فولکس واگن Arteon نشان می دهد جدید به نظر می رسد پیش از اولین – Roadshow


Volkswagen Arteon teaser

واگن به نظر می رسد خوب است اما نه برای آمریکا.


فولکس واگن

فولکس واگن سدان نمونه کارها متوقف نمی شود در Passat, شما می دانید. VW فروش Arteonیک liftback سدان با برخی تعجب آور لغو احکام صادره ی لوکس و خودرو را در به صورت عمده به روز رسانی به زودی.

در چهارشنبه فولکس واگن طعنه آینده Arteon در دو سبک بدن. یکی از liftback سدان ما خوب می دانیم که VW تأييد Roadshow ما هنوز هم می خواهید دریافت خواهید کرد. دوم این است که یک واگن مشتق شده است که نمی خواهد به ایالات متحده می آیند.

طراحی طرح امتیاز به گسترده تر بیشتر rakish Arteon از ما در حال حاضر می دانیم و آن را به نظر می رسد مانند پنجره مشبک دریافت خواهد کرد یک نوار نور است که برسد به چراغهای جلو. بیشتر تغییرات را در فن آوری و انتقال قدرت ،

VW گفت: آن آخرین سیستم سرگرمی داخل اقامت به روز شده در Arteon به عنوان “سفر کمک کند.” این فن آوری به شما کمک رانندگان با در نظر گرفتن بیش از شتاب ترمز و فرمان در سرعت بزرگراه. آن را نمی خواهد درایو خود را, اما آن کمک خواهد کرد که برخی از بار کردن راننده بیش از مسافت های طولانی سفر به احتمال زیاد با رادار و دوربین های دیجیتال و دیگر دنده کاری در کنسرت.

هر چند خودروساز ذکر جدید powertrains ما نمی دانیم که دقیقا چه VW برنامه ریزی شده است-و یا اگر آنها می شود مربوط به بازار ایالات متحده. همه VW گفته است که آنها باقی می ماند بالا در بهره وری و ذخیره کردن مقدار زیادی از گشتاور. امروز Arteon باعث می شود آیا با 2.0 لیتری توربو چهار موتور است که عضلات 268 اسب بخار و 258 پوند-فوت گشتاور است.

ما احتمالا برای یک زن و شوهر بیشتر بازی فکری قبل از Arteon و Arteon wagon تعظیم در ژوئن 24, بنابراین در ارتباط باشید.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 2019 فولکس واگن Arteon نقد و بررسی: جدی لوکس مقرون به صرفه


4:29

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>