فسیل دایناسور معده نشان می دهد دینو 110 میلیون سال از آخرین وعده غذایی – CNET

هنرمند ژولیوس Csotonyi ایجاد این تصویر زرهی دایناسور Borealopelta markmitchelli.

سلطنتی Tyrrell Museum of Palaeontology

آنچه که دقیقا یک از 2900 پوند زره پوش-روکش دایناسور خوردن 110 میلیون سال پیش است ؟ با تشکر از دقیق کار توسط دانشمندان ما پاسخ می دانم. تعداد زیادی از سبزی های برگ دار.

یک تیم تحقیقاتی کشف اسرار رژیم غذایی یک فسیل nodosaur, Borealopelta markmitchelli. “پیدا کردن واقعی حفظ محتویات معده از یک دایناسور فوق العاده نادر است و این معده بهبود از مومیایی nodosaur توسط موزه تیم است که تا بحال بهترین و حفظ دایناسور معده داشت تا کنون به تاریخ” دانشگاه ساسکاچوان زمین شناس جیم Basinger گفت: در انتشار سه شنبه.

سلطنتی Tyrrell موزه در کانادا خیره کننده nodosaur فسیلی بر روی صفحه نمایش.

سلطنتی Tyrrell موزه

محققان منتشر شده مطالعه خود را در انجمن سلطنتی باز مجله علمي-پژوهشي علوم در روز چهارشنبه.

به خوبی حفظ شده فسیل دایناسور در اصل کشف شده در یک معدن در کانادا در سال 2011 شده است و بر روی صفحه نمایش در کانادا سلطنتی Tyrrell موزه پس از 2017. آن را به نام موزه تکنسین مارک میچل که مشغول به کار به کشف فسیلی از سنگ آن را در بر داشت.

استخراج فسیل معده مطالب برای مطالعه یک فرایند پر زحمت. “هنگامی که ما به بررسی مقاطع نازک معده مطالب زیر میکروسکوپ, ما شوکه شده بودند برای دیدن زیبایی حفظ و مواد گیاهی غلیظ” گفت: Brandon دانشگاه زیست شناس دیوید وود.

معلوم دینو بسیار خاص در مورد مواد غذایی خود را انتخاب کند. آخرین وعده غذایی به طور عمده سرخس برگ از ساقه ها و شاخه مخلوط در. آن را می شود حتی بیشتر از آن. زغال چوب موجود در معده نشان می دهد آن را به مرور و در یک منطقه که در آن سرخس شد regrowing پس از آتش.

محققان حتی تماس های گرفته شده در فصل دایناسور مرگ: اواخر بهار تا اواسط تابستان بر روی گیاهان از آن خورده بود.

“این مطالعه جدید تغییرات آنچه ما در مورد رژیم غذایی از دایناسورهای گیاه خوار” گفت: این مطالعه منجر نویسنده کالیب قهوه ای دیرین شناس با رویال Tyrrell موزه.

این خیره کننده چه یک وعده غذایی می توانید به ما بگویید که در مورد یک دوره زمانی میلیون ها سال در گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>