Sony Xperia 1 II نقد و بررسی: برای تلفن فیلمسازان این دوربین خواهد بود سخت به ضرب و شتم – CNET


sony-xperia-1-ii

بلند و باریک مربع کردن بیرونی Sony Xperia 1 II پنهان کشت فیلمسازی و عکاسی امکانات برای معماران و طراحان.

پاتریک هلند/CNET

وقتی به من گفت کسی در مورد Sony Xperia 1 دوم, اولین واکنش “سونی هنوز هم باعث می شود گوشی؟!” این گوشی نیست و با هدف توده ها مانند آی فون 11 Pro و یا سامسونگ Galaxy S20. سونی پس از انواع خلاق که می خواهند کنترل بیشتری روی خود عکس ها و ویدئوها. به همین دلیل شرکت های بسته بندی شده $1,200 Xperia با کنترل و ابزار از محبوب خود آلفا خط فول فریم دوربین های بدون آینه و این چیزی است که من به دنبال در به طور انحصاری در این قطعه.

بر روی کاغذ Xperia 1 II به نظر می رسد مانند بسیاری از اندیشه های دیگر گل سرسبد گوشی های طراحی شده توسط یک پیکسل 865 پردازنده. این یک 6.5-inch 4K OLED صفحه نمایش 5G (خارج از آمریکا) و در پشت یک زاویه دوربین اصلی یک ultrawide زاویه دوربین و یک دوربین تله — که همه باید یک 12 مگاپیکسلی با سنسور.

اما چیزهایی وجود دارد که مجموعه این گوشی از هم جدا. مثلا لنز تله کامل-قاب معادل یک 70mm لنز — به این معنی که آن را در واقع یک لنز تله! (به طور معمول, هنگامی که شرکت ها می گویند تلفن های خود را باید لنزهای تله آنها واقعا جایی بین 52 و 56mm.) نیز وجود دارد یک دکمه شاتر فیزیکی بر روی گوشی است که بسیار مفید در استفاده از. وجود دارد همچنین سه برنامه های از قبل نصب شده است که امکان استفاده کامل از دوربین. یکی از اساسی Xperia آندروید برنامه دوربین. دو نفر دیگر در حال Photo Pro و سینما Pro که به شما کنترل دقیق بیش از هر جنبه ای از خود گوشی عکس و ضبط ویدئو.

به شوق من این نرم افزار اجازه می دهد Xperia 1 II به کار بیشتر شبیه به یک دوربین از یک تلفن. این ساخته شده من تعجب می کنم که چقدر خوب این دوربین در واقع شدند به خصوص در ضبط ویدئو. برای پیدا کردن من ساخته شده یک فیلم کوتاه با تلفن بود و من بسیار تحت تاثیر قرار.

من ساخته شده یک فیلم با Cinema Pro نرم افزار

بهترین راه برای صحبت کردن در مورد و تست Xperia 1 دوم کیفیت فیلم و سینما Pro برنامه بود برای رفتن از طریق فرایند ساخت یک فیلم است. بنابراین من نوشت: شات و ستاره دار در 4 دقیقه فیلم به نام من دزد که شما می توانید تماشا نمایید. هر گلوله دستگیر شد با استفاده از Xperia سینما Pro نرم افزار و من تا به حال یک انفجار با استفاده از آن.

در حالی که فیلمبرداری فیلم من فیزیکی دکمه شاتر روی Xperia 1 II ساخته شده آن را آسان به رکورد خودم حتی وقتی که من نمی تواند صفحه نمایش را ببینید. Xperia 1 نیز کوچک هنگامی که در مقایسه با دوربین های بدون آینه و آن را به من اجازه می دهد برای قرار دادن آن در مکان های مختلف برای عکس منحصر به فرد و دیدگاه. برای مثال برای یک صحنه من ضبط تلفن به داخل درب کابینت.

سمت چپ گوشی هیچ دکمه و نسبتا مسطح معنی که تلفن می تواند روی پای خود بایستد… بیشتر.

بر خلاف برنامه های دیگر که ارائه تصویری محور کنترل سینما Pro دارای یک مفصل در عین حال نزدیک طرح است. حداقل خود منوهای بسیار ساده است و تمام تنظیمات در دسترس هستند در یک نگاه. چیزهایی مانند زاویه شاتر و ISO فکوس دستی ساده برای تنظیم و شما می توانید به طور خودکار تمرکز را بین دو نفر — است که به یک لذت به تماشای.

ویدئوها ثبت شده در کدک H. 265 با رنگ 10 بیتی. ویدیو 4K از سینما Pro نرم افزار تیز است به خصوص اصلی 24mm دوربین. رزولوشن و نرخ فریم بالا در 4K 60fps یا HD در 120fps. من باید توجه داشته باشید که پس از Cinema Pro ویدئوها یک 2.39:1 نسبت ابعاد آن را نمی کند در واقع رکورد در 4K UHD. در عوض, شما باید با استفاده از بومی Xperia برنامه دوربین برای ضبط درست UHD در نسبت تصویر 16:9.

اما سونی می توانید اضافه کردن و بهبود Xperia 1 دوم که آن را بیشتر مفید است. برای یک چیز, من آرزو می کنم بیشتر وجود دارد “pro” در سینما Pro نرم افزار. این امر می تواند بزرگ به زوم در در منظره یاب به فوکوس دستی و یا تمرکز اوج. واقعی, تخت, تصویری, مشخصات خوبی خواهد بود بیش از حد.

اگر شما در حال فیلمبرداری خارج از منزل, شما نیاز به یک فیلتر تراکم خنثی به منظور نگه دارید از گرفتن overexposed ویدئوها. پس از دیافراگم ثابت است, تنها راه برای تنظیم قرار گرفتن در معرض است که با تغییر ایزو و شاتر زاویه. در واقعا روز روشن من اغلب کف هر دو استاندارد ISO و shutter زاویه و هنوز هم تا به حال یک تصویر با نوردهی. یکی از هک من آموخته بود به ساقه در 4K 60fps (یا 120fps HD) است که در معرض هر فریم کوتاه تر از فیلمبرداری در 24fps. این ایده آل نیست اما گاهی اوقات آن را قرار گرفتن در معرض کنترل محل.

sony-xperia-1-ii

فیزیکی شاتر دکمه ساخته شده فیلمبرداری خودم را برای یک فیلم کوتاه آسان است. پس از فشار دادن دکمه, من با اعتماد به نفس عملکرد من بود که ثبت شد.

پاتریک هلند/CNET

بار وجود دارد که من رفت و به reshoot یک صحنه بود و به حدس بزنید چه من تنظیمات بودند برای اصلی را. دسترسی به ISO و سرعت شاتر ابرداده برای clips, من در حال حاضر شات, حتی اگر آن است که تنها در دسترس در فایل پروژه خواهد بود یکی دیگر از ابزار بزرگ است. اضافه کردن یک هیستوگرام به سینما طرفدار برنامه (به جای فقط عکس نرم افزار حرفه ای) و ابزار اضافی مانند یک موج و گورخر همه می تواند مفید باشد ،

من متوجه لیست علاقه مندی های من در واقع برای تلفن های موبایل مانند لیست ویژگی های شخص ثالث تصویری برنامه Filmic Pro. در حالی که اضافه شدن ابزار به سینما Pro خواهد بود من نمی فهمم که Cinema نرم افزار و نرم افزار سینمایی دو اساسا برنامه های مختلف و بخشی از آنچه که من در مورد سابق است که آن را کاملا ساده است. اگر من با استفاده از نرم افزار سینمایی زمانی که من بود جوان تکه تکه فیلمساز من می خواهم غرق شود. در حالی که Cinema نرم افزار ارائه می دهد یک محل جامد به پای من خیس و چه در سر من به عنوان اسیر تصویری.

عکس نرم افزار حرفه ای و چشم AF تبدیل Xperia 1 II به یک دوربین بدون آینه

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد گوشی هایی که عکس های بزرگ مانند آی فون 11 Pro یا گوگل صفحه 4 آنها ایستادگی کردن از آنجا که آنها می توانید ضبط یک لحظه آن فرایند و بهینه سازی آن برای ایجاد یک تصویر است که به نظر می رسد به عنوان فوق العاده به عنوان امکان پذیر است. بعد از شما ضربه بزنید دکمه شاتر گوشی محاسباتی عکاسی لغو احکام صادره ی استراحت کند. برای بسیاری از مردم است که همه آنها تا کنون می خواهید از یک دوربین تلفن.

اما برای افرادی مانند من که می خواهید خلاق تر کنترل Xperia 1 II واقعی است لعنت درمان است. من دسترسی به کنترل های پیشرفته و می توانید ارتباط برقرار کردن با آنها مانند یک دوربین به طور منظم.

اگر شما در حال حاضر به سونی آلفا دوربین اکوسیستم عکس نرم افزار نرم افزار بلافاصله نگاه آشنا چون اساسا شبیه یک دوربین سونی آلفا. وجود دارد کنترل برای اندازه گیری تمرکز و قرار گرفتن در معرض جبران و بیشتر. من می توانم شماره گیری در سرعت شاتر و ISO و حتی صفحه هیستوگرام و سطح افق.

sony-xperia-1-ii

عکس نرم افزار حرفه ای کپی کنترل های روی صفحه و صفحة بر روی سونی آلفا خط از دوربین های بدون آینه.

جیمز فلن/CNET

بهترین ویژگی Eye AF است و فوکوس اتوماتیک ابزار قرض گرفته شده از $3,500 سونی A9 دوربین. چشم AF می تواند شناسایی چهره در قاب خود را و سپس قفل در موضوع خود چشم. این فک انداختن است, چگونه به خوبی این کار بر روی Xperia.

این ویژگی نیز قرار است به کار بر روی حیوانات است که برای تلفن های موبایل سرگرم کننده و آن چیزی بود که من به دنبال به جلو به. متاسفانه با وجود متعدد تلاش می کند من هرگز چشم تمرکز جعبه پاپ آپ برای هم اتاقی من گربه پنیر چدار. من تولید کننده ویدئو سعی کردم آن را در سگ خود را حداکثر و جعبه سبز نمی پاپ تا بر روی چشم خود را یا نه. من کار با سونی برای کشف کردن دقیقا چه می گذرد.

Xperia 1 دوم عکس ها بزرگ هستند

آیا من با استفاده از پیش فرض Xperia نرم افزار دوربین و یا عکس های حرفه ای, من قادر به ضبط به طور مداوم عکس خوب با سونی Xperia 1 دوم. تصاویر تا به حال تعداد زیادی از جزئیات رنگ های فوق العاده دقیق و تمرکز.

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

این عکس از Sutro برج دارای جزییات زیادی می کند و به خوبی متعادل برجسته در ابرها و سایه.

جیمز فلن/CNET

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

Xperia 1 II قادر به گرفتن این عکس روی حیله و تزویر با مه در آن است. من واقعا عاشق رنگ.

جیمز فلن/CNET

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

این ultrawide زاویه دوربین یک انفجار استفاده کنید. حتی وجود دارد یک راه برای نگه داشتن یا حذف اعوجاج.

پاتریک هلند/CNET

حتی در داخل خانه و در متوسط و کم در شرایط نور Xperia 1 دوم تولید عکس های با تصویر کم سر و صدا است که نگاه طبیعی است. نگاهی زیر در عکس از پنیر چدار ، آشپزخانه دارای ترکیبی از گرم و سرد روشنایی و همچنین مناطق روشن و به شدت سایه هستند. پنیر چدار را خز است و جزئیات فوق العاده و خز سفید برجسته نیست دمیده.

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

این داخل مخلوط روشنایی عکس از پنیر چدار گربه نشان می دهد که چگونه به خوبی Xperia 1 II می تواند رسیدگی به نور متوسط محیط های.

پاتریک هلند/CNET

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

این درخت واقعا هل Sony Xperia 1 II محدوده دینامیکی به محدودیت.

پاتریک هلند/CNET

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

است وجود دارد یک گروه اختصاص داده های حالت شب. این گوشی را می توانید در نور کم عکس هایی از این با دوربین اصلی برنامه است.

پاتریک هلند/CNET

تنها جایی من نا امید است با عکاسی از خود دوربین است که طول می کشد تنها متوسط-کیفیت عکس. کیفیت تصویر این است که یک گام بزرگ به پایین در مقایسه با دوربین عقب و وجود دارد یک حالت زیبایی که نرمی پوست و بزرگ چشم به یک نقطه است که بیش از حد شدید است. برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند این کار, اما من یکی نیست.

sony-xperia-1-ii-pictures-from-camera

حالت زیبایی به من نگاه و احساس مانند یک نفر دیگر.

پاتریک هلند/CNET

Xperia 1 دوم هزینه $1,200

در نهایت Xperia 1 دوم سه گانه-دوربین عقب و از قبل برنامه دوربین ابزار ساخته شده است که من پیگیری فیلمسازی و عکاسی بیشتر احساس مشروع در یک گوشی از LG V60 و یا حتی آی فون 11 Pro.

اما گوشی 1200 دلار برچسب قیمت است که قطعا نه برای همه. اگر شما در سونی آلفا دوربین اکوسیستم سپس Xperia 1 II است که قطعا با توجه به ارزش, به خصوص اگر شما بودجه. سونی یک preorder معامله که در آن اگر شما خرید تلفن همراه می آید با یک جفت سونی WF1000XM3 هدفون بی سیم که هزینه به طور معمول $230. اگر شما علاقه مند در Xperia, من قطعا می خواهم به استفاده از آن.

به عنوان یک روزنامه نگار و تکه تکه کوتاه فیلمسازگوشی هزینه های بیش از حد برای من و من تصور برای بسیاری از مردم دیگر بیش از حد. هنوز هم با استفاده از این گوشی بود و یک تجربه بزرگ و شاید سونی می توانید پورت بیش از این دوربین بزرگ کلاهبرداری به ارزان تر از مدل های تلفن همراه در آینده نزدیک.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Sony Xperia 1 II نقد و بررسی: نرم افزار عکس و ویدیو کنترل…


14:54

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>