Coronavirus: بوریس جانسون می گوید کاهش مستند محدودیت بستگی به مکان قوانین زیر را به عنوان او هشدار دوم انگلستان موج

بوریس جانسون هشدار داد موج دوم coronavirus می تواند رفت و برگشت بریتانیا به عنوان او گفت: توانایی های خود را به سهولت محدودیت از جمله دو متری حد وابسته زیر lockdown قوانین.

نخست وزیر آمده است تحت فشار از حزب محافظه نمایندگان مجلس بیش از اجتماعی فاصله حد که کافه ها و رستوران داران هشدار می دهند می تواند خراب کردن صنعت مهمان نوازی.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه می کند مردم به ماندن حداقل یک متر دور از یکدیگر.

اما برش دو متر حکومت به یک متر می تواند دو برابر خطر ابتلا به عفونت با توجه به یک مطالعه علمی منتشر شده در اوایل این هفته.

ظاهر می شود که روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی که در آن آقای جانسون گفت: “می خواهم” برای کاهش محدود می کند.

اما او هشدار داد هر گونه لغو محدودیت وابسته رعایت قوانین ساده – از جمله وظیفه جدید مجموعه ای از وزیران روز سه شنبه که کسانی که با علائم کروناویروس باید یک تست دریافت کنید.

و آقا پاتریک blue palace hotel دولت ارشد علمی, مشاور هشدار داد که انگلیس “نه از این نشده است”.

آقای جانسون هشدار داد وجود دارد می تواند موج دوم Covid-19 یک “نوع جنبشی نبض بیماری فراگیر در سراسر جهان”.

خطر دوم اوج که می تواند دوباره محل بیمه خدمات درمانی تحت فشار شدید شد “همه به این دلیل بیشتر” را به رعایت زمان مستند اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

در یک پیام به میلیونها نفر به تماشای در خانه, او گفت: “ما می خواهیم به برخی از گام های بیشتر برای باز کردن جامعه ما و سعی کنید به عقب بر گردیم به عنوان طبیعی که ممکن است. در نهایت من می خواهم به انجام چنین چیزهایی به عنوان کاهش دو متری قانون برای مثال. اما همه این تغییرات که در آینده پیشرفت بستگی دارد به طور کامل در توانایی ما برای حفظ رانندگی کردن این بیماری و این بستگی دارد که ما پیروی از قوانین اساسی – شستن دست های خود را از خود جدا اگر شما علائم نگاهی به آزمون و اجتماعی رعایت فاصله”.

“ما ضرب و شتم این بیماری هم اگر همه با این نسخهها کار بر روی آن با هم,” او اضافه شده است.

او همچنین به نام به مقاومت در برابر اصرار به دیدار با دوستان در داخل خانه به عنوان بسیاری از قطعات از انگلستان بریس خود را برای وتر آب و هوا.

روز دوشنبه مردم در انگلستان اجازه داده شد برای دیدار در گروه های شش برای اولین بار از ماه مارس به عنوان طولانی به عنوان آنها در آنجا ماند ،

کارشناسان هشدار می دهند این بیماری بسیار بیشتر احتمال دارد به گسترش در داخل خانه کمتر از خارج است.

آقای جانسون گفت: او را درک بسیاری از مردم ممکن است وسوسه به حرکت تجمعات آنها شده اند با بهره گیری از خارج از منزل و در داخل خانه از باران.

“من واقعا از شما می خواهم: که نمی,” او گفت:.

“ما آرام قوانین در جلسه خارج برای یک دلیل خاص به این دلیل که شواهد نشان می دهد که خطرات ناشی از انتقال بسیار پایین تر در خارج از منزل.”

وی افزود: “شکستن این قوانین در حال حاضر می تواند به تضعیف و معکوس تمام پیشرفت هایی که ما ساخته ایم با هم.

آقا پاتریک همچنین ابراز نگرانی بریتانیا می تواند به صورت یک موج دوم Covid-19.

نمونه وجود دارد در سطح بین المللی جدید شیوع کروناویروس گفت: از جمله کره جنوبی و بخش هایی از آلمان به عنوان اقدامات طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری شده اند, آرام, او گفت:.

یک خطر وجود دارد یک دوم اوج می تواند به عنوان یک موج است که سفر در سراسر جهان, او اضافه شده است.

قبلا یک نظرسنجی نشان می دهد که یک پنجم از انگلیسی ها زیر lockdown قوانین کمتر به شدت از آنها قبل از اینکه با یک سوم با استناد به Dominic کامینگز به عنوان یک عامل است.

نخست وزیر مشاور ویژه باقی مانده در پست ظاهرا با وجود نقض قوانین با در نظر گرفتن 30 مایل رانندگی در شهرستان دورهام در حالی که بقیه کشور گفته بود به ماندن در خانه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>