Coronavirus: دولت متهم به استفاده از ‘نژادپرستانه سیاست’ به رانندگی مردم سیاه و سفید به کار در طول همه گیر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دولت متهم شده است در مجلس عوام با استفاده از یک “سیاست نژادپرستانه” به رانندگی مردم سیاه و سفید به کار در طول شیوع کروناویروس.

SNP را آلیسون Thewliss ساخته اتهام به نمایندگان مجلس در مورد بحث های اخیر گزارش علل این نرخ بالاتر از Covid-19 مرگ و میر در میان سیاه و اقلیت های قومی (بام) جوامع است.

اما عدالت وزیر کمی Badenoch متهم او را از “confected خشم” و اعلام کرد که بریتانیا است “یکی از بهترین کشورها در جهان به یک فرد سیاه و سفید”.

Ms Thewliss گفت: عوام که بام مردم محروم این شانس را به ماندن در خانه برای محافظت از سلامت خود را در طول بیماری همه گیر از آنجا که دولت “بدون مراجعه به بودجه عمومی” سیاست که بارها بسیاری از مهاجران از دریافت مزایای رفاهی.

بوریس جانسون هفته گذشته توافق کردند که به “نگاه” از قانون و ظاهرا از آن غافل طی یک همه فن حریف بق توسط نمایندگان مجلس اما روشن ساخته نخست وزیر سوالات در روز شنبه که او برنامه ریزی برای اصلاح آن است.

Ms Thewliss گفت: Commons: “این یک چیز برای گفتن ‘black lives matter’ اما کاملا دیگری به نیروی مردم و مردم از بام زمینه به کار می کنند چرا که آنها هیچ انتخاب که آیا آنها را به کار به دلیل آنها بدون مراجعه به بودجه عمومی است.

“بدون مراجعه به بودجه عمومی است و یک سیاست نژادپرستانه. او را لغو کند؟”

Ms Badenoch – که خودش از نیجریه پس زمینه شد اما در انگلستان متولد شد — retorted: “این غلط است که به تلفیق همه مردم سیاه و سفید با های اخیر مهاجران… من یک زن سیاه و سفید است که در محل کار است.”

به واکنش خشم از مخالفان نیمکت او را متهم به SNP MP از برافروختن تنش های نژادی به خاطر تبلیغات.

“این اشتباه است که به تلفیق مسائل مختلف و ادغام آنها را به یک فقط بنابراین شما می توانید کشش در مطبوعات گفت:” Ms Badenoch.

“این حق را برای ما به استفاده از confected خشم. ما نیاز به شجاعت بگویم که همه چیز درست است و ما باید شجاع به آرام کردن تنش های نژادی نیست enflame آنها فقط بنابراین ما چیزی برای قرار دادن در رسانه های اجتماعی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>