ایران هکرها سعی در هک بایدن تهمت مبارزات گوگل می گوید – CNET


gettyimages-1211051947

جو بایدن و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در کانزاس سیتی ،

کایل ریواس/گتی ایماژ

هکرها با حمایت چینی ها و دولت های ایرانی گرفتار شده بودند در یک اقدام به حمله سایبری علیه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و بایدن کمپین, گوگل روز پنجشنبه گفت.

گوگل را تهدید تجزیه و تحلیل گروه (برچسب) شناسایی فیشینگ تلاش یک حمله سایبری که در آن هکرها سعی به فریب قربانیان به کلیک کردن بر روی یک لینک و دادن حساس اعتبار.

“به تازگی تگ دیدم چین مناسب گروه هدف بایدن کمپین کارکنان و ایران APT هدف قرار دادن تهمت کمپین کارکنان با فیشینگ. هیچ نشانه ای از سازش” شین هانتلی رئیس TAG گفت: در یک صدای جیر جیر. APT مخفف “advanced persistent threat” برچسب اعمال مختلف گروه های هک توسط متخصصان امنیت سایبر.

هانتلی اضافه شده است که گوگل با ارسال هشدار به هدف کمپین کارکنان و هشدار فدرال اجرای قانون مقامات در مورد اقدام به حملات سایبری. این شرکت تایید کرد این در بیانیه ای.

“ما می توانیم تایید می کنند که ما را تهدید تجزیه و تحلیل گروه به تازگی شاهد تلاش های فیشینگ از یک گروه با هدف قرار دادن ایمیل شخصی حساب بایدن مبارزات انتخاباتی هیات ایرانی و گروه هدف قرار دادن ایمیل شخصی حساب از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان” گوگل گفت. “ما نمی دیدن شواهدی وجود دارد که این تلاش ها موفق بودند. ما ارسال هدفمند به کاربران ما استاندارد مورد حمایت دولت حمله هشدار و ما این اطلاعات با اشاره به اجرای قانون فدرال. ما را تشویق کمپین کارکنان به استفاده از حفاظت اضافی برای کار خود و ایمیل های شخصی و پیشنهاد ما به امنیت منابع مانند ما پیشرفته برنامه حفاظت و رایگان کلید امنیتی برای مقدماتی مبارزات.”

این شرکت اعلام کرد در این حملات هدف قرار گرفتند کمپین های متعدد کارکنان برای هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن که حملات رفت و پس از حساب های شخصی خود. این بایدن کمپین گفت: آن را به حال شده است در محافظت در برابر چنین حملاتی.

“ما آگاه هستند از گزارش ها از گوگل است که یک بازیگر خارجی ساخته شده است تلاش ناموفق برای دسترسی به حساب های ایمیل شخصی از مبارزات کارکنان” این کمپین در بیانیه ای گفت. “ما شناخته شده اند از آغاز کمپین ما است که ما می تواند موضوع را به چنین حملات و ما برای آنها آماده است. بایدن برای رییس جمهور, امنیت, به طور جدی, ما را هوشیار باشند و در برابر این تهدیدات و تضمین خواهد کرد که این کمپین دارایی های امن هستند.”

به امنیت سایبری و زیرساخت های آژانس امنیت گفت که این برنامه ریزی برای به اشتراک گذاری اطلاعات از اقدام به هک با کنگره مبارزات و همچنین به عنوان دولت و مقامات محلی است.

“این جای تعجب نیست که تعدادی از دولت های بازیگران در حال هدف قرار دادن انتخابات ما. ما شده ایم هشدار در مورد این سال ها. کار ما در CISA است به مطمئن شوید که آنها موفق” یک CISA رسمی در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که امروز اطلاعیه نشان می دهد که امن و انعطاف پذیر انتخابات بسیار بزرگتر از دولت های محلی و یا حتی دولت فدرال تلاش. بخش خصوصی نقش کلیدی به عنوان نشانی از رای دهندگان آمریکایی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تایید کرد که آن را به حال شده است با همتایان اروپایی خود در مورد اقدام به هک.

“ما هوشیار در مورد امنیت سایبر و نه بحث در مورد هر یک از ما اقدامات احتیاطی” کمپین گفت.

این اولین بار نیست ایران هکرها متهم شده است از هدف قرار دادن برگ برنده مبارزات انتخاباتی. در ماه اکتبر گذشته مایکروسافت گفت: آن را به حال کشف بیش از 2,700 تلاش برای هک کردن انتخابات ریاست جمهوریاز جمله مغلوب ساختن پیشی جستن. هکرهای چینی نیز متهم اصلی حملات سایبری علیه آمریکا از جمله Equifax نقض و اقدام به سرقت coronavirus تحقیقات واکسن.

2016 آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری نشان داد چقدر تاثیر یک حمله سایبری می تواند در روند دموکراتیک پس از روسیه هکرها با نفوذ کمیته ملی حزب دموکرات سرور و همچنین به عنوان حساب ایمیل از اعضای هیات بر هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی. از آن زمان به بعد سازمان های دولتی مانند CISA باید ramped تا تلاش در تامین امنیت انتخاباترا با تکنولوژی غول های مانند گوگل و مایکروسافت.

چینی در ایران و روسیه, دولت باید همه به طور معمول را رد دخالت در این حملات سایبری.

گوگل معرفی آن حفاظت پیشرفته برنامه در سال 2017 و توصیه کرده است کمپین کارکنان برای قفل کردن حساب های شخصی خود را همراه با کار حساب. مایکروسافت خدمات مشابه از طریق آن دفاع از دموکراسی برنامه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>