زوکربرگ را در موضع تهمت پست انتقاد سابق Facebook, کارکنان, گزارش می گوید – CNET


screen-shot-2020-05-19-at-5-43-42-pm.png

زوکربرگ مواجه شده است انتقاد خود را برای تصمیم گیری به پرچم یا برچسب پست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

تصویر توسط Queenie ونگ/CNET

Facebook سابق کارکنان این گزارش خواستار مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ به اقدام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنلاین پست ها پس از زمان کارکنان با انتقاد از موضع خود در نه واقعیت-چک کردن یا برچسب زدن به آنها را. در نامه منتشر شده چهارشنبه توسط نیویورک تایمز حدود سه ده از رسانه های اجتماعی شرکت طولانی ترین خدمت کارکنان گفت: رئیس اجرایی را در موقعیت یک “خیانت” از Facebook جامعه ارزش.

کارکنان امضا کنندگان این نامه عبارتند از مهندسین و سیاست مدیران و طراحان Facebook اولین رئیس ارتباطات است.

“Facebook رهبری را باید با تجدید نظر در سیاست های خود در مورد, سیاسی, سخنرانی, آغاز توسط واقعیت-چک کردن سیاستمداران و صراحت مضر برچسب پست” در این نامه می گوید. “The Facebook ما پیوست و محصولات طراحی شده برای توانمند سازی مردم و سیاست برای حفاظت از آنها.”

در این نامه می گوید Facebook در حال حاضر درگیر در سانسور سیاسی با اضافه کردن هشدار برای لینک های پایین رتبه بندی محتوا به طوری که آن را نمی کند و در واقع چک کردن پست های غیر سیاستمداران است. “آنها تصمیم گرفته اند که مقامات منتخب برگزار می شود باید به یک استاندارد پایین تر از کسانی که آنها حکومت” را به آن می افزاید. “یک مجموعه ای از قوانین برای شما و دیگر برای هر سیاستمدار خود را از محلی شهردار به رئیس جمهور ایالات متحده است.”

این نامه سرگشاده را احاطه کرده و جنجال آغاز شد که هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی است.” این باعث توییتر به درخواست یک واقعیت-چک کردن برچسب به این دیدگاه گفت: آنها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده” و ارائه یک لینک به طوری که کاربران می تواند بیشتر بدانید. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال tweeting که او را یک “اقدام بزرگ” در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

این وضعیت به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه گذشته با هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. به منظور — که در حال حاضر رو به یک طرح دعوی در دادگاه — دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای لغو و یا محدود کردن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 یک قانون است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

روز جمعه در توییتر نیز برچسب توییت توسط رئیس جمهور در مورد تظاهرات در مینه سوتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. در این زمان, توییتر, نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت یک برچسب هشدار دهنده است که می گوید این پست نقض این سایت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” اما از آنجا که رئیس جمهور کلمات یک موضوع مورد علاقه توییتر گفت: کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه نمایش به عنوان خوانده شده مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

مقایسه زوکربرگ در زمان هیچ اقدام و گفت سیستم عامل رسانه های اجتماعی نباید واقعیت-چک کردن رئیس جمهور. روز سه شنبه او در دفاع از خود امتناع را به پایین و یا پرچم هر یک از پست های مشابه با وجود اینکه ناودان توسط رهبران حقوق مدني و با وجود برخی Facebook کارکنان برگزاری تظاهرات جمعه.

Facebook نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام ‘قدرت بدون کنترل’…


2:03

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>