بوریس جانسون خواستار کشورهای دیگر به تعهد میلیاردها پوند به صندوق واکسن در جهان فقیرترین کشورهای

بوریس جانسون است که به اصرار کشورهای دیگر به تعهد میلیاردها پوند به صندوق واکسن در فقیرترین کشورهای جهان است.

به او باز جهانی واکسن نشست آقای جانسون می گویند این حرکت را نجات دهد میلیون ها نفر از زندگی و حفاظت از جهان را از آینده شیوع بیماری های عفونی.

حداقل 35 روسای دولت و یا دولت به عنوان به خوبی به عنوان رهبران سازمان های بخش خصوصی و جامعه مدنی را در این رویداد طراحی شده برای جمع آوری کمک مالی برای Gavi, the Vaccine Alliance.

این اجلاس با هدف بالا بردن حداقل £6 میلیارد دلار به immunise 300 میلیون کودک در سال 2025.

بودجه را محافظت کودکان از بیماری های مرگبار مانند فلج اطفال و دیفتری و سرخک و همچنین به عنوان کمک به اطمینان از جهان می تواند به مبارزه با کروناویروس.

کارشناسان می گویند که واکسیناسیون میلیون ها نفر از کودکان در برابر بیماری های مرگبار می توانید آزاد کردن فضای حیاتی در سیستم بهداشت و درمان به جنگ جهانی همه گیر. اجازه می دهد این ویروس به گسترش در کشورهای در حال توسعه می تواند منجر به آینده امواج از عفونت در سراسر جهان به کشورهای از جمله انگلستان آنها احتیاط.

افتتاحیه این اجلاس آقای جانسون را بیان امیدواریم که که آن را تبدیل به “لحظه ای که به دنیا می آید با هم متحد بشریت در مبارزه با بیماری”.

بریتانیا کمک خواهد کرد £1.65 میلیارد دلار به Gavi بیش از پنج سال آینده.

Anne-Marie Trevelyan بین المللی توسعه, منشی گفت: “جهان کاملا به درستی تمرکز بر پاسخ به قاتل نامرئی است که coronavirus. اما ما نمی توانیم اجازه این بیماری همه گیر را مختل معمول واکسیناسیون فرزندتان در برخی از فقیرترین کشورهای جهان است و علت دیگر بیماری های کشنده به گسترش در سراسر جهان است.

“ما می دانیم که واکسن کار همین دلیل است که در امروز نشست ما نیاز به دیگران به گام تا و تعهد صندوق به Gavi, بنابراین آن را می توانید در ادامه به نجات زندگی میلیون ها نفر از کودکان و محافظت از هر کس از بیماری های عفونی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>