Coronavirus: بيماران امتناع از درمان به دلیل جعلی اخبار در رسانه های اجتماعی بیمه خدمات درمانی کارکنان هشدار می دهند

رسانه های اجتماعی شرکت ها در حال قرار دادن زندگی در معرض خطر با شکست به “سم زدایی” سیستم عامل خود را از اطلاعات غلط در مورد مسائل بهداشتی مانند coronavirus کارکنان بیمه خدمات درمانی هشدار داده اند.

برخی از Covid-19 بيمار شده اند با عجله به بخش مراقبت های پس از تاخیر در به دنبال کمک های پزشکی برای علائم به دلیل جعلی اخبار در مورد بیماری یک دکتر گفت یک تحقیق پارلمانی.

بیمه خدمات درمانی 111 خط تلفن دارای آب گرفتگی شده است و سوالات در مورد غلط شایعات تماس گیرنده تماس به عنوان خوانده شده بود در اینترنت, نمایندگان مجلس در, دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش فرعی در آنلاین مضرات و دروغ شنیده ام.

این کمیته همچنین کبابی نمایندگان Twitter, Facebook و Google برای بار دوم در روز پنج شنبه زیر انتقاد صندلی جولیان نایت در مورد “عدم شفافیت” در شواهد زودتر شنوایی و “شکست به ارائه پاسخ کافی به پیگیری مکاتبات”.

این سه نفر از مدیران و همچنین یک چهارم از یوتیوب به نظر می رسد قبل از نمایندگان مجلس بیش از ویدئو پس از تحقیقات نشان داد رسانه های اجتماعی شرکت داشتند از بین بردن کمتر از یک در 10 پست كردن “خطرناک” coronavirus خبر جعلی.

این مرکز برای مقابله دیجیتال نفرت منتشر شده که تحقیقاتی را متهم به عامل “طفره رفتن از مسئولیت خود” برای جلوگیری از گسترش “دروغ.

دادن مدارک به کمیته Dr مگان اما اسمیت مشاور anaesthetist در رویال رایگان بیمارستان لندن گفت: “پزشکان در سراسر هیئت مدیره” بود “عمیقا نگران” در مورد اطلاعات غلط.

او گفت: “آنچه که من دیده ام بسیاری از بیماران که نمی مراجعهکننده به بیمارستان آنها ارائه بسیار دیر در بیماری — از آنجا که در برخی از موارد خود آنها شده اند از ترس به بیمارستان و یا آنها معتقد بودند پیام آنلاین که بیماری نیست جدی به عنوان آن را واقعا است.

“در آن زمان آنها به من می آیند. آنها باور نکردنی بیمار و آنها را مورد نیاز جوجه کشی.”

توماس Knowles پیشرفته پزشک و پیراپزشک برای NHS 111 گفت: در ارتفاع coronavirus بحران او در برخورد با “تماس های متعدد یک روز” شامل اطلاعات غلط اعم از استفاده از برخی از داروها را فراموش-نمی-زنده سفارشات.

او به یاد می آورد یک زن که به اعتقاد او به حمله قلبی رنج می برد که حاضر توجه پزشکی “چرا که او می خواهم در ادامه Facebook که [coronavirus] به معنای او قطعا می خواهم بمیرم اگر او به بیمارستان رفت”.

او همچنین هشدار داد گسترش ضد واکسیناسیون تئوری های توطئه به طور بالقوه می تواند تضعیف “یکی از راه های خروج از این بیماری همه گیر”.

آقای Knowles متهم کرد رسانه های اجتماعی شرکت “بهره مندی از یک سیستم است که هر کس در افزایش خطر آسیب” و به نام مقررات برای جلوگیری از سیستم عامل “از بین بردن خود را از آن مسئولیت های اجتماعی”.


این کمیته نیز فرستاده ارسالی از بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر کوروناویروس که امضا نامه ای سرگشاده خواستار رسانه های اجتماعی شرکت های “صحیح رکورد” بر اطلاعات غلط با هشدار به تمام کاربران که آن را روبرو می شوند. یک پزشک در نیویورک گفت: همسایگان خود مرده بود “به دلیل تاخیر دولت فدرال پاسخ آگاهانه توسط آنلاین تئوری های توطئه”.

نامه امضا شده توسط پزشکان به نام برای سیستم عامل به “سم زدایی الگوریتم است که تصمیم می گیرید چه چیزی مردم” برای جلوگیری از “مضر نهفته است” در حال تقویت شده.

سوال لسلی Miller, YouTube, معاون رئیس جمهور, امور دولتی و سیاست های عمومی کار MP ایوت کوپر پرسید که چرا این جریان بود وب سایت ترویج “تکان دهنده” ضد واکسیناسیون و 5G تئوری های توطئه در صفحه اصلی آن.

“مطمئنا که کاملا غیر مسئولانه از یوتیوب و من شده اند با بالا بردن این موضوع را با شما و همکاران خود را بارها و بارها گفت:” خانم کوپر که به عنوان صفحه اصلی کمیته امور صندلی ملحق شده بودند جلسه به عنوان مهمان.

خانم میلر گفت: یوتیوب در حال گسترش سیاست های خود را بر مضر و خطرناک مطالب شامل “مطالب که در تضاد پزشکی و یا حقایق علمی” اما اذعان کرد وجود دارد “همیشه برای انجام در این منطقه”. او با اشاره به پلت فرم برداشته و نظریه پرداز توطئه David Icke کانال پس از آن مرتبط coronavirus به 5G و “یهودی فرقه”.

اما حزب ملی اسکاتلند MP minns MP گفت: Icke هنوز هم “دروغ پراکنی” در monetised ویدئوها در سایر کانال های یوتیوب.

“شما در حال انجام هیچ چیز در مورد آن. شما می دانید دقیقا چه شما انجام می دهند و من فکر می کنم آن را بسیار بدبینانه گفت:” خانم میلر. “آن را مناسب اهداف خود را به دیوید Icke چون او clickbait.”


Monika Bickert, Facebook سر محصول سیاست گفت: میلیون ها نفر از کاربران در حال بازدید رسمی coronavirus اطلاعات سلامت که پلت فرم ترویج شده است در طول بیماری همه گیر.

اما Facebook مواجه انتقاد از کمیته بیش از آن تصمیم به اقدام بیش التهابی پست که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به شلیک “غارتگران” پس از تظاهرات خشونت آمیز بیش از مرگ جورج فلوید.

“به نظر می رسد چیزی فاسد شده است در ایالت Facebook” آقای نیکلسون گفت.

بنیانگذار شرکت مارک زوکربرگ دفاع از تصمیم به حذف پست در این هفته باعث کارکنان تعطیل و استعفاو همچنین محکومیت از رهبران حقوق مدني.

Ms Bickert بستری Facebook فرایندهای برای از بین بردن محتوای شد “کامل نیست” اما گفت که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را ارسال کرده بود را نقض نمی کند سیاست های خود را.

توییتر مواجه آقای ترامپ گردند و پس از آن پنهان همان پست توسط رئیس جمهور ایالات متحده و کاخ سفید در پشت یک هشدار در مورد “ترویج خشونت”.

این کمیته خواسته توییتر مدیر سیاست عمومی نیک ترشی اینکه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن حساب می تواند به حالت تعلیق اگر او همچنان به نقض پلت فرم قوانین.

آیا حکومت آن پاسخ: “هر حساب توییتر منوط به قوانین است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>