13th سیگنال هنگ: نظامی بریتانیا راه اندازی برای اولین بار اختصاص داده شده سایبر واحد

نظامی بریتانیا راه اندازی کرده است برای اولین بار اختصاص داده شده سایبر هنگ برای استفاده در برابر دشمن متحده و گروه های تروریستی در خانه و خارج از کشور وزارت دفاع اعلام کرده است.

13th سیگنال هنگ نقاشی پرسنل از سراسر نیروهای خواهد شد مورد استفاده برای انجام حملات فضای مجازی عملیات و همچنین مقابله با هک و تبلیغات از دشمنان.

هنگ مستقر در Dorset خواهد شد مشغول به کار در کنار ارتش و جنگ اطلاعات بازو 77هفتم تیپ تحت فرماندهی 6هفتم را بدست آورد. نقش خود را به عنوان ضروری در عرصه تبدیل شده است که از حیاتی اهمیت استراتژیک در 21st Century مبارزه با.

واحد می گویند که وزارت دفاع را فراهم خواهد کرد “دیجیتال زره” برای ماموریت های خارج از کشور در حالی که حفاظت از زیرساخت ها در این کشور است. مقامات استرس است که نیروهای متخصص از جمله این ضروری بود با ظهور نامتقارن جنگ فیزیکی است که در آن عملیات نظامی می تواند خطر انداخته توسط مخابرات قطع و منابع قدرت دستکاری. در همان زمان دروغ مبارزات می توانید زندگی در خطر است.

حملات سایبری انجام شده توسط بریتانیا و دیگر کشورهای غربی در عراق در برابر داعش ثابت می شود بسیار موثر و تاکتیک های آموخته در عمل ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در جای دیگر در آینده است. اما افسران انگلیسی نیز می خواهم به استرس اثر از اسلامگرایان’ الکترونیکی زره در طیف وسیعی از اقدامات از انتشار تصاویر خشونت آمیز به استخدام دیسک و پخش پیام از جهاد.

انگلستان انجام شده عمده حمله سایبری علیه داعش در سال 2017, اخلال در آن ارتباطات زیرساخت برای ماه, به گفته مدیر GCHQ. جرمی فلمینگ گفت که آژانس او کار کرده و با وزارت دفاع به “سهم قابل توجهی را به ائتلاف تلاش” علیه اسلامگرایان ساخته شده است که آن را “تقریبا غیر ممکن” را برای این گروه به گسترش تبلیغات خود را.

“این اولین بار است که بریتانیا به طور سیستماتیک و مداوم تخریب دشمن را آنلاین به عنوان بخشی از تلاش های گسترده تر نظامی کمپین” آقای فلمینگ گفت: در یک کنفرانس امنیت سایبر در منچستر در ماه آوریل است.”آیا کار می کند ؟ من فکر می کنم آن را انجام داد.” 6 بخش تنظیم شده است تا به عنوان بخشی از یک “ایجاد توازن” از انگلستان را در زمینه ارتش. دو بخش ارائه خواهد شد گزینه های مختلف استراتژیک; 3rd ارائه جنگ مبارزه با بازو و 1 آموزش سربازان متحده در خارج از کشور و مقابله با بلایای طبیعی و انسانی بحران.

وزیر دفاع بن والاس گفت: از جدید هنگ: “این یک گام-تغییر در نوسازی بریتانیا نیروهای مسلح برای جنگ اطلاعات است. حملات سایبری هر بیت به عنوان کشنده به عنوان کسانی که در مواجهه فیزیکی میدان جنگ, بنابراین ما باید آماده برای دفاع از خودمان از همه کسانی که به ما آسیب برساند و 13th سیگنال هنگ حیاتی است علاوه بر این که در دفاع.”

رئیس ستاد کل آقا مارک کارلتون اسمیت افزود: “13th سیگنال هنگ ارتش انگلیس با نام تجاری جدید سایبر هنگ — مطابق با تکنولوژی لبه برش با cyber-مناسب سربازان به رقابت و برنده شدن در عصر اطلاعات”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>