبه شب” ارتباط گفت: در اسناد دادگاه. “این نوع از تحقیق تاکتیک که متمم چهارم قانون اساسی طراحی شده برای محافظت در برابر.”

کنگره به سوال گوگل در آن Sensorvault پایگاه داده و چگونه آن را با اشخاص ثالث به طور خاص بدون پرداختن به مکانی حکم.

می توانید این اطلاعات اشتباه یا گمراه کننده?

چرا که این حکم را به نام یک فرد خاص و یا فرد مورد علاقه و در نتیجه تحقیقات اغلب می تواند یک شات در تاریکی در برابر مردم بی گناه است.

زمانی که دادستان منطقه منهتن دفتر ثبت یک محدوده مکانی حکم, گوگل, داد, داده, در, دو نفر که معلوم شد بیگناه در نزدیکی افتخار پسران و Antifa نزاع و جدال. دو نفر هرگز دستگیر شدند اما این پایان نیست که راه برای همه است.

در زمان بررسی یک آریزونا مرد دستگیر شد قتل با سوء ظن بر اساس شواهد از محدوده مکانی حکم قرار داده است که او را در نزدیکی قتل. او صرف نزدیک به یک هفته در زندان قبل از محققان شواهد تبرئه او. در آن زمان او خود را از دست داده و ماشین خود را.

گوگل همچنین گفت: در اسناد دادگاه که داده های ارائه شده نیست و کاملا دقیق است. این شرکت گفت که برآورد آن سیاهههای مربوط که در آن یک فرد است با 68 درصد شانس از دقت و صحت.

“به عنوان یک نتیجه ممکن است که زمانی که گوگل مجبور به بازگشت اطلاعات در پاسخ به یک محدوده مکانی درخواست برخی از کاربران که محل هستند و تخمین زده می شود در داخل شعاع شرح داده شده در حکم (و که داده است بنابراین شامل اطلاعات تولید) بودند که در واقع در واقع در خارج از شعاع” گوگل گفت: در اسناد و مدارک.

که می تواند از یک ناراحتی جزئی اگر شما با استفاده از نقشه های گوگل برای پیدا کردن یک فروشگاه است اما یک نقص جدی اگر شما با استفاده از آن داده ها در یک تعقیب کیفری.

چگونه می توانم جلوگیری از اطلاعات من از جمع آوری به عنوان بخشی از این جستجوها?

جواب کوتاه این است که برای خاموش کردن سابقه موقعیت مکانی خود را از Wi-Fi و بلوتوث و تلفن سیگنال بر روی دستگاه شما اگر شما در حال رفتن به یک اعتراض و یا هر موقعیتی که در آن شما نمی خواهید به surveilled.

در اسناد دادگاه گوگل گفت: این اطلاعات تنها جمع آوری شده در Sensorvault که سابقه موقعیت مکانی را فعال کنید. تقریبا یک سوم از کاربران گوگل باید آن را تبديل به معنی ده ها میلیون نفر از مردم که به طور بالقوه آسیب پذیر به این جستجوها.

“را که از ویژگی های به عنوان بی فایده به عنوان امکان پذیر است و این حکم متوقف خواهد شد” EFF را Rumold گفت.

همچنین نگاه کنید به: چگونه به سرعت گوگل Sensorvault از ردیابی مکان خود را بر روی iOS, Android

اما بسیاری از مردم جاروب در محدوده مکانی حکم شده اند درگیر در فعالیت های که در آن وجود دارد به دلیل کمی انتظار آنها خواهد بود surveilled. شما نمی خواهد انتظار می رود به هدف از نظارت برای رفتن به یک دوچرخه سواری, توقف توسط بانک و یا رانندگی در محله خود است.

درخواست نیست فقط رفتن به گوگل یا. این دادستان منطقه منهتن این حکم نیز فرستاده شده به شرکت هایی مانند Lyft و بارگذاری. اپل نمی توانید به عنوان بسیاری از معکوس محل درخواست به گوگل می کند چرا که محل ذخیره داده ها در راه همان است که Sensorvault می کند.

و حتی اگر پلیس نمی درخواست اطلاعات محل را از گوگل یا دیگر شرکت های فن آوری, آنها همیشه قادر به خرید آن اطلاعات از کارگزاران داده. داده های مکان کارگزاران ارائه اطلاعات در جنبش مردم برای پیگیری COVID-19 و داده ها را می توان در همان راه اجرای قانون است.

اطلاعات کارگزاران دریافت اطلاعات محل از برنامه های به ظاهر بی ضرر مانند آب و سرویس ها و بازی ها جزئیات است که اغلب در معمولا خوانده نشده سیاست حفظ حریم خصوصی.

در ماه فوریه وال استریت ژورنال گزارش داد که آژانس های فدرال را تبدیل به داده های مکان کارگزاران برای خرید این اطلاعات به جای گرفتن یک حکم برای آن است. یک Gizmodo گزارش مشخص راه خود را از اطلاعات گوشی گرفته شده است که توسط تبلیغ کنندگان به هویت خود و ارائه به پلیس.

راه کارهای تنظیم شده تا از داشتن یک تلفن و یا به طور مداوم با داشتن دستگاه خود را در حالت هواپیما همیشه وجود دارد برخی از خطر surveilled توسط دستگاه شما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>