بهار پشه های نجومی کمی پس از این سال در ادمونتون اما چیدن

ادمونتون را “اشکال پسر” می گوید که این پشه های نجومی کمی پشت چه این منطقه به طور معمول می بیند اما هنوز هم جلوتر از سال گذشته شروع کند.

“[نور تله] قطعا نشان می دهد که ما شاهد افزایش پشه فعالیت در این زمان” مایک جنکینز آفات مدیریت هماهنگ با شهر ادمونتون گفت.

“ما شاهد معمولی ما بهار گونه است. این شامل تعدادی از گونه های است که بسیار تهاجمی در طول روز biters.”

ادامه مطلب: می تواند پشه ها گسترش COVID-19? دکتر Hinshaw وزن در

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

جنکینز گفت که در حالی که او معتقد است که این سال را فصل بهار است که هنوز هم در پشت به طور کلی به طور متوسط در این منطقه تعداد اند افزایش سریعتر از سال گذشته است.

“ما [در حال حاضر] در مورد یک یا دو هفته پشت جایی که ما معمولا صعود در فعالیت برای این روز فعال گونه,” او گفت:.

“در مقایسه با سال گذشته, در سال گذشته ما تا به حال بسیار کم تعداد پشه ها است.”

این گونه ادمونتون دیدن است در حال حاضر نمی رنگ های بسیار روشن تصویر در چه تابستان خواهد بود از آنجا که پشه ها را تشکیل می دهند که تابستان موج متفاوت هستند و نمی آغاز شده تفریخ نشده است.

“ما در حال دیدن نیست و در عین حال معمولی ما تابستان گونه از راه های aedes vexans. به طور معمول گونه که نشان می دهد نیست تا به خوبی به ژوئن” جنکینز گفت.

او گفت که تا پایان ماه ژوئیه آن گونه که “معمولی” مچ پا گاز گرفتن پشه مردم فکر می کنم که بیشترین فعالیت را در طلوع و غروب باعث می شود تا 99.9 درصد از آفات.

“ما دیده نشده است که یکی نشان می دهد تا در تمام و در عین حال اما هنگامی که آن را نشان می دهد تا آن را به سرعت طول می کشد.”

ادامه مطلب: پشه ها در حال حرکت به دلیل تغییر آب و هوا و آنها می تواند بیماری

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شهر را کنترل آفات برنامه در درجه اول هدف از راه های aedes vexans گونه و با هدف کشتن آن تخم و لارو که جنکینز گفت: نمی خال خال شده توسط خدمه نشده است.

پشه گونه که حامل غرب رود نیل کولکس tarsalis نیز دیده می شود تنها در اواخر تابستان هنگامی که وجود دارد “بالا جمع درجه حرارت گفت:” جنکینز.

DEET دیت یا طبیعی دافع حشرات – کدام بهتر است ؟

DEET دیت یا طبیعی دافع حشرات – کدام بهتر است ؟

وجود دارد بیش از 30 نوع از پشه گونه که به طور معمول دیده می شود در ادمونتون منطقه است.

این شهر آفات کنترل برنامه با استفاده از larvicides به هدف ایستاده آب در مزارع و خندق زیر بارش باران عمدتا در زمین های خصوصی با مجوز.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>