مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی اجرایی سفارش چهره دعوی در دادگاه – CNET


donald-trump-rally-el-paso-texas-4098-2-twitter-facebook-2

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با رسانه های اجتماعی: آن پیچیده است.

جیمز مارتین/CNET

غیر انتفاعی مرکز دموکراسی و فناوری در نظر گرفتن هدف در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه های اجتماعی اجرایی سفارش. این CDT واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور در روز سه شنبه ادعا که منظور نقض متمم اول قانون اساسی.

“منظور این است که به سادگی تلافی جویانه: این حملات یک شرکت خصوصی توییتر برای ورزش آن متمم اول قانون اساسی حق اظهار نظر در مورد رئیس جمهور, اظهارات” طرح دعوی در دادگاه می گوید. “اساسا بیشتر منظور به دنبال محدود کردن و لرز قانون اساسی حفاظت گفتار از تمام سیستم عامل های آنلاین و افراد با نشان دادن تمایل به استفاده از مقام دولتی به مقابله به مثل در برابر کسانی که انتقاد از دولت است.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات ماه نوامبر خواهد بود “قابل ملاحظه ای تقلبی” باعث توییتر به درخواست یک واقعیت-چک کردن برچسب به این دیدگاه گفت: آنها موجود “به طور بالقوه اطلاعات گمراه کننده” و ارائه یک لینک به طوری که کاربران می تواند بیشتر بدانید. مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال tweeting که او را یک “اقدام بزرگ” در برابر رسانه های اجتماعی شرکت ها.

این وضعیت به اوج خود رسید در مغلوب ساختن پیشی جستن امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه گذشته با هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook. منظور دستور وزارت بازرگانی به درخواست کمیسیون ارتباطات فدرال برای لغو و یا محدود کردن بخش 230 قانون ارتباطات نجابت از سال 1996 یک قانون است که محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران.

“سانسور و تعصب یک تهدید برای آزادی خود را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای. او متهم به شرکت رسانه های اجتماعی از عدم به “خنثی سیستم عامل است.”

روز جمعه در توییتر نیز برچسب توییت توسط رئیس جمهور در مورد تظاهرات و شورش در مینه سوتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس. در این زمان, توییتر, نمایش مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت یک برچسب هشدار دهنده است که می گوید این پست نقض این سایت قوانین در مورد “ستایش خشونت است.” اما از آنجا که رئیس جمهور کلمات یک موضوع مورد علاقه توییتر گفت: کاربران می توانند با کلیک بر روی یک دکمه نمایش را به جلو بروید و بخوانید مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

منظور اجرایی است “طراحی شده برای جلوگیری از خدمات رسانه های اجتماعی از مبارزه با اطلاعات غلط رای دهندگان سرکوب و تحریک خشونت در خود سیستم عامل” مرکز دموکراسی و فناوری رئیس اجرایی الکساندرا مسلمات گفت: در روز سه شنبه.

“CDT کت و شلوار واصل امروز به دلیل رئیس جمهور عملیات حمله مستقیم به آزادی بیان محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی” مسلمات گفت. “دولت نمی تواند و نباید به زور حاضر به واسطه تعدیل گفتار با توجه به رئیس جمهور هوی و هوس. مسدود کردن این سفارش بسیار مهم است برای حفاظت از آزادی بیان و در ادامه کار مهم برای اطمینان از یکپارچگی 2020 انتخابات است.”

در ضمن Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ در دفاع از خود امتناع را به پایین و یا پرچم هر پست مشابه قبلی سه شنبه با وجود اینکه ناودان توسط رهبران حقوق مدنيو با وجود برخی Facebook کارکنان برگزاری تظاهرات جمعه. زوکربرگ گفت: هفته گذشته که سیستم عامل رسانه های اجتماعی نباید واقعیت-چک کردن رئیس جمهور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>