مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است حمایت کردن تهدید نظامی میان جورج فلوید تظاهرات: منابع

یک روز پس از تهدید متحده است که او را به اعزام نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بخش خصوصی حمایت کردن خود را تهدید به اعزام نیروهای نظامی با مقامات کاخ سفید گفت: این هفته در پاسخ به تظاهرات در سراسر کشور نشان داد که دولت های محلی باید قادر به برقراری نظم خود را.

تغییر آمد و به عنوان تظاهرات در واشنگتن و دیگر شهرهای بیش از خشونت پلیس علیه اقلیت ها اقدام روز شنبه با آرامش نسبی یک کنتراست قابل توجه به سخت سرکوب در خارج از کاخ سفید سه شنبه شب ، رئیس جمهور می خواست به اقدام تهاجمی در پایتخت کشور یک مثال برای بقیه کشور, ارشد مقام کاخ سفید روز سه شنبه گفت.

وزارت دفاع پیش نویس طرح های احتمالی برای نحوه استقرار فعال وظیفه نظامی در صورت نیاز. پنتاگون اسناد و مدارک بررسی شده توسط آسوشیتد پرس نشان داد برنامه ریزی برای سربازان از ارتش بخش برای محافظت از کاخ سفید و ساختمان های فدرال دیگر اگر وضعیت امنیتی در پایتخت کشور بودند به وخامت و گارد ملی نمی تواند امن امکانات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: جورج فلوید معترضان مخالف حکومت در سراسر ایالات متحده در میان تهمت نظامی تهدید

اما علاقه ای که اعمال خارق العاده فدرال قدرت به نظر می رسد پایانی در کاخ سفید است. هر چند این حزب در واشنگتن تظاهرات ستایش بود توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شنبه یک تعداد انگشت شماری از جمهوری خواهان ابراز نگرانی کرد که مأموران اجرای قانون در معرض خطر نقض معترضان متمم اول قانون اساسی حقوق. وزیر دفاع همچنین فاصله خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به راه رفتن در سراسر پارک لافایت برای یک فرصت عکس در یک کلیسا پس از تظاهرکنندگان پاکسازی شده بود.

رئیس پنتاگون علامت Esper که راه می رفت با مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان کلیسا در روز دوشنبه اصرار داشت او را نمی دانم, رئیس جمهور مقصد.

“من نمی دانم که در آن من بود” Esper گفت NBC News. او گفت که او تا به حال انتظار می رود برای مشاهده آسیب به حمام تسهیلات بود که تخریب در پارک لافایت در سراسر از کاخ سفید و صحبت با سرباز گارد ملی قرار دارد.

نظامی گشت زنی واشنگتن به عنوان برگ برنده در تلاش برای قوی بازو تظاهرات

نظامی گشت زنی واشنگتن به عنوان برگ برنده در تلاش برای قوی بازو تظاهرات

تظاهرات فنر در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را پایین و فشرده فلوید گردن با زانو خود را. تظاهرات خشونت آمیز را خروشان در نمرات از شهرهای آمریکا, مارک سطح ناآرامی های نهان برای چند دهه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این وضعیت در واشنگتن تشدید دوشنبه, تبدیل شدن به قوی نماد مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس تاکتیک و تجلی فیزیکی از لفظی فرهنگ جنگ او دامن زده پس قبل از او انتخاب شد. تقریبا 30 دقیقه قبل از 7 بعد از ظهر حکومت نظامی در واشنگتن, ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس دفع معترضان با آنها چه گفته بودند کپسول های دود و فلفل توپ.

“سی هیچ مشکلی شب گذشته. بسیاری از بازداشت. کار بزرگ انجام توسط همه. قریب به اتفاق نیروی. سلطه,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی سهشنبه پس از یک شب که در آن به شدت مسلح نیروهای نظامی فدرال و ماموران swarmed شهرستان. مغلوب ساختن پیشی جستن افزود: “(با تشکر از شما رئیس جمهور تهمت!).”

به سرکوب معترضان به دنبال یک تعطیلات آخر هفته از تظاهرات در خارج از کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود خشمگین در مورد تصاویر کنار آتش سوزی در پارک خارج اجرایی عمارت با تاریک کاخ سفید در پس زمینه با توجه به زمان و سابق کمپین و مقامات دولت. او نیز عصبانی در مورد پوشش اخبار آشکار او شده بود با عجله به کاخ سفید پناهگاه در طول روز جمعه تظاهرات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او نقل مکان کرد برای پاسخ به شدت دوشنبه. در یک شب نشانی در باغ گل رز به نام او در فرمانداران به سطح شیب دار بالا گارد ملی با حضور در کشورهای خود را برای tamp پایین تظاهرات. اگر آنها نمی, با رعایت این دستور تهمت گفت: او را اعزام نظامی به کشورهای خود را — یک گام به ندرت گرفته شده در تاریخ آمریکای مدرن.

ادامه مطلب: جورج Floyd: آنچه که آمریکا قیام مصوب سال 1807 و آنچه می تواند برگ برنده با آن انجام دهید ؟

دولت فدرال فراهم کرده است همه تحت تاثیر متحده با یک لیست از گارد ملی منابع در دسترس به آنها مقام کاخ سفید گفت. این مقام افزود که تهمت پیام به استانداران بود که اگر آنها نمی, استفاده از تمام ابزار در زرادخانه خود را از آنها نباید انتظار یک دلسوز پاسخ به هر گونه درخواست برای فدرال دلار برای کمک به پاکسازی و بازیابی کنید.

روز دوشنبه 715 سربازان از 82nd Airborne Division وارد پایتخت منطقه در مورد وضعیت در واشنگتن افزایش یافت. آنها در حال حاضر مستقر در پایگاه مشترک اندروز در مریلند و فورت لی در ویرجینیا. دو 82nd Airborne گردان و در مجموع از 1300 سرباز هستند و در حالت آماده به کار در فورت براگ در کارولینای شمالی با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده توسط AP. این طرح که به نام عملیات Themis.

سربازان در حالت آماده به کار در منطقه واشنگتن در حال مسلح و ضد شورش و سرنیزه. پس از AP اولین گزارش صدور سرنیزه شنبه, سفارشات پایین آمد که سربازان نمی خواهد نیاز به چاقو مانند سلاح است که می تواند ضمیمه شده به تفنگ با توجه به دو سرباز از 82 صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود از ترس آنها خواهد بود برای اظهار نظر عموم. این ایده که سرنیزه می تواند در مقابله با غیرنظامیان باعث اعتراض در رسانه های اجتماعی و در میان برخی از اعضای کنگره است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جورج فلوید مرگ: چاک شومر تماس مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-op ‘قانون اساسی’

جورج فلوید مرگ: چاک شومر تماس مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس-op ‘قانون اساسی’

در حال حاضر مقامات دولت بودند خصوصی تصدیق کرد که روز دوشنبه رویدادهای نمی خدمت دولت هست. برخی از قانونگذاران جمهوریخواه کنگره که به طور معمول در قدم اهسته با رئیس جمهور و یا حداقل خودداری از علنا انتقاد از او گفت که او تا به حال رفته بیش از حد در ظاهر به استفاده از زور برای روشن شدن راه را برای سفر خود به کلیسا.

“وجود دارد هیچ حق شورش حق ندارد برای از بین بردن دیگران مالکیت و حق ندارد به پرتاب سنگ به پلیس گفت:” نبراسکا جمهوری خواه ایالت بن Sasse. “اما وجود دارد اساسی — قانون اساسی — حق اعتراض و من در برابر پاکسازی یک تظاهرات مسالمت آمیز برای یک عکس op است که رفتار کلام خدا به عنوان یک سیاسی سرپا نگه داشتن.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن نما برای عکس برگزاری یک کتاب مقدس “من فقط آرزو می کنم او آن را باز کرد یک بار در در حالی که.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: کارشناسان تقسیم بر اینکه آیا ارتش ایالات متحده استفاده در طول جورج فلوید تظاهرات قانونی است

مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه نیز نقش مهمی را در آنچه به نظر می رسد یک هماهنگ رویداد.

آن را دادستان کل ویلیام Barr که به منظور برای اجرای قانون به روشن کردن اعتراض قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن به کلیسا و جلوتر از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی. یک فرد آشنا با این موضوع گفت: تصمیم گیری ساخته شده بود اوایل روز دوشنبه بود اما نه اعدام شده اند در زمان بار وارد در پارک لافایت به بررسی صحنه دوشنبه شب. او شفاهی را ترتیب داد که در آن زمان.

پس از تظاهرکنندگان شده بود تحت فشار قرار دادند از پارک مغلوب ساختن پیشی جستن آمده از کاخ سفید با چندین مقام دولتی از جمله Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک. ارشد مقامات وزارت دفاع آمریکا به خبرنگاران گفت: Milley نیز آگاه نیست که پارک پلیس و اجرای قانون ساخته شده بود تصمیم به پاک کردن مربع یا که مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته شده برای بازدید از کلیسای. آنها تا به حال شده است در واشنگتن به هماهنگی با دولت فدرال مقامات مجری قانون بودند اما منحرف به کاخ سفید به مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن در نظامی آماده سازی مقامات گفت.

کاخ سفید, دفاع, کمپین مقامات و دیگران با آگاهی از روز دوشنبه رویدادها همه اصرار بر گمنامی چرا که آنها مجاز به صحبت های عمومی.

Lemire گزارش از نیویورک و لاپورتا گزارش از دلری بیچ فلوریدا. سارا بلیک مورگان در غرب, Jefferson, کارولینای شمالی کمک کرده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>