دادستان ادعا می کند پیشنهاد او ارائه نظر حقوقی در Dominic کامینگز سفر به دورهام هستند ‘پوچ’

دادستان کل گفته است که نمایندگان مجلس پیشنهاد او ارائه نظر حقوقی که از دومینیک کامینگز’ سفر به دورهام در طول coronavirus مستند “پوچ”.

آن به شرح زیر ادعا Suella sophie dany e. تضعیف کرده بیطرفی او نقش و خواستار استعفای او به عنوان او به حمایت از اقدامات بوریس جانسون ترین مشاور ارشد در ماه گذشته در بحبوحه خشم عمومی.

در طول ردیف, Ms, sophie dany e. ارسال شده در رسمی حساب رسانه های اجتماعی است که “حفاظت از یک خانواده است که هر پدر و مادر خوب می کند” پس از آن پدید آمده Mr کامینگز سفر کرده بود از لندن به دورهام با همسر و فرزند خود.

Ms sophie dany e. که به عنوان دادستان کل به عنوان دولت رئیس مشاور حقوقی نیز به اشتراک گذاشته دیدگاه از یک شماره 10 سخنگو که ادعا Mr کامینگز “معتقد است که او رفتار منطقی و قانونی”.

در زمان کار سایه دادستان کل پروردگار Falconer ادعا Ms sophie dany e. بود “سوء استفاده از موقعیت” و گفت: “آقای کامینگز کردم دور با شکستن مستند به این دلیل که نخست وزیر با حمایت دادستان کل گفت که او نمی شکستن قانون است.”

Ms sophie dany e. به چالش کشیده شد در دفاع از آقای کامینگز توسط سایه وکیل عمومی Ellie ریوز که گفت: “او تضعیف بی طرفی از نقش خود و حکومت قانون” با به tweeting در حمایت از هیچ 10 مشاور.

ظاهر می شود در ویکیانبار این اولین بار پس از او اظهارات دادستان کل گفت که “به سادگی پوچ” به پیشنهاد او بود ارائه نظر حقوقی و تاکید او “اعتماد به نفس کامل” در این عملیات استقلال تاج دادستان خدمات (CPS) و پلیس.

“این ساده برای هر معقول ناظر به ببینید که هیچ سوال آنچه از من داشتن ارائه هر گونه عمومی حقوقی مشاهده بر روی این موضوع که او اشاره دارد,” او اضافه شده است.

بلافاصله پس از نظرات او در مجلسی پرکار حقوقی, وبلاگ نویس, راز, وکیل مدافع, اما, گفت, Ms, sophie dany e. را صدای جیر جیر در 23 مه بود “حذف به عنوان آن را به معنای” اضافه کرد: “اگر یک وکیل مدافع در عمل با چنین نادرستی در دادگاه آنها خواهد بود به احتمال زیاد گزارش شده به نوار استاندارد مدیره.”


اد دیوی اقدام رهبر حزب لیبرال دموکرات افزود: “Suella sophie dany e. برخی از برنج گردن. آنچه که من اسمش “پوچ” است و حزب محافظه همکاران ایستاده Dominic کامینگز’ رفتار غیرقابل دفاع.

“اگر او در بیانیه ای نبود نظر حقوقی در پاسخ به این احشایی خشم بسیاری از مردم در سراسر انگلستان Suella sophie dany e. در واقع می توانید به ما بگویید که چه دولت قانونی نظر است ؟

“اگر او حاضر از آن خواهد شد در عین حال یکی دیگر از دلایل که چرا باید مستقل تحقیق به بررسی اقدامات دولت برای مقابله با کروناویروس.”

قانون خوب گروه پروژه نیز در نامه ای به دادستان کل و دفتر هیئت دولت ماه گذشته درخواست اطلاعات در مورد هر گونه مشاوره حقوقی داده شده توسط Ms sophie dany e. در این موضوع از آقای Cummings.

“ما اعتقاد داریم که درخواست های ساخته شده به خوبی دارند و ما قصد داریم به طرح دعوی اگر آنها در حال حاضر” یک سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>