این ستاره بازحمت حرکت کردن حلقه کلید ساخته شده در کاشی ردیاب و 25% off – CNET


keysmart

KeySmart

یکی از زندگی من جاه طلبی است که برای جلوگیری از حمل کلید در جیب من; به همین دلیل وجود یک August smart lock در درب جلو. اما برخی از کلید های اجتناب ناپذیر هستند به همین دلیل است که من نیز حمل KeySmart که ظرافت سازماندهی کلید من و هرگز حفر یک سوراخ در جیب من است. به تازگی هر چند من آگاه شد از یک جای خالی در زندگی من: KeySmart ارائه می دهد نه تنها یک بلکه دو پیشتازان فضا با مضمون کلیدی سازمان. در علاوه بر این به یک واقعا خوب Trek-با الهام از طراحی آن را به یک کاشی بلوتوث ردیاب ساخته شده است در. معمولا $60, من مرتب برای منحصر به فرد 25% تخفیف برای Trek-دوست داشتن ادم ارزان خر خوانندگان. در حال حاضر شما می توانید یک ستاره بازحمت حرکت کردن KeySmart نرم افزار برای $45 هنگامی که شما درخواست کد تخفیف StarTrek25 در پرداخت.

در واقع این کد شما می شود 25% کردن هر چیزی بر روی صفحه که شامل هر کدام از ستاره بازحمت حرکت کردن KeySmart مزایا KeySmart Pro نرم افزاری و اضافه کردن فایرفاکس مانند نانو-قیچی حافظه USB کلیدهای سریع قطع برای خود fob کلیدی و بیشتر.

این KeySmart Pro کلیدی سازمان من نمی دانستم من نیاز تا زمانی که من شروع به استفاده از آن. من تنها قادر به انجام چهار کلید اما KeySmart نرم افزار می تواند تا 14 که مفید است اگر شما موجود کلیدی به نظر می رسد مانند مرتب کردن بر اساس چیزی که در یک ساختمان سرپرست نیاز به حمل در اطراف. من شده است با استفاده از KeySmart Pro برای چند هفته و من عاشق راه کلید اقامت چرخش به سمت داخل به طوری که آنها نمی گیر لباس خود را و یا خرد کردن به پای خود را هنگامی که شما نشستن. این شامل یک قطعا low-tech بطری بازکن اما همچنین ویژگی های یک نور LED و جرات کاشی ردیاب. بله شما نیاز به شارژ آن گهگاه اما در عوض به نظر می رسد در استاندارد کاشی برنامه را بر روی تلفن خود را. اگر شما در حال حاضر کاشی کاربر شما می دانید راحتی و آرامش ذهن می آید که از سرعت محل که در آن شما آخرین در سمت چپ چیزی است که یک کاشی ردیاب متصل به آن است. اگر شما جدید به کاشی من شک دارم هیچ جایی بهتر برای شروع با بیش از کلیدهای ماشین خود را. برنامه را باز کنید و اگر کلید در محدوده آنها بازی لحن. اگر نه, شما می توانید خود را ببینید, آخرین محل بر روی نقشه.

اجازه بدهید من صادقانه هر چند من هرگز سعی کردن KeySmart اگر نیست آن را برای جذابیت ستاره بازحمت حرکت کردن. شما می توانید بین یک پیشتازان فضا: نسل بعدی مدل و یا یک ستاره بازحمت حرکت کردن: سری اصلی طراحی و در حالی که من یک توافقنامه جان سخت من فکر TNG نسخه کولر به دنبال و که یکی از من حمل در اطراف. این بسیار جالب رنگ قرمز و سیاه و سفید طراحی شده است که ظریف به اندازه کافی شما ممکن است حتی متوجه آن فضا با مضمون. اما اگر شما نگاه از نزدیک شما را ببینید Starfleet لوگو (که قطعا الهام گرفته از فضای نیروی سپر), NCC-1701-D در مشخصات و حتی یک پرتره از ژان لوک پیکارد.

شما می توانید ارزان قیمت جا کلیدی? کاملا. شما حتی می توانید KeySmart مدل برای کسری از قیمت. اما اگر شما یک ستاره بازحمت حرکت کردن فن و ایده کاشی ردیابی خود را برای کلیدهای, این ممکن $45 بسیار خوبی به سر برد. شما می توانید با استفاده از این معامله در حال حاضر از طریق چهار شنبه, ژوئن 7.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آنیل را پیشتازان فضا با مضمون خانه تئاتر


18:17


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>